counter
2 24 21 5 1
kieł

Płace w tej firemce to skandal nigdzie już takich nie ma!!! Pasjonujące opowiadania właścicieli jak tu pięknie i jakie mega prowizje - zapomnijcie. Jest masa innych firm tej raczej unikajcie!!!

Tak22Nie1
fan, tychy.

Zgadza się, że właściciel to nałogowy alkoholik, tylko myśli, że jeszcze nikt o tym nie wie. Na dłuższy czas tego nie ukryje, wystarczy obok niego przejść i nawet dziecko pięcioletnie wyczuje. Ale uzależnieni będą zawsze zaprzeczać!!!! Nie polecam pracować w tej firmie. Brygadziści-to takie przydupaski szefa, zwłaszcza taki jeden z Auschwitz, nerwowy cham.

Tak5Nie1
kieł

Tak22Nie1
@kieł

Pracuj lepiej w hiper markecie bo o swoje czeka walczyć..

TakNie1
fan, tychy.

Tak5Nie1
@fan, tychy.

Pracuje 10 lat, niestety nie mam takiej negatywnej opinii, myślę że jeżeli chcesz taką opinię negatywną wypisywać to na robocie się nie znasz

@Pp

Najsłabsze ogniwo odpada

Ja Nowy wpis

@Roberto a dlaczego były zwolnienia?

Majster

Opinie piszą osoby, które się zwolniły, więc wylewają swoje żale. Może warto zapytać pracowników z kilku albo kilkunastoletnim stażem pracy w Firmie ELMAX? Jako klient jestem obsługiwany od wielu lat przez dwóch stałych handlowców, którzy nie narzekają :) Lubię atmosferę w Elmax-Hurt Żywicki sp.j. za: Miła atmosfera

Tak3Nie
Roberto
@Majster

jak ma się opinia klienta sklepu elektrycznego na temat pracodawcy i pracy w firmie rozumiem ze zna pan osoby które się zwolniły :))) będąc od wielu lat obsługiwany przez dwóch stałych handlowców, którzy nie narzekają haha dobre :) co do firmy pracodawca ok, bardzo fajne podejście szefa pracownika, miła obsługa w kadrach + ładna szefowa, pracuje się dobrze ustalona stawka wpływa regularnie na konto dodatki nadgodziny bony na święta itp. były więc miło się wspomina :), niestety pracują też święte krowy :) do tego młody kierownik który nie ogarnia prac trwających na zleceniach - obiektach przez co ludzie jeżdżą na pusto bo towar nie zamówiony (..........) a do tego kolesiostwo wybranych serwisantów i brygadzistów którzy żyją jak pączki w maśle ponieważ nie są do ruszenia tak jak napisane "z kilkunastoletnim stażem" możesz być w czymś dobry lub bardzo dobry ale i tak do niczego nie dojdziesz bo św. zadufani w sobie blokerzy nie pozwolą na to bojąc się o swoje posady :) Polecam aczkolwiek trzeba by było odświeżyć troszkę załogę.... lub sprawdzić na jakim etapie jest problem.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 277 dni.

na jakie warunki może liczyć u nich monter?

Magda

@kamilek a zespół stały czy może kogoś nowego szukają ?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Elmax-Hurt Żywicki sp.j.?

Kamilek
@Pytanie

Super zespół, fajni ludzie :)

Elektryk

Dzięki za szczere opinie ,będę omijał ,szkoda czasu na aplikowanie jeśli tak to tam wygląda ... Pozdrawiam

Tak2Nie8
Konrad

Mam nadzieję, że dobra praca to powód tej ciszy na forum?

Adam

Firma ma dobrą opinią , mają duże doświadczenie w swojej branży a narzekających zawsze znaleźć można

Tak4Nie1
Agnieszka

@jimi Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Tak4Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w P.P.U.H. ELMAX? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

jfidjfinbgi

19 zł brutto na /h

TakNie1

kustosz

jeśli chodzi o pracę w elmaxie to wszystko zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz. To główne kwestia

wek

Płace tragedia najniższa krajowa a wymagania z kosmosu - po prostu żenada! Prowizja jest ale, trzeba o nią żebrać długie miesiące!! Lepiej w markecie pracować za większą podstawę i wiedzieć za co ma się płacone. Unikajcie tej firmy!!!!

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Elmax-Hurt Żywicki sp.j. - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elmax-Hurt Żywicki sp.j.
2/5 Na podstawie 24 ocen.