SCAVEN

Gdynia

Opinie o SCAVEN

Gogol

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Rozumiem, że tak dobrze się pracuje i nie chce sie nikomu pisać?

Dominika

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie SCAVEN? Czy ktoś mógłby napisać jakie są warunki pracy? Czy coś się zmieniło w firmie? Jaka panuje atmosfera? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

miś

Może wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Tranab

Hahah po dzień dzisiejszy została mi pamiątka po pracy a Scaven Ibgl, Scaven Construction, Ironworks itp. Wezwania na przesłuchania na CBŚ i przynajmniej raz a roku na rozprawę do sądu do Gdańska. Pozdrawiam

alauk

no od razu takie tlumy tam ida : > no dziewna sprawa zeby az tylu chetnych bylo do rpacy teraz- myslalem juz ostatnio ze wsyzsyc to tylko zasilki chca dostawac i w ogole nie pracowac. ciekawe jak to wygalda z ta umowa bo wszyscy sa tacy tajemniczy bardzo i nie wiem za bardzo o co chodzi. coz pozostaje czekac.

Sexos

Dostać sie tam nie jest prosto 20 kandydatów na 1 miejsce, nic dziwnego przy takich stawkach to perełka nie firma.

Jaret

To gdzie teraz znajduje sie firma scaven construction ???? czy scaven z Gdyni jest ich kontynuatorem ???

Kitaszewski

i jak casting? podobno cieśle zarabiaja u nich 20 zł netto a zbrojarze 18 i roboty od metra maja.

ooooooooooooooo

Dziękuje

oooooooo

Scaven

wywiad unijny

I tu sie misiu mylisz. Wszyscy odzyskają kase ! A odpowiednie organy odbiora sobie ją z odpowiedniej firmy :) Pozdrawiam

ktoś

Bardzo dobry pomysł!! Szkoda tylko, że pracownicy już nie odzyskają swoich pieniędzy!

wiesiunio

wywalczylem czesc kasy w sadzie w malborku,ale co z tego jak firmy niema?! panowie !!!!!!!!!!!trzeba wreszcie ostro zabrac sie za hydre (usunięte przez administratora).kase musi wyplacic

olecko

Oczywiście, teraz komornik blokuje konta.

q

(usunięte przez administratora) gdzie rozliczenia od scaven LTD za okres styczen-kwiecień 2011 ?

ozo

czy jeszcze ktoś dostał pit jeśli tak to kiedy to było ,bo ja nie dostałem a ( usunięte przez administratora )mówił że wysła, nie wiem czy to prawda czy ściema

Witam ma ktoś jakiś kontakt z firmą,co z rozliczeniami PIT????

Podglądacz

Na wiosnę 2012 mieli zakontraktowany odcinek pod Świebodzinem (prawdopodobnie dla Strabagu). To informacja pewna, bo jeszcze w sierpniu zapewniał mnie o tym na jednej z budów Pan (usunięte przez administratora) Scaven pojawi się ta pod nową nazwą.

Fhkbh

Po co Ci numer? I tak nie odbiora :) Niestety nie mam. Pozdrawiam.

zamza

Dzięki za adres a może masz jeszcze nr.tel.do firmy na 3go maja?

ozo

Czy ktoś wie gdzie jest nowa siedziba scaven

ziom

SCAVEN się zawija!! Zmieniają już siedzibę i nazwę firmy !! (usunięte przez administratora)

wyrocznia scavenu

jak możecie po takim czymś chcieć wrócic do pracy w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u, żeby dalej pracować za darmo (usunięte przez administratora) cóż nie ma dla Was pracy w innych firmach dziwne bo właśnie zawsze szukają takich(usunięte przez administratora)

Antoni

A dlaczego dźwig się nie kręci?

Ja panie prezesie chciałbym dać panu miano najlepszego szefa,bo cóż przecież to że zostawił pan swoich ludzi na zimę bez pieniędzy,bez pracy to nic wielkiego PRAWDA!!!To że ludzie wierzyli w te pana puste obietnice i do końca pracowali to nic nie znaczy PRAWDA!!!Więc proszę sie nie dziwić że ludzie pana smarują na forum BO TAK UCZCIWI LUDZIE SIE NIE zachowują

ozo

drogi prezesie,to dobrze że sie wreście odezwałeś ,to kiedy będzie ta kasa ,prosze o konkrety

Prezes

Szanowni pracownicy. Przepraszam że nie wypłaciłem wam pensji ale jestem na dobrej drodze. Będę wypłacał pensje mój numer telefonu jest aktywny więc proszę do mnie dzwonić. Moje pracownicy nie wysypujcie na mój adres głupot, bo i tak wiem że przyjdziecie do mnie do pracy na wiosnę. ZAPRASZAM.

ozo

co piszesz o pazerności co 13zł na godzine to majątek to chyba norma ,a gdzie główni zleceniodawcy przeciesz to polska inwestycja ,co mają w (usunięte przez administratora) kogo zatrudniają ,GDDKiA monitoruje postępy w pracach i co Polak musi się obawiać że zatrudnia go (usunięte przez administratora) wynajęty przez państwo to się w głowie nie mieści ,wreszcie do pracy trzeba będzie najpierw wysyłać prawnika a potem samemu się przyjmować

MACKO

Widzisz nie wszyscy wiedzieli jak to do końca będzie wyglądać. Wg zapewnień (usunięte przez administratora) to wszystko miało być legalnie i ok. Jak poszedłem pracować to pytałem pracowników jak z kasą i z ubezpieczeniem mówili że wszystko ok. Ale po miesiącu pracy zacząłem widzieć jakie wałki się tam rabi i jak tylko skończyła mi się pseudo umowa która faktycznie nic nie znaczyła a papier był papierem to odszedłem z tego interesu.

Macko

Tak. Wydruki przelewów, protokoły przekazania sprzętu, druk rmua i kilka jakie posiadałem

Maćko a jakieś dokumenty dołaczączałeś?

MACKO

Wszystko na dobrej drodze. Po pierwszej sprawie sąd postanowił, że postępowanie będzie się toczyć przeciwko firmie Scaven Construction Sp. z o.o. Pod koniec lutego mam kolejną sprawę.

Maćko jak tam twoja sprawa ruszyło się już coś?

prorok

(usunięte przez administratora)zwolniliście wszystkich ludzi a dalej istniejecie jako firma na rynku pracy (usunięte przez administratora)

A ty już coś wysyłałeś do angli ,bo słyszę że chłopaki próbują w polsce w sądzie .

outsider

pamiętajcie że byliście zatrudnieni w anglii i do ich sądu pracy można też złożyć zawiadomienie o przestępstwie (usunięte przez administratora)

inż

to gratuluje pracy w stabilnych firmach, ja jeszcze szukam więc prośba, dajcie sygnał na forum jak by się coś pojawiło, pozdro

za scaven!

taaa udało się w końcu - ale na rozmowie o scaven nie wspominałem - chyba lepiej wyjść na lenia i nie wykazywać zatrudnienia w tym okresie, niż się do tego przyznawać - każdy zrobi jak uważa

złośliwy

Ciekawe Macko i co środa a ty w domu o 9:20 a może po prostu tak pracujesz marnie co?? :))

MACKO

Tak po 2 miesiącach poszukiwań udało mi się znaleźć zatrudnienie w stabilnej firmie. Jednej z największych na Świecie.

inż

koledzy czy ktoś z was znalazł już pracę po karierze w scaven?

pokrzywdzony

czy ktoś ma jeszcze z firmą jakiś kontakt? wie co się dzieje? od dwóch tygodni telefony milczą

Firma dobrze prosperuje,pracuje 20 kierowników na 5 pracowników

funial

firma jeszcze działa? realizuje jakies kontrakty?

cieśla

Prosze jeszcze o pomoc w wyliczeniach pensji netto -brutto jak to liczyć dla tej firmy ,wiem ile jest mniej więcej netto a ile brutto ,bo w sądzie proszą o brutto ,jak oni to obliczali dla angielskich umów .prosze o odpowiedz

MACKO

OZO studiując Prawo Pracy nigdzie nie spotkałem się z zapisem że pozew należy złożyć w miejscu wykonywania pracy. Ja złożyłem pozew w Sądzie pracy odpowiednim terenowo do mojego miejsca zamieszkania. 500km od Sopotu i 300 km od miejsca wykonywania pracy i Sąd Pracy podjął się sprawy wyznaczając termin rozprawy. Pozdrawiam. Pamiętajcie aby domagając się wypłaty zaległych pieniędzy domagajcie się świadectwa pracy.

ozo

Dobrze ale w kodeksie jest że pozew należy złożyć ,odpowiednio do miejsca gdzie znajduje się zakład pracy lub miejsca wykonywania danej pracy ,nie miejsca zamieszkania pracownika

cieśla

Dziękuje za wyjaśnienia ,postaramy się złożyć pozwy jak najszybciej.Powodzenia....

cieśla

a rozprawa też będzie prowadzona w miejscu odpowiednim do zamieszkania pracownika ,sam pan pisał pozef czy adwokat

oooo

Tylu pracowników co czeka na kase to bania mała. Ja jeszcze pracuje ale już niedługo a z tym obiecywaniem też jest dobre ;) cały czas sie słyszy że za tydzień i tak chyba ze 6 razy było hehe masakra

Zostaw opinię o SCAVEN - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCAVEN