Opinie o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pago Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pago Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pago Sp. z o.o. w Kampinos

Starzy pracownicy zarabiają to samo co nowi a niekiedy mniej. Gdzie tu logika

@Marcin

Marcin, sugerujesz, że w firmie Pago pensja nie idzie w górę wraz z latami przepracowanymi w tej firmie. Wobec tego może należałoby poruszyć temat premiowania w tej firmie. Czy takowe istnieje? Czy pracownicy Pago za swoje wysiłki są wynagradzani dodatkową pensją bądź awansem?

Ivan
@Marcin

Bo wiedzą, że się nie zwolnisz po kilku latach pracy. A świeżych trzeba zachęcić. Gdyby była premia statystyczna dla magazynierki za wyd/przyj to starzy przestaliby się opie... na patencie. Rampiarz powinien mieć płacone z tej puli co wózkowi a nie przyjmować towar. Brygadzista za obrót zmiany i już. Czarno na białym a nie jeden 600 a drugi 1600 premii.

@Ivan

Są, aż tak duże rozbieżności w przyznawaniu premii za pracę w firmie Pago? Chciałbym poruszyć jeszcze jedną kwestię. Mianowicie zastanawia mnie, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również przyjmowane są przez pracodawcę? Mam nadzieję, że przedstawisz tę kwestię.

Antonina
@Antoni

Do Pracy może przyjść każdy. Każdego przyjmują. Do administracji czy na magazyn. Widać to bardzo dobrze po ostatnich pracownikach administracji. Na magazyn ostatnio to chyba nawet bez ręki i nogi by przyjęli.

Bogdan
@Antonina

@Antonina, fajnie, że pracodawca daje szanse osobom bez doświadczenia. Orientujesz się, jakie wymagania trzeba spełniać, żeby dostać się na magazyn i jak wygląda proces rekrutacji?

Loliop
@Iza

Awansem? Haha nie ma na co awansować. 1 stopień i to nie na każdym stanowisku. N8e ma w tej firmie ścieżki awansu

Antonina
@Loliop

Awansu nie ma. Na magazynie zawsze będziesz magazynierem. Brygadziści są od dawna ci sami. W administracji też bez zmian. Chociaż ostatnio się trochę ruszyło w administracji. Chyba że jesteś bratem kierownika operacyjnego. Wtedy będziesz kim będziesz chciał. Aktualnie na przykład zastępcą kierownika.

Jack Frost

Świetna praca, marudy do domu. Gdzie Wy patałachy zarobicie 5000 netto? Na wysokim składzie nawet 6000. Jak się w ch*ja wali to się nie ma co dziwić, że nie dostajecie premii. Praca nie należy do lekkich, ale jak chce się zarabiać to niestety trzeba pracować. I odczepcie się od fryzury kierownika, jest wyczesana. Najlepszy wózkowy Biszop Krzysztof, pozdrawiam.

Aleksy
@Jack Frost

słyszałem , że najlepszy wózkowy to (usunięte przez administratora)

@Aleksy

Taka informacja jest tu raczej mało przydatna. Dodatkowo przypominam Ci, że nie posługujemy się na forum personaliami pracowników firmy Pago. Jeśli posiadasz wiedzę na temat tego pracodawcy, to wypadałoby, żebyś podzielił się nią z innymi użytkownikami forum. Oferta PAGO obejmuje pełen zakres usług, związanych z logistyką mrożonej żywności. Firma realizuje zarówno kompleksowe projekty logistyczne, łączące logistykę magazynową, dystrybucyjną i obsługę transportową, jak również wybrane usługi, zgodnie z potrzebami danego Klienta. I w związku z tym chcę Cię zapytać, czy aby tam pracować trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania? Opisz nam to dokładnie.

Paguś
@Aleksy

Który to?

Aleksy
@Paguś

Może pracuje w Bieniewie

@Jack Frost

Rzeczywiście stawka netto o jakiej wspomniałeś brzmi zachecajaco. Piszesz jednak, że praca w firmie Pago nie należy do najłatwiejszych. Zechcesz proszę podać przykłady trudnych do rozwiązania sytuacji w firmie?

JACK FEIK
@Jack Frost

5000-6000 - CHYBA ZA 320 GODZ!!!!! buahahahaha - FEIK!!

