Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zbigniew

Firma nie rezygnuje z kogoś, bo ma tyle i tyle lat. sam mam 57l, pracowałem najpierw przez agencje, a teraz przez firme. Dostałem umowę już na dłuższy czas, jestem spokojniejszy o dopracowanie do emerytury.

Marcina powinno zwolnić ze stanowiska.nie zna się na tym co robi.tylko zeby maszyny chodziły.ludzi brak zadnego szacunku.

przyszli pracownicy

Razem z kolegą idziemy na produkcję, nie było problemu dla firmy zaczekać 1-miesiąca na nas - bo taki mieliśmy okres wypowiedzenia. Są słowni, to, co zostanie ustalone na rozmowie wchodzi w życie. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła subiektywnie szybko, przyjemnie, a wszystko zostało przedstawione przejrzyście.

Agnieszka

Pracuje w Keeeper już jakiś czas, z 5-6 miesięcy. Szkolenie było w porządku, kontakt z przełożonymi też jest okej.

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Agencyjny

Wypłata nie na czas, źle policzone godziny pracy. Kadry miały problem z złożeniem grafiku. Dali mi 1 dzień mniej a obiecywali że zapłacą zgodnie z ilością godzin z umowy. Przepracowałem 11 godzin na nadgodzinach w dzień wolny. Źle policzyli ekwiwalent. O premi to już można w ogóle nie mówić. (usunięte przez administratora) z GP i Keee....

TylkoOceniam

Witam. Pracowałem w Keeeper 3 miesiące i to tylko dlatego, że byłem zdesperowany i czekałem, aż zwolni się dla mnie miejsce w innej firmie, gdzie jestem teraz zadowolony. 1.) Bardzo słabo płatna praca 2.) Jeśli jesteś tam sumienny to będą Cię wykorzystywać a reszta będzie ściemniać i oczywiście manager zmiany ma na to wywalone. 3.) To praca szkodliwa, więc pamiętaj, że za 20 lat odezwą się płuca albo inne problemy. Za te pieniądze to już lepiej siedzieć na kasie w sklepie.

KuJo-n

Poza tym że przyniesiesz do domu najniższą krajową to nic poza tym, plastik w wysokich temperaturach jest szkodliwy dla organizmu, będziecie chodzili przymuleni, częste zapalenia górnych drug oddechowych, zapalenie zatok itd. Pójdziesz na chorobowe to cie zwolnią. W dodatku już jedzie do firmy 50 maszyn z Niemiec a ludzi więcej nie zatrudniają. Co to za metody zwolnią jednego z wieloletnim doświadczeniem a przyjmą 3 bez doświadczenia w dodatku nałogowych alkoholików czy ćpunów. Popracują do 2-3 wpadki i tyle, później serdecznie was pożegnają i życzą powodzenia. Hehe wydaje mi się że lepiej chyba w najgorszej gastronomii niż w tej firmie. W dodatku dojazd ciulowy. Chcesz zdobyć złe doświadczenia i stracić nerwy proszę bardzo drzwi otwarte. Eh i jeszcze jedno kim trzeba być żeby w wieku 20 lat nie mieć wszystkich zębów a w tej firmie pełno takich.

Beata

Ja sobie nie wyobrażam żeby facet mi przyniósł 2200zl wypłaty i nie wiem kto tam robi za te grosze. Mój facet jeździ na magazynie 2lata w firmie logistycznej dostał na start 2500zl teraz zarabia 3100zl netto! 8godz 3 zmiany weekendy wolne. Ludzie popatrzcie trochę są firmy co płacą. Ij jeszcze wyżywienie dają na zimę.

Laptop
@Beata

Beatko to pow jaka to firma jesli to nie jest tajemnica???z checia bym sprobowal w takiej firmie popracowac

Jadzia

Facet 2200zl co to za zarobki facet! Uczeń na praktykach to tak. Litr benzyny 5zl a tu takie ochłapy Boże!

