Thermo Systems Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Thermo Systems Sp. z o.o.

Alicja

Jako, że ostatnio pojawiały się wątki nie na temat firmy Thermo Systems to może teraz zwrócę Wam uwagę, że pojawiła się nowa oferta pracy do Katowic. Firma chce zatrudnić mechanika agregatów chłodniczych http://thermosystems.pl/kariera/katowice/ Praca to stabilne zatrudnienie z dodatkami motywacyjnymi i socjalnymi.

Alicja

@Zooltar ale to miejsce do pisania o firmie Thermo Systems Sp. z o.o., a nie innych możliwościach zarobku. Takie posty jak Twój powodują, że robi się zamieszanie na wątku i osoby zainteresowane pracą nie mogą znaleźć informacji jakie ich interesują. A Ty pracowałeś w tej firmie i odszedłeś na zmywak?

Zooltar

Ja nie narzekam, jeżeli ktoś szuka łatwego zarobku to zapraszam na zmywak do Anglii.

Alicja

@Zyczliwy a powiedziałbyś użytkownikom te plusy i minusy? Za co cenisz firmę Thermo Systems? Czy ciężko było się do niej dostać? To może być ważne dla innych.

Zyczliwy

Pracuję tam od jakiegoś czasu i nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Firma jak kazda, ma swoje plusy i minusy przy czym plusów jest zdecydowanie więcej.

miki

Stabilne warunki, socjal bez zarzutu,imponujące premie roczne, ciągle inwestują w pracowników, szkolą, certyfikują... jedyny minus to dużo wyjazdow i kierownictwo (głównie południe) myli pojecia "wymagać" z " uprzykrzyć... Dlatego wprowadza nieprzyjemna atmosferę w firmie. Prywatnie ok ale w pracy wprowadzanie dyktatury nie służy niczemu dobremu. Ogólnie polecam

Alek

Całkiem spoko

marcin

Dobra kasa, fajne warunki i socjal, jak się opracuje to jest wysoka premia

Marek

Dobra kasa można sobie zawsze dorobić przy dodatkowych pracach, ale praca wymagająca. Kasa zawsze na czas super socjal!!!

Alicja

@bolo, a na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Co jest jeszcze powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy?

bolo

Szkoda czasu na firmę. Przyjmują, potem zwalniają. Bardzo niepoważni. Proszę zastanowić się dwa razy zanim podejmie się decyzję. Praca oczywiście za jak najniższą krajową. Bardzo niemiło wspominam tam czas. Tak jak powyżej w komentach: obiecują a potem ........ Jedyny plus organizacja pracy.

Alicja

@klok, co możesz powiedzieć jeszcze o pracy w Thermo Systems Sp. z o.o.?

klok

Przyjmują, obiecują cuda, potem zwalniają ...

lolek

do niuniek : kadra zarządzająca jest otwarta na zmiany :) zwłaszcza pracowników ... żaden nie jest dobry, każdemu coś brakuje ..., proponuje zejść z piętra i samemu wprowadzać w życie wysnute teorie ...

@lolek 04.11.2016 07:25

Żadnej teorii nie wysnułem , stwierdziłem jedynie fakt .

niuniek

Śledząc rotację pracowników podstawowego szczebla na przełomie minionej dekady , proszę mi wytłumaczyć o co kaman ? Zadaję retoryczne pytania ?

o0w

a co jest niewłasciwego konkretnie w tym podejściu?

john

podejście do pracownika podstawowego szczebla jest nie do przyjęcia. czasy trzymania pracowników stalową ręką przez władze w firmie się skończyły dopóki dyrektorstwo tego nie zrozumie nic się nie zmieni ...

bąk

praca jest ciężka - jeżeli chodzi o ilość nadgodzin, przez które praktycznie niemożliwe jest zaplanowanie czego kolwiek w życiu prywatnym po godzinach bo nie wiadomo o której się da skończyć robotę w danym dniu - ale po paru latach idzie się przyzwyczaić kasa przyzwoita mechanik z paroletnim doświadczeniem lekko 4 tyś na rękę w sezonie

niuniek

Swoją drogą, to bardzo "przyjemna" firma, można poszerzyć wiedzę i posiadane umiejętności, trzeba jednak uważać, aby nie popaść w rutynę, a tym samym nie narazić przełożonemu, a na to składa się wiele czynników. To tak , z perspektywy mechanika.

niuniek

Wiem , powyżej minimalnej krajowej.

mumin

ktoś tu troluje - ciekawe czy to jakiś kierowniczyna czy może dyrektor ablo zarząd ....

GAL

nie polecam

kolo

jednym słowem oferują " NIC "

kolo

no to jak był ktos na spotkaniu z pracodawcą ? co oferują ?

chudy

tak jak ktoś już pisał - nigdy nie zdarzyło mi się aby 10 kasy nie było na koncie - a to gdy ma się rodzinę i zobowiązania jest bardzo ważne

chudy

praca wymagająca zaangażowania, ale firma daje dobry socjal dla pracowników choćby wakacje w Chorwacji i dobra premia roczna (i nie jest to bon do tesco za 100 zł ). jeśli ktoś szuka pracy za najniższa krajową gdzie przyjdzie przesiedzi 8 godzin i dniówka wpadnie - nie aplikujcie szkoda waszego czasu. Pracuje tu już parę lat tak że wiem co piszę, stawki zależne od doświadczenia i umiejętności, ja nie narzekam

Arek

Pracowałem w tej firmie pół roku później musiałem się przeprowadzić nie mogę się zgodzić z opiniami bo byłem zadowolony płacili na czas atmosfera super nie byłem traktowany jak numerek - byłem zadowolony

...

Również nie polecam i podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami. Szkoda czasu i nerwów!

gall

Popieram wypowiedz powyżej, najpierw obiecują niewiadomo co a potem nic z tego nie wychodzi. Porażka, nie polecam.

Rafał

Najpierw obiecują nie wiadomo co a potem nic z tego nie wychodzi... nie polecam, szkoda czasu.

?

Nie wiem kto to napisał ale myślę że któryś z członków zarządu .

Słowa kojarzące się z Thermo Systems Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako spore. Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Thermo Systems Sp. z o.o.: nowe doświadczenia i totalna organizacja pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Thermo Systems Sp. z o.o.: stres i nawał obowiązków ale to norma w firmach.

Zostaw opinię o Thermo Systems Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermo Systems Sp. z o.o.