Opinie o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pago Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pago Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Work

Brak szacunku do pracownika oraz do jego pracy. Potrzebują na magazyn A przenoszą na inny oddział ze świadomością ze się będą ludzie zwalniać. Porażka jakaś! Niech się szefostwo ocknie bo będzie za późno.

fiołek

Nie polecam małe zarobki

Tadeusz

Niestety ale w firmie Pago perfidnie pozbywają się pracowników przenosząc ich z oddziału na oddział. W taki właśnie sposób pozbyli już się paru osób. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że szefostwo robi to umyślnie. Panie dyrektorze w taki perfidny sposób pozbyłeś się wielu dobrych pracowników i nie piszę to w moim interesie ja sobie znajdę pracę ale w imieniu tych których tak przenosiłeś z oddziału na oddział nie licząc się z ich zdaniem. Zanim podejmiecie pracę w oddziałach warszawskich dobrze przemyślcie ten wybór.

rokii

Witam nie polecam PAGO poniewarz obiecuja duzo na rozmowie kwalifikacyjnej wysokie góry a jak dochodzi do wypłaty to nic sie nie zgadza marne pieniądze wiecej w biedronce zarobie a w pago musisz jezdzic szybko bo premi nie dostaniesz (usunięte przez administratora) totalny co chwile rotacja ludzi ni miła pani ... z bióra wiec przemyslcie 2 razy zanim podejmiecie decyzje ja juz tam nie pracuje i powodzenia zycze .

Magazynier

W Gdańsku to samo bo biora jak leci. Rekrutacja hahaha jska rekrutacja?! Kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej o stawkach

Uprawnienia na wózki

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
teriaki

zależy jak kto ich ocenia, zależy może od stanowiska i od tego jakie są wypłaty może przez to takie rozbierznosci, a firma jest bardzo dużym operatorem logistycznym nie tylko na mazowszu

vera

Tadeusz - ludzie są różni zarówno na magazynie jak i w biurze ale żeby oceniać ich jednym słowem " średnia klasa " to bym się zastanowił - a jeśli chodzi o asystentke to tym bardziej nie rozumiem słów " wyróżnia swoich z ekipy -śmietankę ". Babka jest w porządku - zawsze pomoże.

Tadeusz

Świetni ludzie w magazynie, ludzie z biura różni......niska klasa nawet asystentka średnia wybiera i wyróżnia swoich z ekipy "śmietankę....", Fajna praca, ale mało płatna:( szkoda, bo są możliwości ale...

Malaga

Mikołaj ty to chyba jesteś kierownikiem bo same bzdury piszesz. Umowa o pracę ale co z tego skoro dają 12 zł na godzinę. Obiady masakra najtańszym kosztem. Masz rację najlepiej bez szkoły przyjmujecie do pracy aby później robić z Nich białych murzynów.

jo

na rękę w gdańsku dla magazyniera postawy wychodzi do 2100 max uciekajcie do eurocashu - tam można 3400 wyciagnac, nadgodziny sa mniej placone niz zwykla stawka NIE OPLACA SIE!!! NIE ZAROBISZ sprubuj zachorowac w chlodni to na pewno umowy nie przedluza ludzie uciekaja sami zanim skonczy sie probny jaka premia ja sie pytam???????nie wierzcie w to

gość

Zwolnimy się a Wy kierownicy sami będziecie sobie pracować na mrozie.

gość

A JA NAPISZE TAK JAK SIĘ WAM TAM TAK NIE PODOBA TO POROSTU SIĘ ZWOLNIJCIE I POSZUKAJCIE GDZIE INDZIEJ PRACY

A.S.

ah to Cię boli

woj.b.

Pieniędzy nie mają aby dać złotówkę do godziny ale aby robić imprezy zakładowe to mają pieniądze. Pracujesz wiele lat a zarabiasz grosze. Na imprezę zakładową nie masz zaproszenia ale to się nie liczy. Najważniejsze aby dali po wielu latach ciężkiej pracy podwyżkę idziesz do Nich a Oni tłumacza się, że firma nie zarabia, że z pikingu nie ma pieniędzy. Głupie tłumaczenie niektóre firmy tylko z pikingu się utrzymują. Jednego nie rozumiem piszą, że jest socjalne ja się pytam gdzie jest. Chyba, że chodzi im o te grosze w grudniu które dostaniesz a nie zapomnijcie, że to są Wasze pieniądze. Socjalne jest tylko dla wybranych dla Kierownictwa które w tym roku bawi się w Gdańsku. Szczerze to zastanówcie się zanim zaczniecie w Pago pracować. Ja szukam pracy bo już mam dosyć tych ciągłych ich kłamstw na temat braku pieniędzy na podwyżkę pomimo, że firma już ma 6 oddziałów w Polsce.

filozof

nie nie pracuje w pago po prostu słyszałem, że broda to fajny gość.

BSNT

Pago is not the usual place of work, Pago is a state of mind!

Kitek

Ja również mam przyjemności pracować w PAGO w Gdańsku od grudnia. I mogę potwierdzić. Ze to co tam się wyprawia to świadczy o podejściu do pracownika przez PAGO które na dzień dzisiejszy jak tam pracuję reprezentuje Adam M. Taki kłamczyuszek który de fakto podczas rozmowy kłamie. Nie ma problemu aby ktoś poszedł się ogrzać jak mu zimno, a rzeczywistość nie ma czasu na głupoty. Trzeba pracować .Już teraz ma problemy z kompletacją załogi .Rób tak Adasiu i twoi kierownicy i brygadziści dalej to sami będziecie tam pracować a gile w nosie będą wam zamarzać. To nie obóz pracy a swoim brakiem kompetencji i Burdelem. Nikt nie zna priorytetów. Może szkolenie lub jasna informacja dla każdego na czym polega specyfika mrozni. Bo wasze szkolenie na dzień dobry jest warte co rolka papieru toaletowego. Bo Kierownicy i reszta , to banda ignorantów. Dla mnie nie jest problemem jak pisał przedmówca , ze operator mam robić inne prace. Frustrujące jest to ze nie ma konkretnych i jasnych informacji co dalej. A wyjście aby się ogrzać jest traktowane jak zdrada stanu.. Bo Dr . pizza czeka. Na dzień dzisiejszy nikt nawet Adam M nie potrafi tam być dobrym Organizatorem. Wiedza o pracy nie spływa po przekroczeniu portierni, tylko na wskutek przekazu informacji w sposób właściwy. Ale dla tej bandy Głupków to nie do pojęcia.. Oni powiedzą że mogę się zwolnić, i pewnie to w zrobię ale za co bierze Kasę Adam M i inni skoro to tak dział ? Nie mam pretensji o stawkę tylko głupków. Bo przez ich ciśnienie bo im trują jest tam taki burdel. Tak Panie Adamie M, ty podbijasz wszystkie dokumenty czyli wiesz jak ja się podpisuje pod szkoleniem które będzie Ciałłłł Adasiu.

Eskimos
@Kitek

Kolego jak marzniesz na kontenerze to znaczy że się..... opirdalasz! hehehe :D

nie polecam

Właśnie zacząłem pracę w nowo otwartej chłodni pago w gdańsku. NIE POLECAM!! na obiecywali cuda na kiju... wysokie zarobki, miałem zarabiać 2500zł na rękę i więcej ale oczywiście w praniu okazało się że to kłamstwo!!! najwięcej zarabiaj (usunięte przez administratora) i konfidenci! a niby wszyscy mają tę samą stawkę!! ka (usunięte przez administratora) najlepiej jak stoją nad Nami i drą japy żeby szybciej :/ dają obiady wow !!! ale to ich zasrany obowiązek tylko może niech zapytają jak nam smakują te żarcia gorsze niż dla psów! tego się jeść nie da ale wowww dają obiad!!!! czytałem wcześniejsze opinie i myślę, że osoby które piszą że zarobki są spoko to myślę, że są to osoby które jeszcze mieszkają z mamusiami i wypłąte przeznaczają na piwo.. obiecywali na początku że będziemy pracować tylko na wózkach a teraz wszystko mamy ręcznie robić i to szybciej niż mrówki. na prawdę nie polecam!!!!!!!! któś kto jest normalny to będzie w tej pracy nie mile zaskoczony !!!

GAGA

hahaha kto ma przestrzegać zasad bo jak narzazie to BHP swoje a kierownictwo swoje niewiem jak jest teraz ale za mnie to liczył się towar i nic więcej

xxx

Jestem zainteresowany pracą w chłodni ale mam pytanie podobno kilka lat temu był tam cięszki wypadek chlopak się polamał i mam obawy

Bert

Witam jakie są godziny pracy(tzn od której do której?) i ile zmian?

koleżka
@Bert

u mnie w oddziale są 4 zmiany. Pracujesz po 12 godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Pago Sp. z o.o. - Kampinos

• Jak się pracuje w Pago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pago Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pago Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pago Sp. z o.o.