MM Produkt Polska

Bydgoszcz

Opinie o MM Produkt Polska

Edyta

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie dotyczące aktualnych warunków pracy w MM Produkt Polska. Może jednak jest tutaj ktoś kto może się do tego odnieść? Naprawdę aktualne informacje pomagają innym, wykorzystujmy możliwości jakie daje nam forum.

Edyta

Wcześniej udzielali się tutaj przedstawiciele firmy, czy rzeczy, o których była tutaj mowa uległy zmianie? Jak teraz przedstawiają się warunki pracy, pytam ze względu na przyszłych potencjalnych pracowników.

Xyz

Gosc o ksywie Rozno nie do ogarniecia

asia

a na jakie stanowisko aplikowalas? z tego co wiem to nie poszukuja chyba nikogo, chcialabym sie dostac do nich na produkcje, w sumie to moze panowal jakis nieład bo na produkcji tak niestety to wyglada tym bardziej,ze produkuja bardzo duzo wszelkich opakowań

nigdy wiecej

Bylam tam nie dawno na dzien probny. Jakas chora sytuacja tam panuje. Podloga jest umorusana od jakiegos tluszczu albo oleju. Wszystko jakies byle jakie, umowy daja zlecenia. Stawka smieszna. Pracy jest od groma a ludzi brak. Na przerwe nie ma co liczyc, a jesli nawet to tylko na chwile bo z maszyn leca detale wiec jak jestes na sniadaniu to nie ma kto ich wziasc. Bylam jeden dzien i podziekowalam, nie polecam

xxx
@nigdy wiecej 07.10.2016 11:10

Rozlany olej to normalna rzecz przy wtryskarkach hydraulicznych a to przy zalewaniu lub opróżniania maszyny ewentualnie po prostu maszyna gubi olej bo sie zużywa natura rzeczy martwych

Gość
@xxx 16.02.2017 02:59

I tu masz swieta racje pracowalem przez 4 lata na wtryskarkach i to rzecz normalna ze gubi olej itp. A co do tego ze idac na sniadanie maszyna cie zasypie otóż to zasypie Cie ale jesli jest ktos powolny jak żółw to nornalna rzecz ze sniadania nie zje...:-) Wystarczy byc obrotnym i zmienia się postac rzeczy ah ta dzisiejsza Młodzież

MM Produkt

Z przykrością czytamy zamieszczone tutaj komentarze na temat naszej firmy, zwłaszcza że zawsze stawialiśmy i stawiamy na pracowników i sytuacje „pracy na czarno” bądź brak wypłaty wynagrodzenia nie miały i nie mają w naszej firmie miejsca. Oferujemy naszym pracownikom umowy o pracę i większość z nich są to pracownicy z długim stażem pracy. Jesteśmy zakładem produkcyjnym i być może dla niektórych osób ten rodzaj pracy jest zbyt ciężki. Mamy nadzieję, że znalazły one pracę w dogodniejszych dla siebie warunkach. Co do pomyłek w umowach, jeśli takowe miały miejsca bardzo przepraszamy, jesteśmy tylko ludźmi i choć staramy się skrupulatnie wykonywać swoje obowiązki czasem i nam zdarzają się błędy.

xxx

Lepiej nie podpisuj tam umowy o pracę bo pani tam pracująca w biurze ma problemy z napisaniem daty czy nazwiska pracownika.

fizol

Wyzysk i tyle,praca na czarno za naj,naj,niższą krajową

niusia

Wytrzymałam w tym dziadostwie dwa dni.Niby praca na pół etatu a pracy tyle,że nawet przez cały dzień nie można tego bałaganu ogarnąć.Teraz jeszcze muszę o wynagrodzenie się upominać.

....

5 zł to płacili studentom i osobom uczacym się na umowę zlecenie, a za ciuchy zwracali kase co miesiac doliczajac ekwiwalent do wypłaty, wiec jak ktos pracowal dluzej, a nie 1 miesiac i znikał, to kaska mu sie zwrocila w calosci :)

Zostaw opinię o MM Produkt Polska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Produkt Polska