Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Opinie o Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Można fajne rzeczy tam kupić. idealne prezety

Iza

@Ania, rozwinęłabyś skrót TL? W jaki sposób WyjatkowyPrezent.pl - CGB Sp. z o.o. doceniał Twoje zaangażowanie? Możesz coś napisać o systemie premiowym w tej firmie lub benefitach pracowniczych? Z takimi informacjami chętnie zapoznają się osoby, które zastanawiają się nad tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Nie rozumiem negatywnych opinii niektórych ludzi. Albo przychodzili do pracy "żeby odbębnić swoje", bez żadnego zaangażowania, a oczekiwali, że im będą dziękować że zechcieli łaskawie pracować, albo wyobrażali sobie stanowisko dyrektora który siedzi i pachnie... pracowałam w firmie prawie dwa lata, najpierw jako sprzedawca, później TL, również prowadziłam rekrutacje. Firmie zależy na osobach, które mają ciut większe ambicje niż tylko pracownik, który przyjdzie i odwali robote. Niedziałające sprzęty? To tylko sprzęt, który się psuje, ale przy odrobinie chęci można to zgłosić/naprawić, ale niestety trzeba na to wpaść. Uważam tą pracę za najlepszą, w jakiej miałam okazję się sprawdzić i cieszę się, że mogłam pracować w tak wspaniałym miejscu. Niestety z powodu pracy w swoim kierunku musiałam się zwolnić, ale ten okres uważam za jeden z najlepszych w swoim doświadczeniu.

Iza

To miejsce jest przeznaczone do zbierania merytorycznych opinii o WyjatkowyPrezent.pl - CGB Sp. z o.o. jako pracodawcy. Proszę Was o respektowanie przeznaczenia tego forum i wypowiedź na temat aktualnej sytuacji tej firmy i warunków zatrudnienia w oparciu o które mogą teraz rozpocząć współpracę osoby zainteresowane pracą w WyjatkowyPrezent.pl - CGB Sp. z o.o.

Rozczarowana

Nie polecam pracy. Elastyczny grafik? kpina- niby na początku mówisz ile max możesz pracować i mimo iż widać to w grafiku to dzwonią i męczą o to byś wziął jakąś zmianę, jak odmówisz jednej osobie to dzwoni następna a potem to Ty jesteś złą osobą bo nie dobrałaś zmiany (chociaż i tak masz już max godzin ile możesz). Współpraca biura z osobami na punktach->bardzo mała i kiepska mogła bym wymienić raptem z 5 max 6 osób które faktycznie chcą pomóc itp. Sprzęt na punkcie? kpina co chwila problemy, jak nie z internetem to z komputerem itp. Koordynatorzy? Na początku niby spoko itp. a potem okazuje się jacy są na prawdę... Informację które powinno się znać bez pośrednio od niektórych osób dowiadujesz się z trzeciej ręki i niby to Twoja wina. Ogólnie osoby decyzyjne więcej wymagają niż robią w drugą stronę. Na początku sama praca wydaję się spoko ale potem wychodzą różne rzeczy- a szkoda, bo przez to firma traci pracowników którzy chcieli pracować, mieli kontakt z klientami którzy przechodząc obok mówili dzień dobry lub wpadali i opowiadali o prezentach.

@Rozczarowana

Lepiej bym tego nie napisał. Firma ma potencjał (głównie są nim ludzie na wyspach), ale zarządzanie nią to jakaś pomyłka.

emilka
@Rozczarowana

To prawda. Drukarka non stop zepsuta a to przeciez glowne narzedzie pracy kiedy chcesz drukowac vouchery a nie sprzedawac mini cardy. I non stop problemy jak nie z internetem to z telefonem sluzbowym ktory pamieta jeszcze czasy telefonow na korbke :D

Współpracująca z Rozczarowana
@Rozczarowana

Co za kłamstwa! Tak się składa, że byłam osobom współpracującą z Rozczarowaną na poziomie punktów sprzedaży i nic z tego co napisała nie jest prawda. Pani Rozczarowana z dnia na dzień nie pojawiła się w pracy co spowodowało ze 4 osoby musiały na juz ją zastepować, gdy ta była w tym czasie w innej pracy. Oczywiście zasłaniała się chorobą, a w tym samym czasie pracowała jako hostessa a innych targach i jeszcze wrzucała z nich fotki :/ Jak mozna tak traktować ludzi i oczekiwać dobrego traktowania w zamian? Takie zachowanie nie uderza w firmę, jesli Ci na tym z jakiegoś dziwnego powodu zalezało tylko w ludzim z którymi stricte współpracowałaś. Ludzi z biura nie znałaś w ogóle, a wypowadasz się na ich temat. Oby nigdy już nie przyszło mi współpracować z taką osobą jak Pani Rozczarowana, bo okazała się duzym rozczaorwaniem.

Rozczarowana
@Współpracująca z Rozczarowana

Niestety ale mylisz osoby... Nie jestem tą którą opisujesz. Ba, ja nawet nigdy nie pracowałam jako hostessa. Więc zanim zaczniesz kogoś oskarżać to najpierw upewnij się czy na pewno to ta sama osoba...