@JACK FEIK

Jack,ile według Ciebie wynosi realna wysokość wynagrodzenia w firmie Pago Sp. z o.o.? Widzę, że pracujesz na magazynie, natomiast Jack Frost w dziale handlowym, więc stawki mogą się znacznie różnić.

Podpadziucha

W oddziale pago dg w biurze fajne laski pracują!!!!

@Podpadziucha

A może mógłbyś napisać coś o pracy w biurze? Chodzi mi o warunki zatrudnienia, które obecnie oferuje pracodawca. Dobrze by było uaktualnić informację na ten temat, dlatego liczę, że to zrobisz.

Twoja stara

Moja Stara pracuje tam i jest dobrze

Ponczek
@Twoja stara

Madka chodziła z nim do lekarza bo myślała, że on chory; A on głupi ;) Ave Pago Auuu

Magazynier

W Gdańsku to samo bo biora jak leci. Rekrutacja hahaha jska rekrutacja?! Kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej o stawkach

Uprawnienia na wózki

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Najgorsza firma w jakiej pracuję słabe zarobki jak na warunki w chłodni,(usunięte przez administratora) Nadgodziny płatne jako umowa zlecenie bez dodatków około 230zł za12h. Każdy pracownik zarabia inaczej jakaś loteria. Odradzam każdemu prące w tej firmie szkoda czasu na tych (usunięte przez administratora). Wruciłem z powrotem do firmy myślałem że będzie lepiej a tu porażka straszna...

Dąbrowski oprawca

Nadgodziny jakaś kpina. Na umowie zlecenie napisane, że wykonujesz usługi ogólnotransportowe i sprzątanie obiektu a faktycznie wykonujesz normalne obowiazki. Wynagrodzenie? Z roku na rok widać kto komu wchodzi pod biurko. Magazynierka siedzi jadalni, brygadzista w biurze a wózkowy na komorze. Tylko Ci ostatni są w miejscu pracy i tylko Ci ostatni z niej rozliczani w formie statystyk. Nie sapię tu większy hajs ale na 40 osób pracujących każdy ma inną. To, że nas Pago jako pracowników nie traktuje poważnie można było zobaczyć na ostatnim zebraniu. 40 osób przyjechało na wolnym lub przed pracą żeby usłyszeć, że nie ma premii. Pago Dąbrowa.

Adi trzy paski

Siema siema jestem Adi bmw z pizdziechowa moja fura jest odlotowa każda panna jest tam moja mam tez tu swojego pachola obrzympale (usunięte przez administratora)alimenciarza nieroba co mimo to dobrze liże rowa Dołącz do nas do ekipy każde cuda zrobić nam sie uda

Radzio

Też nie polecam pago pracowałem tam zarobki są śmieszne obiecują złote góry a jak dochodzi do wypłaty to nędza.

@Radzio

Wszelkie kwestie, które są związane z wynagrodzeniem, uznajemy za indywidualne. A to dlatego, że każdy z nas ma zupełnie inne potrzeby i wymagania. Dla Ciebie zarobki osiągane w firmie Pago są zbyt niskie. Ale rodzi się teraz ważne pytanie: czy składają się one jedynie z samej podstawy, czy też można liczyć na jakieś dodatki do nich? Może jakieś premie uznaniowe, bonusy, itp.? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

mar

Witam. Chciałam się zapytać na czym polega praca referent ds, gospodarki magazynowej,,jakie zarobki i czy ciężko , jakie są zmiany..

@mar

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie znam dokładnych widełek finansowych, ale na tym stanowisku będziesz obsługiwała system magazynowy, kontrolowała dostawy i współpraca z klientami, dostawcami i odbiorcami. Możesz liczyć na atrakcyjny system wynagradzania i premiowania - premia uznaniowa i premia z tytułu stażu pracy. Chętnie dowiem się, czy zdecydowałaś się na zatrudnienie.

Nie polecam
@mar

Premie uznaniowe lub podwyżki o max 200-300 zł brutto. Cała kasa pompowana w magazynierów. Problem z uzyskaniem urlopu przez ogromną rotację pracowników. Puste obietnice podwyżek. Ludzie nie wytrzymują okresu próbnego...

@Nie polecam

Co prawda wspomniane przez Ciebie kwoty nie są jakieś szalenie wysokie. Ale z pewnością niektórym już "podreperują" finanse. Bardziej martwi mnie problem z uzyskaniem urlopu, o którym nadmieniłeś. Jak stwierdziłeś - wynika on z rotacji pracowników. Dlaczego w związku z tym ludzie zaczęli masowo odchodzić z Pago? Czy właśnie chodzi o kwestię zarobków? Proszę, powiedz coś więcej na wskazany temat.

