Opinie o Fiuka Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiuka Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fiuka Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiuka Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Xxx Nowy wpis

Czy w fiuce trwa obecnie rekrutacja ? Złożyłem podanie i od miesiąca cisza

... Nowy wpis
@Xxx

Na jakie stanowisko?

Czy w firmie Fiuka Polska Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Magazynier, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Gizmolo Nowy wpis

Na magazyn nie ma suwnicy to mniej dostaniesz. Może 4200 a suwnica może 4500 do 4600 brutto. 900 zł premii brutto.

Gizmolo Nowy wpis
@Gizmolo

Magazyniero zamiar pilnować jak spawalnii albo pras dodatkowe robić do roboty. Wołają 10 osób a ty jesteś sam.

Kandytat

Hej.na jakie widełki płacowe można liczyć Operator Frezarki / Tokarki CNC? Dość często pojawia się oferta na te stanowisko na pracuj.pl duża rotacja ludzi czy po porostu ciężko o pracownika co by spełniał wymagania?

Operator CNC
@Kandytat

Nie wiele. Nie mogą znaleźć ludzi z doświadczeniem po płacą niewiele, ktoś z doświadczeniem chce dostać odpowiednia stawkę do swoich kwalifikacji to odsyłają go z kwitkiem. Stąd mają problem, aby znaleźć odpowiednie osoby. Biorą ludzi z łapanki i albo ktoś się nie nadaje i szukają następnego, ale ktoś wie co robi, uczy się i odchodzi tam gdzie lepiej płacą. Jeśli chcesz się nauczyć od zera to zapraszam, na pewno nauczymy, ale jeśli masz doświadczenie to uciekaj bo Ci nie zapłacą tyle byś mógł godnie żyć.

Ilona
@Operator CNC

hej, czyli na jaki okres czasu polecasz, żeby ewentualnie się zaciągnąć? ja to chciałam zapytać czy macie tu jakieś ciężkie warunki na CNC i czy są jakieś zadania poboczne? po jakim czasie można osiągnąć ten szklany sufit w tym doświadczeniu w razie czego i czego konkretnie można się nauczyć?

Operator
@Ilona

Ta firma to jeden wielki cyrk. Ciężko jakoś opisać warunki. To trzeba zobaczyć xD

Jaka jest stawka początkowa w Fiuka Polska Sp. z o.o.? 21 października na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Operator.

Ktoś

Operator czego?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Operator pras w firmie Fiuka Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

W firmie kazdy kierownik jak to się mówi sobie rzepkę skrobię wolna amerykanka robią co chcą. Nie ogar straszny (usunięte przez administratora) wieczny taki PGR tylko niemiecki na wszytko szkoda kasy prasy i sprzęt z odzysku po Niemcach oczywiście nawet wozki widłowe używane pomysły kierowników o pomstę do nieba się proszą premie potrafią zabrać za byle co i trzeba sobie wypłat pilnować co miesiąc bo zawsze coś się nie zgadza

Jolanta

Akurat nie ma ogłoszeń o pracę w Fiuce, ale z tych starych wynika, że np. suwnicowy miał oferowane 2.610 zł brutto, operator maszyny podawczej i operator widłaka mieli od 2.000 brutto, a ustawiacz maszyn od 2.640 brutto (dane z 2017 r.) Ile pensji wychodzi teraz na tych stanowiskach? @Remi, może Ty pomożesz?

@Jolanta

Wiem tyko że operator prasy może liczyć na około 3400zl brutto

Antoni
@Remi

A jak z atmosferą w Fiuce? Jak pomiędzy pracownikami, a jak są traktowani przez szefostwo? Czy polecasz zatrudnienie wziąwszy pod uwagę atmosferę?

Kazimierz
@Remi

3400 brutto to niestety słabo. A może chociaż jakaś premia jest, bo z premią by to wyglądało lepiej? Albo benefity?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fiuka Polska Sp. z o.o.?

Zależy jaki dział cię interesuje.

Remi

Na wszelkie narzędzia jakie są Ci niezbędne. Jeśli czegoś Ci brakuje możesz poprosić o zakup zwykle nie ma z tym problemu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fiuka Polska Sp. z o.o.?

Remi

Akurat ludzie i atmosfera to jeden z najlepszych punktów tej firmy. Trochę tu pracuje i z praktycznie z każdym pracownikiem można się dogadać. Gorzej trochę z dyrektorem i kierownictwem niektórych działów. Ale czuję się tu dobrze. Jak robisz swoje i się starasz to będziesz szanowany.

Arek

Tak niektórzy narzekają ale póki co trudno o pracę w firmie . Czasami mam wrażenie, że im lepsze opinie tym konkurencja bardziej inspiruje do oczerniania.

Czy można liczyć w Fiuka Polska Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie można

Tylko ubezpieczenie w Allianz.

