American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz

Bielsko-Biała

Opinie o American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz

Kamil

Potwierdzam co mówi koleżanka! Ja obecnie pracuję w Gemini [usunięte przez administratora] bardzo niska.... ja mam 7.60 brutto więc wychodzi mi to na ręke 6.63 netto. Na dodatek mam na pół etatu a pracujemy 5 dni w tygodniu bo minimum musimy przepracować 80 godz a maks 160 no ale jak mówię pracuje się pod 160 czyli tak jakby na pełny etat. Wniosek z tego jest jeden: że zatrudniają pracownika na "połówkę" a pracuje jak na pełny żeby nie płacić do ZUS'u pełnych stawek!!!! [usunięte przez administratora]! a kierownikiem tam zostaje dziewczyna która stała 3 razy w życiu na stołach i śmie mówić że ktoś się nie wyrabia, widząc że pełno klientów stoi w kolejce. Przy dostawach trzeba się wyrobić w godzinę, a towary bardzo ciężkie. Skrzynki to samo!!! Beznadzieja. Co do os współpracujących bardzo fajne osoby ale tak jak koleżanka pisze zdarzają się kable i obiboki!!!! Najgorsze jest to że kierownik nie widzi tego co najważniejsze.

dominika

praca KFC stresujaca,w bardzo ciezkich warunkach jak na tak niskie zarobki zbyt duze obciazenie :odpowiedzialnosc za kase,sprzatanie zbyt ciezkich i duzych maszyn,praca na stojaco bez chwili wytchnienia ,przeciagi,stres,nekanie przez pracodawce najbardziej poobala mi sie praca z ludzmi,zawarlam wiele nowych znajomosci atmosfera miedzy wiekszoscia prtacownikow byla bardzo dobra aczkolwiek niektore osoby zajmowaly sie nekaniem tych mniej podlizujcych sie najbardziej nie podobalo mi sie niskie place oraz donosicielstwo podstawowa stawka to 6.50 i tak naprawde podwyzke dostawaly lizuse i kable

Zostaw opinię o American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz