Opinie o Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. w Wielichowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. w Wielichowo

Wera Nowy wpis

Zauważyłam, że została dodana opinia odnośnie rozmowy na produkcje a raczej zapoznaniem już samym miejscem pracy. Czy z magazynierami jest podobnie? dosłownie dziś wystawiono ofertę i może mój chłopak by się nią zainteresował ale to chyba wygląda na jakąś łączoną ofertę. Magazynier to też operator?

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko operator produkcji w firmie Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Anonim Nowy wpis

Byłem zapoznać się z pracą w tej pseudo firmie przez dwa dni czyli 24 godziny pracy! Zapoznanie z stanowiskiem a raczej stanowiskami pracy przez kierownika trwało niecałe 10 minut! Potem na linie produkcyjną i nauka przez osobę która obsługuje daną maszynę. Osoby które miały mi przekazać swoją wiedzę ( dwie osoby każdego dnia inna) nie bardzo to potrafiły. Napiszę krótko te wszystkie opinie negatywne są jak najbardziej prawdą. Jest to firma która kodeks pracy ma zamknięty głęboko w sejfie u prezesa!!!

P Nowy wpis

Wypłata zawsze na czas premie na gwiazdkę i Wielkanoc Latem ciepło ale lepsze to niz robota na chlodni Praca dobra jak robisz swoje to nikt nie ma problemu można zamienić się zmianami grafik wisi do wglądu na bieżąco

Wow a co do hałasu, to dają ubrania i akcesoria ochronne? Czy nie ma ich, a pracownik sam musi kupić sobie np. ochronę na uszy, maskę na zapylenie? Zapewniają cokolwiek jeśli chodzi o takie rzeczy?

Aneta

Och...po pięciu miesiącach pracy zostały pobrane wymiary i do końca mojego zatrudnienia nie otrzymałam żadnej odzieży ochronnej. Osoby które pracowały dłużej to takową odzież otrzymały! Dla prezesa liczy się kasa,a pracownik niekoniecznie!

@Aneta

A co z wdrażeniem do pracy, z przeszkoleniem BHP i z obsługi maszyn? Jak to tam wygląda i jak płacą za nadgodziny, czym starają się zachęcić do zostania dłużej w pracy?

Aneta

W tej firmie produkcja pracuje 12godzin na 24 godziny wolne, również w soboty i niedziele co daje miesięczny czas pracy średnio około 240 godzin!!! Nie ma nadgodzin !!! Najniższą krajową dostaje się przelewem a resztę w kopercie!!! Co do BHP są piankowe korki do uszu jak zdążyłam zauważyć nikt z tego nie korzystał ponieważ w tak wysokiej temperaturze jest to bardzo nie wygodne (zatyczki w trakcie ruchu co chwilę wypadały). Były dwie przerwy po 20 minut każda. Czyli podsumowując pracujesz półtora etatu zarabiasz za słaby jeden!!! Żal mi tych co tak pozwalają się wykorzystać!

@Aneta

A w tej kopercie to ile dają? Ciekawi mnie jak wygląda pełna stawka ( przelew plus koperta). A co z dniami wolnymi jak np wypadnie coś ważnego? Można się z kimś zamienić ( ty przyjdz za mnie, ja za ciebie)?

Hej a wiesz jaką umowę dostał twój siostrzeniec? Zastanawia mnie kwestia rodzaju umowy, skoro wyżej pracownicy zarzucają złe warunki bhp i 1,5 etatu to czy w ogóle można dostać umowe o prace?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. na stanowisko Kierowca krajowy kat. C+E? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Były

Ten zakład to kpina,pracowałem tam i powiem krótko pseudo osoby które uważają się za rządzących to jest porażka próbują coś zrobić ale nic im nie wychodzi wychodzą z założenia że jakoś to będzie.Pakiet socjalny nie istnieje chyba ze na papierze.Godzin od cholery gorąco i hałas na hali.Nie polecam tego zakładu

Franciszek
@Były

Godzin dużo, a jak w takim razie płacą za nadgodziny? I w ogóle, jak płacą? No i co robią w takie upały, czy z tym hałasem? Są indywidualnie środki ochrony na uszy i czy zwiększają ilość przerw, gdy żar leje się z nieba?

Irena

Szukam tu kogoś, kto pracował jako Kierowca krajowy kat. C+E. Odpowie mi ktoś na pytanie? Czy wiecie co wchodzi w skład pakietu socjalnego który jest wymieniony jako benefit? Co tam jest i jak z tego można korzystać?

Waciarz

(usunięte przez administratora), 240h w miesiacu, płaca marna. Szacunek do pracownika w tej firmie to rzecz o ktorej nikt nie slyszał, latem temperatury na hali nie do zniesienia ok. 45 stopni. Omijac szerokim łukiem.

gen

Omijać szerokim łukiem, płaca marna, godzin masa najlepij jakby pracować 24h, brak szacunku do pracownika, nie polecam! Najniższe zarobki w okolicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. - Wielichowo

• Jak się pracuje w Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.?

Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.
  • Nowa 22
    64-050 Wielichowo

Santano Leszek I Monika Staśkiewicz sp.j.