AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania

Gdańsk

Opinie o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania

salomon

odradzam. przełożeni to jacyś SSMANI... stoją nad tobą i ciągle poganiają.... ta firma zaczyna być coś na podobnie obozu pracy... wszytko rozumiem, terminy itd ale szacunek do człowieka powinien być zachowany... mówię o człowieku który naprawdę chce pracować a nie nabijać godziny.

Rekrutacja trwa ciągle. Wystarczy porozmawiać z Prezesem Adamem. Aktualnie pracy nie jest zbyt wiele, jednak to tylko chwilowy przestój. Atmosfera pracy jest niczego sobie. Praca, jak sama przez siebie przemawia, trzeba pracować, jak wszędzie. Jeśli wypełniasz swoje obowiązki solidnie i bez zarzutu, to będzie jak najbardziej pozytywnie. Stawka godzinowa to kwestia odpowiedniego dogadania się z Prezesem. Wszystko jest zależne od umiejętności, a nie stażu pracy. Podobnie ma się to do sposobu zatrudnienia. Przeważnie preferuje się umowę zlecenie bądź działalność gospodarczą, ale zdarzają się też umowy o pracę. Nie jest to firma, w której stosuje się mobbing. Nie poganiają, nie stoją nas Tobą, jest bardzo spokojnie. Jestem aktualnym pracownikiem firmy AS.

Agnieszka

Też jestem zainteresowana pracą w AS PPU. Czy nadal prowadzą swoją działalności i czy mają jakieś oferty pracy w Gdańsk? Szukałam o nich po necie ale nic nie. Interesuje mnie płaca, atmosfera i jaką umowę się dostaje na początku? Pytałam też o to mojego dla nauczyciela hiszpańskiego ale nic nie potrafił mi podpowiedzieć na temat tej firmy(usunięte przez administratora)

Były

Tak,nadal sie kreci ala stawki to ma beznadziejne.

Zostaw opinię o AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AS”PPU Adam Sulewski/Hiszpania