Bogdan
@Nie można

Cześć! Wiecie coś na temat aktualnej sytuacji kadrowej w firmie Fiuka Polska? Chciałbym ustalić, czy są szansę, aby aplikować i zostać ich pracownikiem.

Śmieszne
@Bogdan

Nawet jeśli, nie polecam. Nie wytrzymasz współpracy z pewną osobą.

Dawid
@Śmieszne

Z Willmesem czy z Mrochenem? xd ten zakład to czysta definicja patologii społecznej. Pełen zakres.

Coś
@Bogdan

Nie ma szans na aplikowanie, bo nie po to usunęli Sabinę, żeby obcych wciskać na to stanowisko. Pani Ela już wcisnęła swojego człowieka.

Neo

Nie polecam firmy , pracowałem tam i powiem wprost rządy Pana Jacka powinny się zakończyć jak najszybciej , płacą jak chcą a teraz prawie wcale. Ustalają sobie swoje zasady i kiwają na kasę.

Żal

Czemu moderowane i usuwane są negatywne oceny? ŻAL MI WAS. DNO I DWA METRY MUŁU!!!!!!!

Użytkownik
@Żal

(usunięte przez administratora)Udostępnij jeszcze raz to, co pisałeś/aś wcześniej. Pozdro dla tego, który też usunął to samo, co ja wcześniej napisałem.

Józek

Ja nie narzekam na firmę, przeciwnie dobrze się pracuje w dobrej atmosferze więc polecam.

No cóż. Pracowałem tam ponad rok temu, ale nie na długo. Atmosfera w zakładzie nie jest zła, a zarobki całkiem dobre. Firma oferuje również wczasy pod gruszą. Minusem jest to, że mogą od razu posadzić ciebie na stanowisko operatora prasy, które polega głównie na naprawie maszyn, a one często same się zacinają. Jeśli nie boisz się wyzwań i dobrze wykonywujesz swoje obowiązki to będziesz szanowany. Warto dobrze znać matematykę, bo musisz wiedzieć o co dokładnie chodzi na rysunkach technicznych. Co więcej, przyciski do maszyn są po niemiecku, a nie angielsku więc warto również lepiej znać niemiecki. Zdecydowanie takie obowiązki przekraczały moje kompetencje, dlatego zostałem zwolniony po tygodniu. Nie wiedziałem jeszcze na czym tak naprawdę polega operator prasy i myślałem że będę zajmował się produkcją. Gdy zostałem zwolniony z pracy to pani z biura wspomniała, że kierownik powiedział o mnie, że ja nie umiem sobie radzić z najprostszymi czynnościami. To jest kłamstwo, ponieważ to wcale nie są najprostsze rzeczy i takie zachowanie jest trochę chamskie, no ale cóż innego można się spodziewać po większości polskich pracodawców. Heh. (PS. Nie usuwajcie mojego postu gowork.pl, bo to tylko źle o was świadczy że nie potraficie się pogodzić z prawdą :)

Magdalena

@Były pracownik Przykro mi z powodu sytuacji, która Cię spotkała. Powiedz, byłeś chociaż zatrudnionu na umowę o pracę i obowiązywał Cię okres wypowiedzenia?

@Magdalena

Byłem zatrudniony na okres próbny i rozwiązano mi umowę o pracę za porozumieniem stron. Jeszcze zanim pożegnałem się z tym zakładem to wcześniej poprosiłem kierownika o przeniesienie mnie na inne stanowisko. On powiedział do mnie: ''Zobaczymy, co da się zrobić'' Po tygodniu zamiast zostać przeniesiony na inne stanowisko to zostałem przeniesiony do innej grupy, a po chwili dowiedziałem się że zostałem zwloniony za to że prawie nic nie robiłem. To nie tak, że nie chciało mi się pracować. Po prostu te obowiązki związane z naprawą maszyn były dla mnie zbyt przeciążające i nie dostałem jakiejkolwiek szansy na inne, łatwiejsze stanowisko. A to głupie gadanie, że nie potrafię sobie poradzić z najprostszymi rzeczami, podkreślam ''Najprostszymi'' było naprawdę zbędne.

Tymon

Dla mnie to dobry pracodawca i nie narzekajmy bo to przeginanie!!

Mirek

Wysokość zarobków to zawsze punkt sporny. Może trzeba zwiększyć wydajność?

@Mirek

Pracowałem nowe rządy kicha

Pracuje w firmie już dłuższy czas. Płacą tak sobie, normy są za wysokie na produkcji jedynym plusem w firmie są ludzie. Miła i wesoła atmosfera zależności od zmiany.

Łukasz
@pracownik

Ile na okresie próbnym może dostać nowy operator Pras? ciekawi mnie to stanowisko wie ktoś może?

Poki

taka sobie

admin

Pracujesz w firmie Fiuka Polska Sp. z o. o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiuka Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Fiuka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiuka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Fiuka Polska Sp. z o.o.