Iza

@emilka, czy zgłaszałaś awarie sprzętu swoim przełożonym? Może gdybyś zainterweniowała, zwłaszcza, jest on niezbędny aby wykonywać swoją pracę i zbierać dochód? Warto podejmować takie rzeczy, ponieważ mają wpływ na poziom stresu w miejscu pracy. Jak myślisz?

Iza

@Oszukana, czy przed podpisaniem umowy, zapoznałaś się z nią dokładnie i zauważyłaś zapisy dotyczące kar, o których wspominasz? Napisałaś również o szkoleniu, które, w Twojej ocenie, było za krótkie. Jak ono dokładnie wyglądało?

Annannna

Nie polecam portalu, zamówienia u nich to tragedia... Nie chcą nawet opublikować negatywnej opinii o sprzedawanych u nich prezentach, więc nie można ostrzec następnych klientów... ŻENADA!

Iza

@Były pracownik, zgadzasz się z opinią poprzedniego użytkownika. Napisałeś również, że firma ma potencjał ze względu na osoby pracujące na wyspach. Czy pracodawca docenia zaangażowanie swoich pracowników? Jeżeli tak, to w jaki sposób to okazuje? Dlaczego masz zastrzeżenia do kadry zarządzającej? Podzielisz się swoimi doświadczeniami z WyjatkowyPrezent.pl - CGB Sp. z o.o.?

MK

Patrząc z mojej perspektywy, jeśli ktoś chce coś osiągnąć i wykaże nieco inicjatywy, to zawsze jest na to miejsce w Wyjątkowym i potwierdzi to bardzo wiele kolegów i koleżanek, które tu pracują, a dla których wiele z tych opinii to bzdura i zwykłe oczernianie bez podstaw. Obecnie w biurze pracuje blisko 10 osób, które zaczynały na Wyspach (w tym też na stanowiskach managerskich), 5 które zaczynały przygodę z firmą od praktyk. Wiele osób rozwija się w innych działach niż zaczynało pracę i realizuje się w tym o czym marzyli. Nie pamiętam ani jednego opóźnienia w wypłatach. Mówienie o niewypłacalności jest zwyczajnie kłamstwem. Niestety pośród całej masy świetnych ludzi, którzy pracują na Wyspach zdarzali się tacy, ktorzy symulowali pracę, "spóźniali się" po 3 godziny, czy z dnia na dzień uznawali, że się nie pojawią i nie mają żadnych obowiązków narażając firmę na straty. Bądźmy poważni i dorośli. Jeśli ktoś przychodzi tu do pracy, a nie z nudów, i zamierza po prostu pracować, to bardzo szybko zostanie zauważony, wyróżniony i doceniony.

Wyjątkowy Prezent

Droga Porażko, Nasza firma oferuje jasne zasady współpracy i wynagradzania – są one stałe dla wszystkich osób współpracujących w punktach sprzedaży, a wyjątki mogą dotyczyć tych, którzy mają dużo wyższe kompetencje i doświadczenie zawodowe. Nie uprawiamy kumoterstwa, doceniamy realne działania i efektywność. W przypadku zleceń, przelewy realizujemy do 10 dnia po przedstawieniu przez Zleceniobiorcę rachunku. W razie wątpliwości zachęcamy do sprawdzenia umowy. Grafik jest elastyczny i ustalany zespołowo. Jeśli ktoś ma chęć i możliwość zrealizowania więcej godzin – nie mamy nic przeciwko. Nawiązując współpracę zawsze liczymy, że będzie ona długotrwała – o tym też wprost komunikujemy w naszych ogłoszeniach. Jeśli decydujemy się zakończyć z kimś współpracę, to wyłącznie z ważnych powodów, gdy np. ktoś notorycznie nie wywiązuje się z ustalonych zadań lub jest nieuczciwy. Jesteśmy fair w stosunku do naszych współpracowników i tego samego oczekujemy zwrotnie. Gdy się z kimś rozstajemy, to ze względu na szacunek robimy to ustnie podczas rozmowy, nie przedstawiamy jedynie dokumentów do podpisu, co nie oznacza, że nie dopełniamy formalności.

Wyjątkowy
@Wyjątkowy Prezent

Tutaj nie została napisana nawet odrobina prawdy , pensje nie są jasne , każdy jest traktowany inaczej , pracownicy nie są doceniani pod żadnym wszedłem dlatego tez są bardzo wykorzystani , myślą ze będzie to młoda osoba i można zrobić co się tylko chce . Pozdrawiam bardzo serdecznie osobę która pisała takie rzeczy sumienie to napewno masz

Zzzzz
@Wyjątkowy Prezent

Niestety porażka ma racje co do swojej opini , wszystko się zgadza inni pracownicy tak samo się wypowiadali

Iza

Przyjmują również studentów? Wymagają doswiadczenia w sprzedaży? Czy przechodzi się szkolenia na miejscu w którymś z punktów? To również jest bardzo ważna kwestia, napiszcie jak to wyglada.

maj

Posiadanie 4 letniego doświadczenia wcale nie stanowi dużego wymogu do spełnienia @uu, zwłaszcza, że dają w zamian wynagrodzenie w pełni adekwatne do posiadanych kwalifikacji i powierzonych obowiązków.

gość

Ile za godzinę jako sprzedawca w wyjątkowym Prezencie ?

