Huta Pokój S.A

Ruda Śląska

Opinie o Huta Pokój S.A

Killer

Witam! Huta Pokój czy Euroblacha - zakład pracy w którym najsłabszym punktem jest kierownictwo. Prezesi od wielu lat wyprowadzają profity poprzez spółki i umowy śmieciowe czyli polska norma. Dochodzi do tego pomniejsze kierownictwo (majstrowie tacy jak np. Marek P. Cwelka) chołota do gnojenia pracowników... porażka - nie polecam

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Huta Pokój S.A na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Huta Pokój S.A - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huta Pokój S.A