Opinie o Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca w Opole

Jaka atmosfera panuje w firmie Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca? Są ogłoszenia na InfoPraca.pl z 9 czerwca. Czy jest rotacja?

Basia Nowy wpis

w Royal School przede wszystkim stawiamy na dobrą i przyjazną atmosferę :) Poza dbaniem o dobre relacje w pracy, często integrujemy się na wspólnych wyjściach na miasto lub wyjazdach w góry czy na spływy kajakowe. Rekrutacja jest u nas ciągła z uwagi na stale powiększające się grono kursantów, jednakże większość naszej kadry to osoby, które pracują w Royal 8, 10, 13, czy od samego początku czyli, 16 lat :)

Czy w firmie Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca są regularne szkolenia pracownicze?

Basia Nowy wpis

tak, szkolimy się bardzo regularnie :)

W firmie Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Lektor języka angielskiego?

Basia

tak, mamy obecnie 4 nowe osoby na pokładzie :)

Katarzyna
@Basia

A są plany by jeszcze poszerzać zespół w najbliższych miesiącach?

@Katarzyna

jak najbardziej :)

@@Basia

super ! a kogo będziecie szukać, z jakim językiem ?

@Karolina

lektorów języka angielskiego i niemieckiego :)

@Basia

Aktualnie można aplikować czy kiedy będą otwarte jakieś rekrutacje?

@Joanna

tak, proszę aplikować :) rekrutację prowadzimy w zasadzie w sposob ciągły

Czy poszukują teraz lektorów? Jeśli tak to jakiego języka i na jakim poziomie? Trzeba mieć odpowiednie wykształcenie/certyfikaty cy wystarczą zaprezentowane umiejętności? Jak wygląda proces rekrutacji?

@Karolina

Pracownicy bardzo często są poszukiwani. Przede wszystkim lektorzy angielskiego i niemieckiego :)

Edyta
@Anna

Czemu często? To by wskazywało na to, że nie oferują chyba zbyt dobrych warunków? Ludzie odchodzą?

@Edyta

Ciągle szukamy lektorów bo z miesiąca na miesiąc mamy wiecej uczniów :) nasi lektorzy pracują u nas nawet po 10 lat, a więc rotacji raczej nie mamy :)

@Edyta

Często szukamy lektorów ponieważ z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej uczniów. Obecnie zatruniamy ponad 30 lektorów i z roku na rok więcej. Todd pracuje od 14 lat, Marta, Asia, Dorota od 13, Justyna 10, Basia, Kasia 8 lat. Mamy też sporo nowych osób, które pracują od 3-4 lat. Staramy się aby zespół był stały, zgrany i stabilny :)

@Basia

Faktycznie widać, że są tutaj ludzie ze sporym doświadczeniem. ;) A zdarzało się, żeby osoby po dłuższym stażu samoistnie od was odchodziły? Czy jednak robicie wszystko co w waszej mocy, żeby ich u siebie zatrzymać?

@Joanna

Asiu, pewnie, że się zdarza, że osoby z długim stażem odchodzą. Agniesza po 8 latach wyszła za chłopaka z USA i wyjechała z nim, niedawno urodziła synka :) Ewa po 10 latach zdecydowała, że czas na coś nowego. Marek po 10 latach chciał mieć już wolne popołudnia, a Michał po 13 zdecydował, że wieczory poświęci nowo narodzonej córce. Wszystkie rozstania, może poza jednym, były w miłej atmosferze, utrzymujemy kontakt, życzymy sobie wszystkiego najlepszego i zawsze możemy na siebie liczyć. Staram się budować zespół, doceniać i szanować ludzi, a więc finalnie nie muszę robić wszystkiego co w mojej mocy aby osoby nie odchodziły. Kiedy decydują sie na zmianę pracy, wyjazd, rozstanie to wiem, że to są przemyślane decyzje i je szanuję :) Dziękuję za to pytanie :)

@Basia

A ja dziękuję za odpowiedź. ;) Widzę, że budowanie dobrej atmosfery jest tu na pierwszym miejscu. A czy planowane będą w przyszłości wobec tego jakieś zjazdy "absolwentów", że tak się wyrażę, żeby wciąż utrzymywać te relacje? Może jeszcze się okazać, że wiele osób chętnie powróci. ;)

@Joanna

fantastyczny pomysł :) 27go maja 2022 będziemy świętować 15 lecie i to będzie wspaniała okazja na taki zjazd absolwentów :) Dziękuję za inspirację :)

@Basia

Dzień dobry. ;) Ciekawa jestem czy ten zjazd tak właściwie ostatecznie się odbył?

@Joanna

Świętowaliśmy 15-lecie przez 2 tygodnie ale zjazdu ostatecznie nie zrobiliśmy, zostawiamy go na za 5 lat :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jakie wartości są cenione w Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca?

Basia

Dziękuję za to pytanie :) Wartość nr 1 w Royal School to szacunek. Szanujemy uczniów, pracowników, wszystkie osoby, które z nami współpracują, szanujemy też siebie. Bez szacunku nie ma zdrowych relacji, partnerstwa, współpracy, rozwoju i zauwania, a to kolejne wartości na które stawiamy. Nasze drzwi są zawsze otwarte, ostatnio skróciliśmy trochę godziny biura (do 18:00) ale mamy z tym spory problem bo chcielibśmy być dla naszych klientów dostępni jak najdłużej. Musimy jednak też szanować naszych pracowników, którzy czasami dojeżdżają spod Opola i nie chcemy aby wracali do domu o 22:00 ;)

Katarzyna
@Basia

Zgadzam się, bez szacunku nie ma dobrej relacji. A od której się pracuje w firmie? Od 8 rozumiem, tak?

Czy Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Basia

Mamy pracowników zarówno na umowy o pracę jak i zlecenie.

Są różne formy zatrudnienia, zarówno umowy o pracę jak i zlecenie. Wszystko zależy od ilości prowadzonych zajęć.

Basia

Oferujemy umowy o pracę dla osób, które pracują na cały etat. Proponujemy też umowy zlecenie.

Czy pracownicy Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Oczywiście, w szkole organizowane są wycieczki i spotkania integracyjne. Latem pracownicy byli na wycieczce rowerowej nad jeziorem czorsztynskim, a na rozpoczęcie roku szkolnego odwiedzili pokój zagadek :)

Uczę w Royalu od 10 lat, chyba nie muszę nic dodawać ;) Marta

Bogna

Szkoda, że pracownicy szkoły nie piszą, jak się tu pracuje?

świetne miejsce, mam zajęcia z Martą, uwielbiam ją, sporo się dzieje, fajny wystrój :) polecam

Kinga

Uczę się od 4 lat, obecnie jestem na grupie zaawansowanej. Mam zajęcia z Toddem i Ewą,lektorzy suuuper. Nie mam już bariery przed mówienie. Bardo mi się podoba, polecam

admin

Pracujesz w firmie Royal School albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca - Opole

Royal School Centrum Języków Obcych Barbara Kubalańca
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Katowicka 65
    45-061 Opole