XD
@gość

Nic prócz straconych nerwów xd

Adela

Ado S.- dla ciebie dobra byłaby nawet praca w kamieniolomie- po prostu inni mają trochę większe ambicje i umiejętności niż ty...

Ada
@Adela

Wypraszam sobie, skoro mnie nie znasz to nie powinnaś mówić takich rzeczy. Poza tym takim tekstem obrażasz ludzi którzy pracują w kamieniołomach itp. a przypominam ,że każda praca jest ważna i trzeba ją wykonywać. A ta praca nie jest zła, więc nie rozumiem czemu masz jakieś pretensję.

Ada

Nie do końca rozumiem osoby które tak negatywnie piszą o pracy w tej firmie. Otóż pracowałam już w paru miejscach i to różnych. Od jakiegoś czasu pracuje w Wyjątkowym Prezencie i jestem bardzo zadowolona. Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo przyjemna (jak sami ludzie w biurze) były pytania o zainteresowania, o doświadczenie, o to czemu zainteresowała mnie ich oferta i oczywiście co wiem o firmie itp. Szkolenie całkiem spoko, osoby które pracują na "wysepkach" i które do tej pory poznałam bardzo w porządku. Oczywiście dla mnie dużym plusem jest grafik który mogę ustalać pod siebie (uczę się) gdy mam jakiś problem na zmianie zawsze mogę zadzwonić do mojej Team Lider albo do przełożonych. Zarobki są dobre plus dodatkowe premie które są do złapania w zasadzie każdego miesiąca i są zależne od tego czy faktycznie pracujemy czy jednak olewamy sprawę. Wymagają od ludzi dlatego, że ta praca jest ważna i zależy nam na zaufaniu klientów. Hmmmm co by tu jeszcze. Młode osoby na punkcie, teraz dużo się mówi,że studenci i uczniowie są wykorzystywani albo maja problem ze znalezieniem pracy a ta firma pozwala na to by takie osoby mogły złapać doświadczenie i wypróbować swoich sił. I wcale nie każą jednej osobie stać 11h.... zazwyczaj zmiany są po 5,5h jeśli ktoś chce może brać 11h. Wiadomo w każdej pracy może się zdarzyć,że np. Twój zmiennik zachowuje ale kurcze nie popadajmy w paranoje to rzadko się zdarza. To,że kogoś zwalniają to chyba normalne? Jeśli ktoś olewa pracę, bawi się telefonem zamiast wypełniać swoje obowiązki to cóż... sam jest sobie winien. AAAA jeśli chodzi o wypłatę to dostaje najpóźniej 10 każdego miesiąca :) BARDZOOO POLECAM

wyjątkowa

zawsze przed 10tym :)

A

Szukamy pracowników, Zapraszamy ;)

Wyjątkowa:)

Rekrutacje prowadzone są cały czas, bo też mocno rozwijamy sieć sprzedaży, pojawia się też trochę dodatkowych akcji marketingowych. Wszystkie aktualne oferty dostępne są na stronie: www.wyjatkowyprezent.pl/kariera (bezpośredni dostęp również przez stronę główną - na dole)

Wyjątkowy

Pracuję w Wyjątkowym od prawie roku i od początku jest jak najbardziej w porządku. Stawka na początek jest całkiem niezła, a i system premiowy daje szanse na sporo więcej(są też konkursy sprzedażowe). Jest możliwość pracy w elastycznych godzinach w różnych galeriach. Są też prawdziwe możliwości awansu, który można uzyskać po udziale w dodatkowych zadaniach np. eventach promocyjnych. Atmosfera w firmie jest naprawdę świetna, a komunikacja bez większych problemów. No i można zrealizować różne fajne przeżycia!

Wyjątkowa

Praca w Wyjątkowym Prezencie to przede wszystkim możliwość rozwoju i awansowania. Szkolenia, które firma organizuje świetnie motywują i poszerzają umiejętności. Elastyczny grafik (sam ustalasz ile pracujesz i kiedy) sprawia, że łatwo pogodzić pracę ze studiami. Do wypłaty dochodzą premie, które często znacznie podwyższają wypłatę i nawet jeśli target nie został osiągnięty można liczyć na dodatkowe pieniądze z premii. Ponad to organizowanych jest wiele konkursów, dzięki którym można wygrać fajne prezenty. Osobiście polecam pracę w Wyjątkowym również dzięki fajnym, pozytywnie nastawionym ludziom. To fakt, że jeśli ktoś liczy, że będzie siedział z założonymi rękoma i czekał tylko na klientów nie zagrzeje tu długo miejsca, bo jest to praca dla ambitnych osób, chcących się uczyć i osiągać cele :)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.