Opinie o Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. w Paniówki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. w Paniówki

była pracownica

fajna firma , bardzo dobra atmosfera, zespół zgrany, kasa akceptowalna, najlepsza grupa WOPR na śląsku, szczerze polecam każdemu.

mocno
@Słobo

żenada, basen nareszcie zyskał i mam nadzieje, że pracownicy w końcu mogą spokojnie pracować :)

Megan

Fajna społeczność, super atmosfera, Boss wymagający , ale za to sprawiedliwy i obiektywny do bólu , pozdrawiam cały techniczny

Doris
@Megan

ten obiektywizm w czym się tak naprawdę przejawia? i co to za wymagający Boss? o jakie wymogi konkretnie chodzi, one są uwzględnione w umowie? na dziale technicznym jakie są średnie zarobki przy tej opinii?

Cześć. Widziałem krótka ofertę na stronie miasta dla technika. Wiem, że w zeszłym roku szukali kogoś na cały etat. czy w tym również byłby ktoś potrzebny? mam doświadczenie jako konserwator a tu do pływalni byłoby mi o wiele bliżej. Ciekawe czy podobnie się zarabia

była pracownica

Pancia
@była pracownica

fajna atmosfera to już była, teraz mamy nowe rządy "Pani Prezes" .. kwalifikacje i kompetencje nie są już w cenie tylko wieczne intrygi i szczucie ludzi na siebie

Słobo
@była pracownica

Odradzam pracę w tym bałaganie z całego serca; nieprofesjonalnie, nieuczciwie, wieczne kawki i ploteczki . Jeżeli nie przytakujesz "Pani" M, to nie masz co tam szukać. Fakt Pan BR skupiał się tylko na wyniku finansowym, czynnik ludzki był dla niego drugorzędny, ale przynajmniej miał wiedzę i kompetencje, sam też potrafił się ubrudzić. obecna Pani Pezesssss, to już totalna katastrofa, ona tylko jest i pachnie, nic więcej, żadnej wartości dodatniej dla tego obiektu Panie Wójcie

mocno Nowy wpis
@Słobo

Sara Nowy wpis

Paczek świątecznych tez nie ma? od firmy? a idąc za sugestia poprzednika to może pracownicy sobie cos zapewniają wzajemnie? średni staż pracy ile mógłby wynieść? Pisali kiedyś o dobrej atmosferze oraz jakimś wyjeździe integracyjnym dlatego się orientuje

Czy w Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Aplikowałeś do firmy Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

To jakie macie tu warunki socjalne tak w ogóle? cos weszło teraz od kolejnego roku? w jednej opinii pojawiła się wzmianka dotycząca kawki. Zastanawiam się czy Pracodawca ją zapewnia czy jednak Pracownicy przychodzą ze swoją?

Emilia

Tutaj nowy zarząd jest od tego roku jakoś? Tak próbuje to rozkminić po tych wpisach tutaj. Powiecie jakich zarobków będzie mógł się spodziewać ratownik teraz od kolejnego roku już? tutaj Pani się pytała o harmonogram i jego ewentualna aktualizację. Grafiki są w razie czego w miarę elastyczne?

Kin

Witam. Kiedy dostępny będzie aktualny harmonogram? Na stronie jest rozpiska od godz. 7:00, a basen otwarty od 6:00. Do nowego zarządu: Jaki jest powód w niedalekiej przyszłości zlikwidowania ulgi dla mieszkańców gminy Gierałtowice.

Megan

Doris
@Megan

Usuwane są wyłącznie opinie naruszające dobre imię Pływalni Wodnik i jego kierownictwa i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli pracownik - obecny lub były - uważa, że zostały naruszone jego prawa pracownicze, to ma wszelkie możliwości dochodzić swoich praw w odpowiednich instytucjach do tego powołanych. A wszelkie próby podszywania się pod pracowników obecnych, czy byłych i podawania nieprawdziwych informacji godzących w dobre imię Pływalni Wodnik będą spotykać się ze zdecydowaną reakcją. Warto pamiętać, że nawet w sieci internetowej nie istnieje coś takiego jak "anonimowość". Możemy zrozumieć, że dotychczas poczynione zmiany w funkcjonowaniu Pływalni Wodnik nie wszystkim mogą się podobać, ale naszym priorytetowym celem jest zapewnić jak najlepsze warunki do korzystania z naszego obiektu przede wszystkim osobom pływającym, ćwiczącym na siłowni, czy uczestniczącym w innych oferowanych zajęciach.

kasjer

Bywało trudno i nerwowo, ale ogólnie jest już bardzo OK, zarobki przyzwoite jak na tą branżę, atmosfera przyjazna ,ludzie (cały personel ) życzliwi i uczynni, mam nadzieję że od stycznia pójdą troszkę w górę

Iza
@kasjer

Czyli na podstawie tej opinii można wnioskować, że kasjer tu min 3400 skoro żywisz nadzieję, że od stycznia być może podwyższą? Co tu należy do jego wszystkich obowiązków, bo chyba cała praca na kasie się nie kończy?

Kasjer
@Iza

Pensja oczywiście najniższa krajowa, do obowiązków należy dodatkowo jeszcze sprzątanie

Robol
@Kasjer

To jest nieprawda ....podstawa wynagrodzenia w tej grupie jest znacznie wyższa ZNACZNIE !, i dotego dość duża premia dla osób zaangażowanych w serwis sprzątający , nie wiem po co takie bzdety wypisywać i czemu i komu ma to zaszkodzić,.., jakie to smutne

@Kasjer

i po co wprowadzać w błąd i podawać NIEPRAWDZIWE informacje, że kasjer otrzymuje najniższą krajową ? Jak daleko można posunąć się w szkalowaniu Wodnika i próbach skłócenia dobrze funkcjonującego zespołu, dzięki któremu Pływalnia Wodnik zmienia swoje oblicze i oferuje coraz więcej atrakcyjnych zajęć dla dorosłych, młodzieży i dzieci ? Komu nie jest w smak rozwój Pływalni Wodnik i Akademii Pływania Wodnik ?

Poszukujący

Jakie warunki pracy na stanowisku ratownika płaca ,atmosfera ?widziałem ogłoszenie na olx i myślę czy nie iść, wypowie się ktoś mam również instruktora pływania .

Ola
@Poszukujący

aktualnie poszukują instruktorów pływania z co najmniej kilkuletnim doświadczeniem do nowo tworzącej się Szkoły Pływania - "Wodnik Paniówki". zarobki podobno zbliżone do ok. średniej krajowej

Widziałem
@Ola

Faktycznie wymieniają cały chyba personel ratowniczy, zarobki także podobno bardzo atrakcyjne, zwłaszcza za godz instruktorskie

@Poszukujący

Atmosfera ogólnie jest w porządku są osoby z zewnątrz, które non stop utrudniają prace ratownikom i pracującym na basenie osobą. Zarząd miły, dbający o pracowników, dobrze zarządza basenem… robi wszystko co w ich mocy żeby poprawić działalność basenu :) Warto spróbować, zgrana ekipa, zarobki też dobre, polecam :)

Bożena

@Pracownik nie bardzo rozumiem, kto Wam utrudnia pracę, masz na myśli klientów? Mimo, to widzę, że polecasz, fajnie, że zarząd się stara. Czy w jakiś konkretny sposób zadbał też o pracowników, macie jakieś premie lub benefity?

@Bożena

Nie, nie klientów .. klienci są okey (jak to oni ????) ale są takie pewne osoby już z zewnątrz ( już z poza rat.) które nie potrafią się pogodzić z obecną sytuacją i ciągle stwarzają nieprzyjemne problemy pracującej załodze ratowników :( to dość przykre, ale cóż… nie wszystkim da się pomóc a szkoda…Wracając do temat to tak, są premie i benefity. Nowa ekipa bardzo fajnie się zgrała :) W planach się szykuje wyjazd integracyjny???????? także naprawdę atmosfera serio spoko,

Kazimierz

Bardzo zaciekawiła mnie informacja, że są premie i benefity ;). Za co dokładnie są te premie? Co trzeba zrobić, aby ją uzyskać :p?

Nie Kazimierz
@Kazimierz

Nie rozumiem ???????? premie są normalnie i benefity, na które trzeba oczywiście zapracować. Nie którzy to by już wszystko za darmo chcieli, przyjść pokazać się i już najlepiej dostać. Niestety na premie trzeba pracować

Uwaga na tę opinię, jest napisana przez podobno byłego pracownika - też bardzo trudne do potwierdzenia. Anonimowo bardzo łatwo rzucać takimi stwierdzeniami.

Iza

To sugestia, że to ten sam Pan niby? Czy gdyby faktycznie jakieś sprawy tego typu się odbywały to dalej mógłby zajmować tego typu stanowisko? Pytam, bo jakoś tego chyba jednak nie widzę.. :/

Czy Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Karolinka

Wszystko zależy od preferencji danego kandydata do pracy, są osoby co pracują na etatach, są i tacy, którzy wolą umowę zlecenie.

Czesław

Widzę, że basen szuka masażysty na staż z urzędu pracy. Chętnie bym się podjął ale pracy, nie stażu, tym bardziej, że płatnego 1500 brutto miesięcznie ... Jest możliwość stażu za taką kwotę ale w niepełnym wymiarze czasu, albo zwykłego zatrudnienia na umowę o pracę na cały etat, za więcej niż minimalna krajowa?

Zostaw merytoryczną opinię o Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. - Paniówki

• Jak się pracuje w Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pływalnia Wodnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.?

Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Pływalnia Wodnik Sp. z o.o.