Gustaw

Podpisuje się byle na rozmowie kwalifikacyjnej mam doświadczenie na wózkach nawet za 2300zl nie chcieli mnie. 2200zl chciał dać też do dziś nie zadzwonili kierownik nie podobał mi się coś nie taki tam jest powinni go zmienić bo ludzi nie będzie miał.

Całuseczka

Od kiedy polacy są dyskryminowani w zapisach na nadgodziny? Kierownik sam nie wie jak odpowiedzieć by nie wpaść w swoje sidła. Trzeba chyba temat bardziej rozwinąć. Czyż byśmy byli za drodzy dla firmy? Któż to wie. Trzeba chyba bibliotekę jako nowy dział zamiast palarni w firmie ustawić. Tam będzie można poczytać trochę regulaminów, kodeksów i mądrych źródeł wiedzy. Coś czuję że temat sam nie ucichnie.

Landryn

Brygadzista mający się za kierownika obrał nową taktykę hamstwem i wulgaryzmami zastrasza pracowników. Zwala swoje obowiązki na produkcyjnych. Co mnie to interesuje za co będą jego karać. Większe grosze w kieszeni większa odpowiedzialność. Nieźle sobie gołąbeczki gruchają. Pokorą więcej by osiągnął. Potraktował mnie jak małą dziewczynkę a liderka jeszcze go poparła. Hasło roku: jak będziesz tak podskakiwał to cie (usunięte przez administratora)! Hahaha ciekawe od której strony zacznie, kto wie co tam u mnie pod spodniami się kryje. Firma pada na psy, oby tak dalej to naprawdę będzie co podziwiać. Żal, żal, żal a nikt za te pieniądze nie zrobi tyle co ja. Można podsunąć temat do dyrektora. Napewno zapisałem/am się na kamerach. (usunięte przez administratora)

Widłowe

Co oni tak na te wózki szukają byłem na spotkaniu grosze oferują 2tys z kawałkiem ochłapy chciałem stówe więcej powiedzieli że zadzwonia za 3dni minął miesiąc nie zadzwonili i szukają he he nowych widać że (usunięte przez administratora).

Potencjalny pracownik

Witam, mam zacząć pracę przy wtryskarkach chiałabym wiedzieć jak na prawde jest w tej firmie.

jest ok ..dawaj do zespołu

Ona168
@Potencjalny pracownik

Firma jak najbardziej w porządku dobrze płacą nie mam zastrzeżeń natomiast na produkcji ludzi nie szanują , otrzymuje pani instrukcję według której ma pani wykonywać daną czynność natomiast z maszyny wychodzą już detale i trzeba na szybko czytać instrukcję jak i co pakować a takowa instrukcja nie zawsze jest krótka jeżeli ktoś chce poprawnie wykonać daną czynność musi się dobrze wczytać co jest logiczne natomiast nie rozumiem sposobu myślenia koordynatorów którzy puszczają w ruch maszynę detale już wylatują a pracownicy nowi w szczególności nie wiedzą co i jak pakować dobrze jest instrukcja można przeczytać acz kolwiek jest wiele innych rzeczy których nowi pracownicy nie wiedzą i zostają ze wszystkim sami . Jedyną fajną zgraną brygadą jest brygada C bardzo pomocna , serdeczna na prawde fajni ludzie polecam każdemu .(usunięte przez administratora) Nie ukrywam niektórzy ludzie tam żyją plotkami , pierdołami robić swoje i do widzenia .Praca na wtryskarkach jest od 2 do 4 maszyn na jedną osobę :) Co do koordyntorów na produkcji świetna jest Pani RENIA na prawdę pomocna osoba próboje pomóc każdemu kto przyjdzie polecam :)(usunięte przez administratora)

