INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA

Kolnik

Opinie o INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA

Iwona

Jak obecnie wygląda praca w INTER-SPED? Czy zaszły ostatnio w firmie jakieś zmiany? Każda merytoryczna opinia będzie ważna dla osób, które szukają informacji na temat pracy firmie.

gfd

Nie jest tak źle, bo przecież relacje między pracownikami opierają się na pozytywnych relacjach, a przynajmniej wypłata jest na czas.

wrona

Też byłem u nich zeczywiscie z propozycją umowy zlecenie się osmieszaja jak przeczytałem dokumenty O odpowiedzialności materialnej to ich wysmiałem ,niech se dalej szukja idioty , firmy transportowe się proszą żeby kierowca chciał u nih jeździć kierowców bardzo dużo brakuje więc jest w czym wybierać a firmy krzak niech bankrutuja z braku kierowcow

wrona

jacek

pracowałem w kilku firmach, wielu kolegów kierowców mam, umowy zlecenie w firmach transportowyh naleza do rzadkosci, mozna takie firmy policzyc na palcach wiekszość firm transportowych daje umowe o prace kierowców mnustwo brakuje ,praktycznie do wiekszosci firm przyjmuja od razu bo niema kto jezdzic

Cwaniak

Byłem na rozmowie proponują umowę zlecenie i papiery do podpisania o odpowiedzialności materialnej dają takie do podpisania ze aż włosy dęba stają , wszystkie kary finansowe z spedycji przekładają na kierowców , za wszystko obciążają , jeżeli ktoś dokładnie przeczyta papiery które daja do podpisania to wątpię żeby stał się samobójca i pracował w tej firmie .kierowca międzynarodowy i umowa zlecenie to smiech

Cwaniak

handel częściami

niestety mnie też okradł zgadzam się z opinią złodziej to dobre słowo proszę nie dawajcie mu roboty trzeba mu przecierz przyciąć skrzydełka ma się za biznesmena a okrada ludzi NIE DAWAJCIE PROSZĘ MU ROBOTY TO TEŻ APEL DO SPEDYTORÓW UWAGA ZŁODZIEJ

handlaż

ostrzegam , jest najzwyklejszy złodziej , człowiek okrada firmy współpracujące ma potwierdzone informacje że pobrał części za które nie płaci podobnie jest z zapłatą za części złodziej złodziej złodziej to ku przestrodze co mnie dziwi że nie czytają tego spedytoży nie dawajcie roboty złodziejowi przcież on okara ludzi którzy ciężko pracują i mają rodziny APEL NIE DAWAJCIE MU ROBOTY nie się zastanowi co robi i komu

Andrzej

Witam, Jeśli jesteś tym Marcinem co widzieliśmy się na parkingu w Niemczech z czerwonej scani proszę o jakiś kontakt do Ciebie podam swojego meila pablojoe@wp.pl

ByłyPracownik

Nie polecam tej firmy, ( usunięte przez administratora )

pomoncy

Witam czy jest możliwość podania nazw firm dla jakich firma inter-sped jeździ ?? najlepiej na e-maila ( usunięte przez administratora )

Praca

Witam miałbym bym pytanie jak jest w tej firmie. Chciałbym zacząć u nich pracę gdzie znajduje się ich baza może jakiś kontakt z pracownikami by dowiedzieć się czegoś więcej

Andrzej
@Praca 07.02.2014 14:11

Witam, nie polecam mam z nim teraz sprawę w sądzie nie odbiera tel. Jeśli masz pytania pisz na meila pablojoe@wp.pl

Zostaw opinię o INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA - Kolnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-SPED GRAŻYNA ZABOROWSKA