PPHU CARBUD SA

Opinie o PPHU CARBUD SA

oto

waligrucha sie stara

pika

Zarobki okolo 3 tys. kokretna firma...wegiel,bony po 15 i prezne zwiazki zawodowe!!

Marci.P

Jeśli chcecie tam tam pracować to powodzenie jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownik Jan.M któremu piere na dekiel wiem bo sam tam pracowałem przez trzy lata.

LOLO

SWIETNE ZAROBKI,PODOBNO NIE IDZIE SIE DOSTAC.

oto

S.K.P TO LIPA CZEPIAJĄ SIĘ WSZYSTKIEGO.POLUBIĆ PANA R.

abc

Fajna firma.Strach się bać.

mama

Carbud Handel zajmuje sie dystrybucją ropy ?.Akurat to wszyscy wiedzą.Po ile za litr ?.

kolo

mają świetnie rozwiniętą logistyke

waligura

Kontakt pod numerem 32 3250090, adresem e-mail: carbud@carbud.pl, lub osobiście w siedzibie firmy: CARBUD SA, ul. Granitowa 8, 43-155 Bieruń. Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Kontakt PPHU CARBUD SA Granitowa 8 43-229 Bieruń email: carbud@carbud.pl Powołaj się na praca.gratka.pl

Odnosnie carbud stacja kontroli pojazdow.... [usunięte przez moderatora] ODRADZAM PRZEGLADOW W TYM [usunięte przez moderatora]!

Zostaw opinię o PPHU CARBUD SA - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU CARBUD SA