Elmax-Hurt Żywicki sp.j.
2 23 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Elmax-Hurt Żywicki sp.j.?

Elektryk Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dzięki za szczere opinie ,będę omijał ,szkoda czasu na aplikowanie jeśli tak to tam wygląda ... Pozdrawiam

Konrad Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca to powód tej ciszy na forum?

Adam Nowy wpis

Firma ma dobrą opinią , mają duże doświadczenie w swojej branży a narzekających zawsze znaleźć można

Ranking
Majster

Opinie piszą osoby, które się zwolniły, więc wylewają swoje żale. Może warto zapytać pracowników z kilku albo kilkunastoletnim stażem pracy w Firmie ELMAX? Jako klient jestem obsługiwany od wielu lat przez dwóch stałych handlowców, którzy nie narzekają :) Lubię atmosferę w Elmax-Hurt Żywicki sp.j. za: Miła atmosfera

Tak1Nie
Agnieszka

@jimi Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Tak4Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w P.P.U.H. ELMAX? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

jfidjfinbgi

19 zł brutto na /h

kieł

Płace w tej firemce to skandal nigdzie już takich nie ma!!! Pasjonujące opowiadania właścicieli jak tu pięknie i jakie mega prowizje - zapomnijcie. Jest masa innych firm tej raczej unikajcie!!!

Tak19Nie

kustosz

jeśli chodzi o pracę w elmaxie to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. To główne kwestia

keyort

A w jakich godzinach pracuje się w oddziale w Markach ul. Duża 1 ?

Tak6Nie
Grzegorz

Firma ELMAX HURT to od kilkunastu lat, firma powiązana układami z miastem. Wykonuje wszystko co się da, a ceny z rękawa. Majątek zbija na lewych układach. Właściciel to zadufany bufon. Ludzi traktuje jak śmieci poza kilkoma przydupasami.Jeszcze raz co do cen w hurtowni i sklepie internetowym, wyśrubowane na maxa.

Tak4Nie2
młodyy 877

Tragedia w tychach są dwie firmy pod nazwą elmax jedni zajmują się instalacjami wysoko napięciowymi fima prowadzona przez starego alkoholika który nie liczy się z nikim bo myśli ze ma kasę to i ma władze. Drugi elmax-hurt zajmuje się instalacjami niskonapięciowymi(instalacje alarmowe, telekomunikacja, monitoring itp) firma prowadzona przez syna(łysy cwaniak) który bierze przykład z ojca czyli płace żenada nadgodziny płatne tak samo jak normalna godzina pracownicy są na zawołanie szefa (soboty świątki piątki za stawkę jak w normalny dzień roboczy) Już nie wspominam o kadrze kierowniczej którzy są z przypadku na niczym się nie znają tylko poganiają do pracy. Jest to śmiech na sali szkoda czasu lepiej szukać innej pracy jak w tych obu firmach.

Tak2Nie1
fan, tychy.

Zgadza się, że właściciel to nałogowy alkoholik, tylko myśli, że jeszcze nikt o tym nie wie. Na dłuższy czas tego nie ukryje, wystarczy obok niego przejść i nawet dziecko pięcioletnie wyczuje. Ale uzależnieni będą zawsze zaprzeczać!!!! Nie polecam pracować w tej firmie. Brygadziści-to takie przydupaski szefa, zwłaszcza taki jeden z Auschwitz, nerwowy cham.

wek

Płace tragedia najniższa krajowa a wymagania z kosmosu - po prostu żenada! Prowizja jest ale, trzeba o nią żebrać długie miesiące!! Lepiej w markecie pracować za większą podstawę i wiedzieć za co ma się płacone. Unikajcie tej firmy!!!!

tolek

Tak jest zgadzam się z opinią poprzednika a cały ten właściciel to wiecznie jak nie pijany, to dobrze skacowany i w dodatku nieprzyjemny i chamski.

Józek

firma rzenada i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Starzy pracownicy to przydupasy szefa a ten to jest wogóle poraszka.Podobno na zime zwalniaja nowych zobaczymy

Tak10Nie

Zostaw opinię o Elmax-Hurt Żywicki sp.j. - Tychy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie