Opinie o WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA w Brodnica

Gustaw Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Warto teraz aplikować?

Juras Nowy wpis
@Gustaw

Byłem na rozmowie o pracę... Porażka... 3000 zł brutto, czyli netto 2130 zł, minus 50 zł ubezpieczenie, tj. 2080 zł. I trzeba mieć zdrowie i siłę do dźwigania gotowych wyrobów. Nie polecam.

fizol Nowy wpis

w piątek za pieniądze nie ma co robić przecież jest kryzys gospodarczy wirus brak zamówień a w ten sam piątek za wolne już jest co robić nie ma kryzysu są zamówienia nie ma wirusa i ludzie jacy zadowoleni tyle wolnego będzie 1900 zł i ful wolnego szaleństwo

xxx Nowy wpis

zwolnienia grupowe a na produkcji 50 pewnie nie ma ciekawe kto bedzie robił na 100 w biurach niech zwalniają tylko zobaczymy jaki bedzie koniec o ile juz go nie ma

Były

Czytam i trochę oczom nie wierzę, wiem że spawacze liczą na grubą kasę ale na litość boską spawają proste konstrukcje nie statki kosmiczne, do tego 1/4 dnia chowają się na swoich stanowiskach, nie narzekacie na ciężka pracę. Produkcja też nie ma co narzekać czy to na zbiornikach ciśnienia czy paliwa. Są bardziej restrykcyjne zakłady pracy w Brodnicy. Z wysadzkami za godziny jest tak w każdym dużym zakładzie choć to boli bo wolimy zapłatę niż dni wolne, Ukraińcy ? Nie wiem jak obecnie gdy ja próbowałem było może łącznie z 13 osób z czego 4/5 naprawdę pracowitych.co do brygady to trafiłem na świetnych ludzi druga rodzina że sprzeczkami i żartami naprawdę mi ich brakuje :) co do zarobków są uwarunkowane posiadana wiedzą i umiejętnościami.pozdrawiam moja linie i chłopaków z akwarium ;)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Franek

@xxx Warto wrócić do rzeczywistości a ta niestety jest bardzo smutna. Oby firma dała sobie radę w tej bardzo trudnej sytuacji w kraju i na świecie.

Nowa

Czy wiecie jakie zarobki proponują po okresie próbnym na stanowisku produkcyjnym bądź operatora maszyn

@Nowa

od 1,04 2020 zakład robi po 3 dni w tygodniu a reszta urlop bezpłatny nie polecam bieda bieda i wyzysk i brak szacunku do pracy jaka ludzie wykonują premii nie ma od pażdziernika przestoje po 4 tygodnie w grudniu i przymusowe urlopy praca po 12 h za wysadzke polecam do biura tam to ludzie maja luz praktycznie nikt ich nie pilnuje nie rozlicza z niczego karzdy robi co nu sie podoba łacznie z chodzeniem do lidla w godzinach pracy

Nowa
@xxx

Dzięki za informacje, teraz to nie ma szans na zmianę pracy, ale tak na przyszłość napisz mi czy czy na rękę 2 tys można tam wyciągnąć

spawacz

2500 zł spawacz z 10 letnim stażem w 2020 r śmieszne ale prawdziwe a za chwile będzie ostatni gasi światło

@spawacz

A jak w ogóle pozycja POLMO S.A. na rynku? Rozwijają się?

x

Wentylacja spawalni - wymagania prawne Konieczność zapewnienia skutecznej wentylacji w pomieszczeniach spawalni oraz na innych stanowiskach, na których może dochodzić do zanieczyszczenia powietrza szkodliwymi substancjami wynika z przepisów prawnych: •Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalniczych (Dz.U. z 2000r. Nr 40 poz. 470), które postanawia w paragrafach: - § 8.1. Pomieszczenia spawalni powinny być wyposażone w wentylację zapewniającą skuteczne usuwanie zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia. - § 9. Stałe stanowisko spawalnicze, na którym istnieje możliwość emisji szkodliwych pyłów i gazów, pracodawca powinien wyposażyć w instalację wentylacji stanowiskowej. - § 10.1. Stosowanie w spawalni stacjonarnych urządzeń do podgrzewania przedmiotów przed lub po poddaniu ich procesom spawalniczym jest dopuszczalne pod warunkiem, że urządzenia te będą wyposażone w wentylację miejscową. •Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 listopada 2002r. w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz.U. z 2002r. Nr 217 poz. 1833 z późn. zm.).

Filip

Niektórzy to tylko narzekać potrafią? Jeśli jest coś nie tak to się rozmawia z szefostwem a nie rozpisywać się na forum.

x

silne zadymienie hali brak wentylacji

Natalia

@xxx, często szczera rozmowa potrafi naprawdę pomóc, więc myślę, że zawsze warto zgłaszać wszelkiego rodzaju na przykład niedogodności. Czy ktoś z Was także pracuje w Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO i chciałby podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Gorąco zachęcam!

xxx

ale po co to zgłaszać w zakładzie praktycznie wszyscy dobrze wiedza jakie sa zaniedbania i nikt z tym nic nie robi jeden zrzuca winę na drugiego byle on nie miał odpowiedzialności za to byle dzień zleciał i tak do 67lat układy kolesiostwo ale po paru latach to można się przyzwyczaić do wszystkiego

Natalia

@xxx, a czy to, o czym mówisz w swoim komentarzu było zgłaszane odpowiednim osobom w firmie? Długo już pracujesz w Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

xxx

inwestują w otoczenie zakładu w parkingi biura grube pieniądze a na produkcji czasem brak podstawowych rzeczy czy narzędzi technologia lata 70 i wszystko robione na kolanie a późnej zdziwienie ze nikt nie chce tam pracować

Natalia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO? Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się z innymi użytkownikami forum swoją opinią na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Gorąco zachęcam do dodawania swoich opinii!

xxx

Wolne w nagrodę za nadgodzinyZasady przyznawania czasu wolnego za wypracowane nadgodziny zależą od tego kto taką inicjatywę pierwszy poweźmie. Pracownik czy pracodawca? Jeżeli propozycję rozliczania nadgodzin w formie dodatkowego wolnego pierwszy zgłosi pracownik wymianę nadgodzin na wolne liczy się w stosunku 1:1, czyli jedna wypracowana nadgodzina to jedna godzina wolna. Jeżeli natomiast z inicjatywą tego rodzaju rekompensaty nadgodzin wyjdzie pracodawca wymiana wygląda już inaczej. Za jedną przepracowaną nadgodzinę pracownikowi przysługuje już 1,5 godziny wolnej, o czym mowa w przepisach Kodeksu Pracy. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-za-nadgodziny-przysluguje-wolne a w polmo wszystko na niekorzyść pracownika

Natalia

@Feliks jakiego typu stanowiskiem jesteś zainteresowany? To miałby być praca dla osób z doświadczeniem zawodowym czy dla takich, którzy chcą zmienić branżę lub stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej? Niestety nie znalazłam czynnych ofert pracy, jednak na stronie http://wasiak-gruppe.de/de/standorte.html możesz znaleźć bezpośredni e-mail do Zakłady Sprzętu Motoryzacyjnego POLMO S.A. i wysłać swoją aplikację. Zawsze warto spróbować, bo może się okazać, że to właśnie Ciebie szukali.

Feliks

Czy aktualnie firma potrzebuje pracowników?

x

Rozmowa dwóch szefów: – Dlaczego twoi pracownicy są zawsze tak punktualni? – Prosty trick! 30 pracowników a tylko 20 miejsc na parkingu…

Natalia

@fizol rozwiń proszę swoją opinię, tak aby zawierała bardziej merytoryczne informacje. Możesz opisać proces przyjęcie i wdrożenia do pracy? Czy fakt zatrudniana bez praktyki nie jest atutem dla kandydatów rozpoczynających swoją karierę zawodową? Czy możesz opisać wymagania stawiane przez pracodawcę oraz system benefitów, na które może liczyć przyszły pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA - Brodnica

WASIAK SPÓŁKA AKCYJNA
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Lidzbarska 15
    87-300 Brodnica