Opinie o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pago Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pago Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Odpowiedzialny

W Pago nie ma żadnego socjalnego ten u góry PIKINGPAGO opowiada głupoty! Tyle czasu tam pracowałem i jeszcze nigdy tam socjalnego nie miałem. W Pago tylko zdrowie się traci nic wiecej. Nie polecam!

PIKINGPAGO

Bardzo spokojnie ciśnienia niema zbytniego firma wypłacalna socjal w porządku ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni ku sobie jeden drugiemu oferuje pomocną radę wartowało by się zatrudnić POZDROWIENIA od EKIPY PIKERÓW z Pago Gnatowice Stare

misiek

no ale widzisz @Rydz, w Polsce temat zarobków jest jednak nadal tabu i nie sadze, żeby ludzie tak chętnie opowiadali sobie co i jak, kto ile zarabia, bo jednak może by,ć tak, że na tym samym stonowisku w innych firmach zupełnie inaczej prezentują sie zarobki i dlatego ludzie niechetnie to wszystko robią.

połć
@misiek

1920zł

rudasek

Jak się będziesz starał to nie wiele ale jak będziesz dobrze z ucha strzelać to zarobisz więcej od innych ....

Magazynier

W Gdańsku to samo bo biora jak leci. Rekrutacja hahaha jska rekrutacja?! Kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej o stawkach

Uprawnienia na wózki

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
sid

MOŻE KTOŚ NAPISAĆ ILE BRUTTO MOŻNA ZAROBIĆ JAKO WÓZKOWY WYSOKI SKŁAD LUB MAGAZYNIER

vera

zawsze znajdą się powody do flustracji.....ale w jakiej firmie ich nie ma, raczej bym powiedziała, że to " cecha większości pracowników " droga szczeżujo :) Nie trzeba być kierownikiem drogi qwerty, żeby pisać prawdę. Pracuję w tej firmie już bardzo długo i wiem jak wyglądała za czasów pozostałych kierowników. Chyba dobrze pamiętamy pana Remigiusza oraz Wesołego. Ale za tego pierwszego mogli pracownicy więcej wynieść z firmy... a teraz już nie.... więc zaczęli narzekać. Proste. Nie trzeba być wybitnym , żeby zauważyć co się działo kiedyś na magazynie. Jak to mówią " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma "

qwerty

Nie jest tak źle. O ile ktoś jest w stanie przywyknac do temperatury -18'C. Zwykla praca na magazynie. Zawsze mogło być lepiej, mogło tez być gorzej. Trochę za słabo doceniają pracowników. Szczególnie tych którzy się starają. Bo nie dostają nic więcej od tych którzy olewają wszystko. I przez to się odechciewa starać. Zarobki są porównywalne do innych magazynów. Co nie jest plusem bo na innych jest przeważnie ciepło. Przydał by sie jakiś dodatek za temperaturę. Nie odradzam Pago ale tez jakoś specjalnie nie polecam. Trzeba się samemu przekonać. Pozdrawiam "kierownika" który się wypowiedział jako "vera".

vera

Jak czytam te opinie to aż mnie cofa.....co do przerw to panowie z magazynu dobrze wiedzą, że przerwy na papierosa trwają dłużej niż 10 minut.- więc sory nie narzekajcie. A większość panów z magazynu potrafi tylko narzekać.... Kierowników też się ciągle czepiacie, a to oni wyprostowali cały bałagan, który był po byłej " pani dyrektor" ... a co do kasy ... to nie będę się wypowiadać bo ten kto pracuje rzetelnie...to wie ile można naprawdę dostać w PAGO.

baronEdek102

Co jest cepostwo :/

BekaZuja

Bos - Na dyrektora chcesz aplikować? :)

BekaZuja

a na Wielkanoc... MEGA BONUS! ...przeterminowana Miska Chlebowa na Żurek

baronEdek102

pracuję x czasu w tym Pier**lniku moja opinja jest negatywna na ten temat na czas 8 godzin przerwy są 10 minutowe co nawet nie można wypić ciepłej herbaty spokojnie zapalić papierosa bo kierownik sobie wymyślił czas na przerwe Czy zdąrze się napić herbaty i zapalić papierosa w tym czasie , Jak on to zrobi to niech , nasz przeszkoli jak to się robi zapraszam niech pokaże ja tez mogę mu wyliczyć czas ! .Po 2 godz na chłodni w minus 21 stopni ! bądź zdrów

BZ
@baronEdek102

nie... ODLATUJE! do ciepłego kraju

kat

SŁYSZAŁEM ZE PONOĆ MA BYĆ NOWY DYREKTOR .A CO ZE STARYM ?? ODCHODZI?

Chamstwo

Też tam pracowałem spory czas, ale nawet najgorszemu wrogowi nie polecam (usunięte przez administratora)

szok

pracowalem w tej firmie,jako jeden z nielicznych sam sie zwolnilem i bogu dzieki za to,jeden (usunięte przez administratora) i cwaniactwo atmosfera w pracy fatalna,pracownicy pod calodobową obserwacja,zastraszani zwolnieniami,czlowiek idzie do roboty i niewie czy to jego ostatni dzien czy nie,co do wyplaty to przelewy na czas jedyny plus,pozdro dla romana

katka

firma wyplacalna.

?

macie racje ten kierownik to porazka,dla mnie 40paro letni facet ktory robi z geby (usunięte przez administratora) jest frajerem i napewno nim pozostanie.

ccc

hej,pozbyliście się już kierownika:)?????

pago

tylko lizusy jak (usunięte przez administratora) ratują pago,żeby tam robic trzeba byc fałszywym..Ale (usunięte przez administratora) robota i nie warto tracic zdrowia

UFMBLOSBOR
@pago

nie jest tak źle w tej firmie haisik na konto wpływa w terminie umowa o prace jest socjalne warunki ok to przemawia za firmą . Jedyną rzeczą niepokojącą mnie pracuje tam od 7 miesięcy i zaobserwowałem jeden mankament niekorzystny dla firmy niekompetencja osób na stanowiskach odpowiedzialnych za jakość i renome FIRMY jest tam druzgocząca bo myślę że pracownik którego produktywność jest wyższa od przewidzianych norm przyjętych na danym stanowisku winna jest docenieniu poprzez premię pieniężną nie tylko słowną,a z przykrością ztwierdzam że ta rażąca i uwieńczająca ambicij pracownika obojętność jest wykorzystywana a wiadomo że człowiek szybko się zniechęca dziękuję

Pap
@UFMBLOSBOR

Zgadzam się z tą opinią, zero pochwał pomimo dbania o dobry wizerunek firmy i przestrzegania zasad w przeciwieństwie do innych pracowników którzy raczej przychodzą aby przyjść i zrobić swoje godziny a do tego narobić bałaganu

Soczek
@Pap

Oszukują na nadgodzinach. Nie wypłacają. Nie szanują pracownika który pracuje długo. Bez skrupułów się pozbywają.

anionim

Mi sie tu podoba....:)

Zostaw merytoryczną opinię o Pago Sp. z o.o. - Kampinos

• Jak się pracuje w Pago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pago Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pago Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pago Sp. z o.o.