Opinie o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATALIAN POLAND SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. w Kraków

Beznadziejna korporacja wykorzystująca pracownik na maxa. Ogłaszają się ze dynamicznie się rozwijają, chyba zwijają bo tracą coraz więcej klientów, więc ściema jakich mało. Wynagrodzenie minimalne a praca ciężka, firma nastawiona tylko na wyniki, pracowników nie szanują i pomiatają. Nie radze tam się zatrudniać

Drogi użytkowniku, Bardzo nam przykro z powodu Twoich negatywnych odczuć względem naszej firmy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która stawia na jakość świadczonych usług. Wspólny sukces jest wynikiem całego zespołu. Wynagrodzenie jest natomiast zależne od umiejętności i kompetencji pracownika. Staramy się każdego pracownika traktować indywidualnie, ale także wymagamy bycia elastycznym w wielu sytuacjach. Czy mógłbyś/mogłabyś napisać do nas prywatną wiadomość i dokładnie opisać z czym miałeś problem, w ten sposób będziemy w stanie w przyszłości lepiej radzić sobie w podobnych sytuacjach. Pozdrawiamy

Xxxxx

Osob które to napisała nie zgadzam się z jej lub jego opinią stawiam ze jest to P. Agnieszka ,to co opisuję jest to nie prawda firma bardzo dobra zarobki bardzo dobre i nie jest tak ciężko jak opisuję w każdej pracy trzeb pracować za darmo pracodawca nie płaci ,proponuję iść spróbować i się przekonać ktoś jak ma ze sobą problem będzie tak pisać ...

Niezdecydowany

Witam. Jak sytuacja wygląda teraz? Niby nie mam za dużego wyboru więc będę zmuszony aplikować, ale powiedzcie proszę na co się szykować? Jest aż tak źle z kierownictwem?

Xxx

Serdecznie nie polecam! Pani Agnieszka S. Tak zwana kierowniczka, zwalnia pracowników bez żadnego wytłumaczenia. Praca wyczerpująca, ciagle zmiany kadry ze względu na notoryczne zwolnienia. Atmosfera pozostawia wiele do życzenia!

Grzegorz
@Xxx

Wszytko zależy od umowy na jakiej się pracuje. Jak na zleceniu to nie trzeba wcale pisać powodu zwolnienia tylko wypowiada się ją z dnia na dzień. To jednak nie tłumaczy, że wypadałoby powiedzieć z jakiego powodu traci się pracę. Dużo ludzi w ten sposób odchodzi? Ciebie też to spotkało?

Były współpracownik
@Xxx

Potwierdzam znam Panią Agnieszkę S z tzw autopsji ... w tej kobiecie jest zero empatii i.podejscia do ludzi jej uczciwość jest poniżej zera . Wczesniej poniżała ludzi w Szczecinie na szczęście się na niej poznali.Nie szanuje niczego i nikogo a otacza się ludźmi którym może podrzucić działkę i oszukać ich później wyzwać poniżyć i wyrzucić. To nie kobieta nie człowiek kto ją dopuścił do kierowania ludźmi musi nie zdawać sobie sprawy z tego kogo zatrudnia . Przykre że nikt nie sprawdza i nie kontroluje traktowania ludzi ona nadawałby się do gestapo.Oszustka i kretaczka.

Skrzacik77

Witam. Wybieram się na spotkanie o pracę w Warszawie. Moje podstawowe pytanie brzmi czy firma jest wypłacalna?

@Skrzacik77

Była a czy dalej jest to nie wiem

Grzegorz
@Skrzacik77

Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Bo ja też jestem zainteresowany pracą i w sumie dowiedziałbym się jak przebiega rekrutacja. Jak już będziesz "po" to coś mi podpowiesz? Byłbym bardzo wdzięczny.

Niestety spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym potraktowaniem. Po pierwszym etapie rekrutacji chwilę później dostałam zaproszenie na kolejny etap, jakim miało być osobiste spotkanie 2 dni później. Niestety przebywałam wówczas poza miastem przez co poprosiłam o przeniesienie rozmowy na następny tydzień. Od pani prowadzącej rekrutację i jednocześnie tworzącej cały nowy zespół dostałam informację, że nie stanowi to problemu, natomiast musi w takim razie pozamieniać kilka rzeczy w kalendarzu i wróci do mnie z informacją. Niestety informacji zwrotnej nie dostałam już nigdy. Szczególnie uwzględniając fakt, że była to jak wyżej wspomniałam osoba odpowiedzialna za tworzenie pod sobą cały zespołu, takie potraktowanie kandydata uważam za wyjątkowo nieprofesjonalne i nie świadczące zbyt dobrze o firmie.