Nie polecam
@Iza

Masowe odejscia? Powód - Zarobki, brak możliwości awansu. Ile można się prosić o kasę, ten co zostaje po odejściu innych dostaje po tyłku Ale kasę mu się to nie przekłada

Nie jest zle
@Nie polecam

Nie jest tak źle. Pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy. Tym bardziej że przychodzą osoby z podstawowym wykształceniem bez matury a oczekują nie wiadomo czego. A magazyn dostaje i tak za małe pieniądze jak na -24 stopnie.

Że co
@Nie jest zle

W administracji wszyscy z wyższym wykształceniem....

amajew03

Jakie są zarobki spedytora krajowego w Pago?

Kita.Inglot.Wąs

Pracowałem tam w latach 2011-2014 Stare Gnatowice. Kasa na czas, ale mogło by być więcej :).Kierowcy byli ładowani i rozładowywani przed czasem. Te piękne czasy i atmosfera spanie na nockach w szatni i granie w karty jaja jakie się tam działy już nie powrócą. Pozdro zmiana Inglota i Kity:)

Ciekawy25

Myślę nad wysłaniem CV do DG jako operator pracuje aktualnie w innej formie ale przeprowadzka wymusi na mnie zmianę pracy. Jakie są zarobki dla doświadczonego pracownika na ten moment?

@Ciekawy25

Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Pago i że interesują Cię zarobki w tej firmie. Czy jeszcze coś chciałbyś wiedzieć? Warto pytać, jak najbardziej konkretnie, wtedy można liczyć na ciekawe odpowiedzi pochodzące od pracowników firmy. Daj znać, czy finalnie zdecydujesz się aplikować.

aaa

Może i praca dobra jak mówicie ale rozladunki to kij w oko przyjedziesz po 20 to pewne że stoisz do rana nawet jeśli masz 5 palet

CZEST
@aaa

WITAM DŁUGO MOŻE DOŚĆ DŁUGO JEŻDZĘ DO PAGO W ROŻNE ODDZIAŁY W POLSCE ZAWSZE JESTEM OBSŁUŻONY W MIARĘ SZYDKO I KULTULARNIE CZY ZAŁADUNEK CZY ROZŁADUNEK TAK DALEJ JEST WSZYSTKO DOBRZE NO POWIEDZMY PRAWIE DOBRZE WSZYSTKO LUDZIE NASTAWIENIE DO PRACY I CHĘĆ DO TEJ PRACY . POZDRAWIAM

@CZEST

Cieszę się, że zechciałeś się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat firmy i pracowników Pago. Rozumiem, że Ty nie jesteś zatrudniony w tym miejscu, piszesz tylko z pozycji obserwatora? Zachęcam do wypowiadania się na forum osób, które pracują aktualnie w Pago!

Adrian Słupsk

Jest tam pieknie ❤️

Iga

Pago to dobry pracodawca i nie rozumiem jak ktoś beztrosko wyjeżdża za pracą nie uzgodniwszy wszystkiego!!

Kierowca

Pago (usunięte przez administratora)

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Monter

Zwykły (usunięte przez administratora) oszust, kiedy docierasz oczywiście na własny koszt do danego kraju na lotnisku okazuje się że nikt nie czeka na ciebie i pracy też nie ma a (usunięte przez administratora) nie odbiera telefonu. Zwykły śmieć.

Anita

W sumie to firma ma dobre notowania ale wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony!!

Zuzanna

Zauważyłam, że firma Pago prowadzi rekrutacje w różnych oddziałach (http://www.pago.net.pl/pl_PL/praca-w-chlodniach-pago.html) Czy jest ktoś jeszcze na forum, kto pracował lub jest obecnym pracownikiem firmy Pago i podzieli się z przyszłymi pracownikami opiniami na temat firmy? Wasze opinie na pewno pomogą w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

pagus
@Zuzanna

duża rotacja w firmie i dlatego ciagle szukaja ludzi do pracy kiepska atmosfera i slaba kasa jak na takie zimno nie polecam !!!!

Nm

Nawet nie wkem co napisac

Zostaw merytoryczną opinię o Pago Sp. z o.o. - Kampinos

• Jak się pracuje w Pago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pago Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pago Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042