P.P.U.H. ELMAX

Tychy

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 23 ocen.

P.P.U.H. ELMAX
2 23 6 1

Opinie o P.P.U.H. ELMAX

Agnieszka

@jimi Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w P.P.U.H. ELMAX? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

jfidjfinbgi

19 zł brutto na /h

kieł

Płace w tej firemce to skandal nigdzie już takich nie ma!!! Pasjonujące opowiadania właścicieli jak tu pięknie i jakie mega prowizje - zapomnijcie. Jest masa innych firm tej raczej unikajcie!!!

anonim

(usunięte przez administratora)

kustosz

jeśli chodzi o pracę w elmaxie to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. To główne kwestia

keyort

A w jakich godzinach pracuje się w oddziale w Markach ul. Duża 1 ?

Grzegorz

Firma ELMAX HURT to od kilkunastu lat, firma powiązana układami z miastem. Wykonuje wszystko co się da, a ceny z rękawa. Majątek zbija na lewych układach. Właściciel to zadufany bufon. Ludzi traktuje jak śmieci poza kilkoma przydupasami.Jeszcze raz co do cen w hurtowni i sklepie internetowym, wyśrubowane na maxa.

młodyy 877

Tragedia w tychach są dwie firmy pod nazwą elmax jedni zajmują się instalacjami wysoko napięciowymi fima prowadzona przez starego alkoholika który nie liczy się z nikim bo myśli ze ma kasę to i ma władze. Drugi elmax-hurt zajmuje się instalacjami niskonapięciowymi(instalacje alarmowe, telekomunikacja, monitoring itp) firma prowadzona przez syna(łysy cwaniak) który bierze przykład z ojca czyli płace żenada nadgodziny płatne tak samo jak normalna godzina pracownicy są na zawołanie szefa (soboty świątki piątki za stawkę jak w normalny dzień roboczy) Już nie wspominam o kadrze kierowniczej którzy są z przypadku na niczym się nie znają tylko poganiają do pracy. Jest to śmiech na sali szkoda czasu lepiej szukać innej pracy jak w tych obu firmach.

fan, tychy.

Zgadza się, że właściciel to nałogowy alkoholik, tylko myśli, że jeszcze nikt o tym nie wie. Na dłuższy czas tego nie ukryje, wystarczy obok niego przejść i nawet dziecko pięcioletnie wyczuje. Ale uzależnieni będą zawsze zaprzeczać!!!! Nie polecam pracować w tej firmie. Brygadziści-to takie przydupaski szefa, zwłaszcza taki jeden z Auschwitz, nerwowy cham.

wek

Płace tragedia najniższa krajowa a wymagania z kosmosu - po prostu żenada! Prowizja jest ale, trzeba o nią żebrać długie miesiące!! Lepiej w markecie pracować za większą podstawę i wiedzieć za co ma się płacone. Unikajcie tej firmy!!!!

tolek

Tak jest zgadzam się z opinią poprzednika a cały ten właściciel to wiecznie jak nie pijany, to dobrze skacowany i w dodatku nieprzyjemny i chamski.

Józek

firma rzenada i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Starzy pracownicy to przydupasy szefa a ten to jest wogóle poraszka.Podobno na zime zwalniaja nowych zobaczymy

Zostaw opinię o P.P.U.H. ELMAX - Tychy

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. ELMAX