Opisanie doświadczenia, znajomość narzędzi, motywacja

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
МММ73

I nie myśl o pracy w Ikei Szczecin Dyrektor Agnieszka S. w ogóle nie rozumie jej pracy, poniża podwładnych, a ona jest oszustką, szuka dodatkowej pracy dla podwładnych i nie płaci pensji.

W Ikea praca w firmie sprzątającej jest masakra, w szczecinie pracowałam tam. Jest Pani Bogumiła pseudo brygadzista i Adrian pseudo brygadzista to są (usunięte przez administratora) którzy nie znają sie na robocie, robią (usunięte przez administratora) w pracy i ganiają, nie znają się na zwykłych płynach których nie ma, trzeba myć samą wodą. Jak najdalej ludzie od tej firmy, i ze stawką godzinową też nie chcą powiedzieć ile jest na rękę, uwazajcie ludzie

Nie polecam firmy pracowalam w IKEA szczecin, tam jest (usunięte przez administratora) i akord, Pani Bogumiła przychodzi i lata nad tobą i co piętnaście minut lata i krzyczy, nie da pracować, tam robią sami Ukraińcy na kturych też krzyczy. Tak samo Adrian pseudo brygadzista. Jak najdalej od tej firmy i pseudo brygadzistów.

Zulugula

Pracowałam jako pracownik sprzątający w firmie Atalian na obiekcie IKEA w Szczecinie i pani koordynator kontraktu Agnieszka.S wyzywała, krzyczała, poniżała i zastraszała podległych pracowników. Zwalnianie ludzi z dnia na dzień to codzienność, bo ktoś się nie tak odezwał Nieprzestrzeganie odpoczynków dobowych to codzienność, a jak nie pasuje to "(usunięte przez administratora). Nie polecam tam pracy do puki pani Agnieszka.S tam pracuje. Czekam na opinie innych pracowników z tego obiektu.

Praca dla Atalian

Nikomu nie polecam. Bałagan jerzeli ktoś lubi opuznienia w wypłacie to będzie zadowolony. Jak najdalej

Magi

Widziałam że Poznaniu znowu koordynator się zmienia ,to nieźle już tyle koordynatorów że nikt nie chce jak najdłużej zostać

Lidia
@Magi

A mnie nie dziwią takie rzeczy bo wydaje mi się że to obecnie normalne, że się w jednej pracy nie pracuje dlużej jak dwa lata a czasem i o wiele krócej. Czasy jak w jednej pracy robiło się do emerytury minęły. Nie sądzisz?

Tusia
@Lidia

Niby tak ale niektórzy nie lubią zmian i chcieliby gdzieś posiedzieć dłużej a nie ciągle szukać połowę życia???

@Lidia

Poprzedni koordynatororzy pracowali 5 miesięcy i mówili że nie mogą się dogadać z górą ,czyli coś z firmą jest coś nie tak i dużo odchodzi pracownicy obiektach

Mati

Czy mogę dostać od kogoś maila to kadrowej po umów nie mam

@Mati

Ja mam maila to kadrowej

Czy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Heniek

Nic się nie zmieniło. Jest (usunięte przez administratora) a będzie jeszcze gorzej. Pozdrowienia

Antoni
@Heniek

Czemu ma być jeszcze gorzej? W sumie to nawet nie zrozumiałem na co konkretnie narzekasz, możesz to nieco sprecyzować? :D

mala

atalian to firma (usunięte przez administratora) tylko zeby wykozystac do konca albo sie zwolinsz albo warjatkowo/!!!!!!!!!!!

Iza

Czy firma jest dobra na początek budowania ścieżki kariery?

BYły pracownik
@Iza

O czym TY mówisz o jakiej karierze, chyba żeby po odejściu trafić do psychiatry

BYły pracownik

Beznadziejna firma wykorzystująca pracowników do cna. Po kolejnej zmianie zarządu Dyrektorzy i Kierownicy niekompetentni, nie znający się całkowicie na branży, udający wielkich managerów, którzy wykorzystują swoje stanowiska żeby podlegli im im pracownicy pracowali na ich konto. Większość dobrej kadry ewakuowała się już do firm konkurencyjnych. To prawda, że zwalniają ludzi dyscyplinarnie, żeby nie płacić odpraw lub zastraszają, żeby sami odeszli. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKO O TEJ PSEUDO FIRMY, TOTALNA PORAŻKA

Iwo

Chciałbym tu pracować, sporo dobrego słyszałem. Podpowiedzcie jaką umowę dostanę na początek?

Mati
@Iwo

Tylko umowę zlecenie dają ,chyba że orzeczenie to na umowę o pracę

Inzynier

Nie polecam pracodawcy. Po wykupieniu firmy pozbywali sie ludzi. Zwalniali z byle powodu (aby tylko nie placic odpraw) z winy pracownika. Ciezko wygrac z nimi w sadzie, bo sprawy niektore ciagna sie juz 3 lata - biora czlowieka na przemeczenie. Co lepsi ludzie sami odeszli, zostali niekompetentni dyrektorzy nieznajacy sie na obiektach i nieumiejacy wybronic pracownika. Firma dno ktora upokarza ludzi.

Małgorzata
@Inzynier

Czyli, jak rozumiem - Twoim zdaniem w Pol-K Atalian zaczęło gorzej się dziać, gdy firma została wykupiona. Ale może w niewłaściwy sposób oceniłeś niektóre z jej działań, bo pracodawca mógł mieć przecież konkretne powody, dla których zwolnił jakichś pracowników. Na ich stronie widnieje informacja dotycząca rekrutacji, a można przypuszczać, iż sytuacja tam nie wygląda aż tak źle.Powiesz nam, jak - mniej więcej - zarabiają tam nowo przyjęte osoby? I czy wraz ze stażem pracy zarobki wzrastają?

Inzynier
@Małgorzata

Oczywiscie, moze zwolnic pracownikow, ale czemu z ich winy wyszukujac powodow? Byleby nie placic odprawy? Tak chyba nie postepuje rzetelny pracodawca? Albo proponuje obnizenie pensji o ponad 30% a jak sie nie zgadzasz - to wypowiedzenie? Mozna rozstac sie w kulturalny sposob :) a tam nie zna sie dnia ani godziny... Co do wzrostu zarobkow niestety sie nie wypowiem, musisz sama sprawdzic. Mimo wszystko powodzenia, mysle ze szybko dodasz tu swoja opinie.

Francuz
@Inzynier

To co wygrałeś sprawę w sądzie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pol-K Atalian?

hohoł

Pierwsze pytanie : Jaki kontrakt ze sobą przyniosłeś przyjacielu ? :):):)

XXXX

Jeżeli chodzi o firmę Atalian i współprace z niejakim dyrektorem generalnym Panem G. (Ze względu na Rodo, nie będę ujawniać nazwiska) serdecznie nie polecam. Dla dyrektora generalnego nigdy nie byli ważni ludzie, pomiatał wszystkimi, warunki pracy na jednym z budynków o "Standartach Europejskich", gdzie nie było papieru, nie było windy towarowej i trzeba było samemu pod wysoki podjazd ciskać kible ze śmieciami to śmiech na sali. Zresztą Pan (usunięte przez administratora)sam otwarcie przyznał, że nie ma ludzi niezastąpionych oraz, że dla niego najważniejszy jest kontrakt, a nie ludzie z którymi współpracuje. Życzę Panu (usunięte przez administratora), aby mu się powiodło jak najlepiej bo tym cyrkiem, ten kontrakt napewno Pan straci.

@XXXX

Jak długo pracowałeś w Pol-K Atalian? Napisałeś, że nie odpowiadały Ci warunki pracy w tej firmie. Jak natomiast mógłbyś ocenić warunki zatrudnienia - m.in. wynagrodzenie, umowę, system premiowy - oferowane Ci przez tego pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej? Te informacje będą wzięte pod uwagę przez innych użytkowników.

Dominika

@Bez pracy żuczek Co rozumiesz przez stwierdzenie, że "jak zaczyna pracować się to jesteś praktycznie sam"? Mówisz tutaj o wsparciu ze strony liderów w firmie Pol-K Atalian czy masz na myśli inną kwestię? Ponadto, jeśli mógłbyś napisać coś na temat umowy - tak jak użytkownik @Iwo pyta, to będę Ci wdzięczna. Kwestie te są szczególnie istotne, zachęcam zatem do odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o ATALIAN POLAND SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATALIAN POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ATALIAN POLAND SP. Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATALIAN POLAND SP. Z O.O.