Restauracja "Sicilia"

Katowice

Opinie o Restauracja "Sicilia"

Cherry

Praca ogólnie w porządku. Zarobki całkiem niezłe , plus spore napiwki. Atmosfera w pracy fajna i szefowie ok.

No Name

Właściciele w porządku , wymagają ale podchodzą z szacunkiem do pracowników. Pracy sporo, bo jednak miejsce ma swoją renomę . Ale jak to bywa w gastronomii ruch klientów idzie falami, więc jest tez czas luźniejszy. Stawki takie jak i wszędzie w Katowicach. Ludzie w pracy fajni tak jak i atmosfera.

Diana

Jedna z najlepszych włoskich restauracji w Katowicach. Pizza rewelacyjna a i inne dania wyborne, zawsze świeże i pełne aromatów. Obsługa przesympatyczna i profesjonalna. Fantastyczne miejsce

Diana

samanta
użytkownik zarejestrowany

a czy ktos to wszystko zglosil? wlascicielowi trzeba powiedziec o tym, albo najlepiej powiadomic sanepid, przeciez maja wielu klientow ,ludzie jedza u nich, sami powinni zadbac o to by podawac swierze jedzenie

gajowy

beznadziejna obsługa w pizza hut,szczególnie panienka z aparatem na zębach zakręcona jak słoik dżemu,zeszli na psy

Magda

Nie Polecam pracy w tym miejscu, oni nie wstydza się nawet mówić tego, że nie dają umowy jakiej kolwiek a to nielegalne, dni próbne bezpłatne - skoro pracuje powinnam dostać kasę totalnie bez sensu. Przy braku umowy pogardliwie dadzą 6zł/h porażka to miejsce jedynie dla zdesperowanych, którzy nie moją sie kontroli z PIPu i bogatych bo będzie ich stać na kilkutysięczną karę z PIP

Bieniek

Polecam gorąco tą restaurację...Świetna obsługa, genialne jedzenie. Nie zdarzyło mi się nigdy nic nieświeżego. Zawsze produkty z najwyższej półki, a smak nie do podrobienia...Najlepsza restauracja w Katowicach:) Polecam;)

Keit

- ciano - brudny i przypalony oberus - brudne i tłuste sztuczce - kurz na każdym meblu - jedzenie okropne -- pizza przypalona --ciasto super cieńke -- sera było chyba ze 2 plasterki na cała -- zbyt duże kawały owoców -- zle doprawiona -- strasznie sucha jedyny plus jaki tam znalazłam to miła, kompetentna i estetyczna obsługa

smakosz

Ocena mierna, a nie niedostateczna tylko dlatego, że lokal jest ładny (mówa o lokalu zlokalizowanym w Silesii) . Jakiś czas temu jedząc tam pizze przed odlotem z lotniska z Pyrzowic, jakieś 1,5 godz. po jej zjedzeniu całą naszą trójkę tak skręciło, że niemal pomdleliśmy, a moja narzeczona była tak chora, że mało co nie wzywaliśmy pogotowia. Pizza to jakiś wielki syf - nie wiem co starego w niej było, była nawet smaczna, ale widocznie składniki (być może kilka rodzajów sera) były stare. Mało tego wczoraj znów poszliśmy na pizze do Sicilia Ristorante w Katowicach w centrum handlowym Silesia City Center, ja dzisiaj od rana jestem chory i moja narzeczona również ! Zbiego okoliczności ? Mam wytrzymały żołądek, pomimo że w takiej Pizza Hut, czy Mc Donald posiłki nie są zdrowe, ale nigdy po nich nie chorowałem i nigdy nie miałem po nich żadnej dolegliwości. Tę pizzerię (SICILIA) odradzam z całego serca, jak już coś to bierzecie makarony, pizza smakuje nawet dobrze, ale widać to jeden wielki syf, a nie posiłek. Sam lokal bardzo przyjemny.

Wędrowiec
@smakosz 07.03.2009, 10:22

Zatrucie histaminą - stary tuńczyk ... wrogowi nie życzę nawet ... PORAZKA - do zamknięcia !!!

Zostaw opinię o Restauracja "Sicilia" - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "Sicilia"