Wutwórnia Chemiczna Dragon

Kraków

Opinie o Wutwórnia Chemiczna Dragon

Wojownik Dragona

Witaj były pracownika dragona zotrudnilem sie do tej firmy i powiem ci że masz racje TOTALNY SYF a trzej [usunięte przez moderatora] chodzą na okrągło z tel. i foty robią. Co miesiąc inwentaryzacja za które nie płaca ani grosza siedzisz za damski [usunięte przez moderatora] a jak nie zostaniesz to straszą cię zwolnieniem . A teraz to jest prawdziwy [usunięte przez moderatora] bo kamery pozakładali masakra!!!! a najlepsze jest to że jak przychodzi inspekcja z Tesco lub inna to każą nam mówić że wszystko jest przepisowo i wchodzą nam [usunięte przez moderatora] . Ludzi na magazynie traktują jak śmieci płacą grosze lub nic nie zapłacą że jeszcze nikt tym sie nie zainteresował syf i ubóstwo

Zostaw opinię o Wutwórnia Chemiczna Dragon - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wutwórnia Chemiczna Dragon