Orsik
@Ona168

Nawiążę do Pani Reni spoko koordynatorka, dużo pomaga, angażuje się

Navigator
@Potencjalny pracownik

Witaj szczerze nie polecam tej firmy, chociaż można by, napiszę jeszcze raz, można by tam pracowac jak człowiek ale brygadzistki są tak (usunięte przez administratora) emocjonalnie" jakby żyły jakimiś problemami i nerwami. Zatrudniłem się tam przez agencje. początki na przyuczeniu były spoko nawet fajnie, nauczyłem się obsługi wtryskarki i kompletowania wyrobów ale na 2-3 maszynach, z czasem dali mi ich 5 na zmianie i musiałem się zwolnić bo nie dawałem rady, starszy ode mnie facet pytał mi się o zdrowie psychiczne bo widzi co się tam wyrabia, bez kitu kierownictwo do bani, chore.

Navigator
@Orsik

......ale jak bedzie chciała kogoś (usunięte przez administratora) to da mu 5 maszyn do obsługi na zmianie żebys się nie wyrabiał i sam chciał sie zwolnić. Skąd taka duża rotacja ludzi w tej firmie? co chwile ktoś się zwalnia i zatrudnia toż tam jakaś pastwica panuje, chyba zaczynasz tam prace bo mi w pierwszym tygodniu na przyuczeniu też się podobało.

okno

dostaniesz 2 lub 3 maszyny w najlepszym razie 1 ale to sporadycznie

Wiewiór-ka

Czy po przejęciu Keeper przez nowego właściciela będziemy teraz sami kupować środki ochrony osobistej ?

pościel

niech ta pani ktora przeszla z produkcij na magazyn zacznie pracowac jak trzeba a nie ciągłe reklamacje sa i ma pretensje do weryfikatorow ze uwzieli sie na nia po dobroci sie nie dalo to trzeba bylo zaangazowac kogos wyzej a pretensje niech ma do swojego weryfikatora tego wysokiego .P.S a osoby ktore ja bronia sa smieszne nie wiedza o co chodzi a gadaja glupoty najbardziej ta z rudymi wlosami ????

Gabriela
@pościel

@pościel Takie kwestie najlepiej załatwiać między sobą w miejscu pracy. Jakie godziny pracy są w Keeeper? Z góry dziękuję.

hihi
@Gabriela

system pracy jest zależny od działu firmy. pracujemy w godzinach: 6.00-14.00 14.00-22.00 22.00-6.00

koles

moze dzial HR by wkoncu pow na jakich zasadach dostaje sie pieniądze za urlop jak jest liczone ?kiedys za 1 dzień bylo ok 40-50 zl dzis 5-8 zl jest a na urlopach jak sie bylo to ok 12-17 zl za dzien wychodzilo i to roznym osobom

Michał K.
@koles

Jeśli chcesz znać zasady rozliczania wynagrodzeń za urlop wypoczynkowy zgłoś się do Działu HR, zasady określa zazwyczaj regulamin firmy. Tu odpowiedzi nikt Ci nie udzieli. Pozdrawiam.

Kora

Z tym nowym kierownikiem produkcji to my daleko nie zajedziemy. Nerwy puszczją coraz większej ilości osób, kilka z nich już szuka innej pracy, atmosfera jest cieniutka.

Sylwia
@Kora

Zdrowa i przyjazna atmosfera to bez wątpienie jeden z najistotniejszych czynników w pracy. Ma ona bowiem duży wpływ na jakość wykonywanych przez nas obowiązków, dlatego szkoda, iż - według Ciebie - ta w Keeeper do udanych nie należy. Wspomniałaś o jakimś problemie z nowym Kierownikiem produkcji. Może mogłabyś podać trochę więcej szczegółów na ten temat?

Yo

Ze niby kto? Bzdury

Gepard
@Kora

Ludzie w keeeperze mają tendencje do pierdzielenia jak to im źle, jak mało zarabiają, że zły kierownik, że w innych firmach to tyle zarabiają, a siedzą tutaj latami. Potem jak jakiś świerzak się zwolni to idą do tego samego kierasa na którym psy wieszają (który faktycznie święty nie jest) i mu w d..e wchodzą jacy to oni lojalni są... Sami zwyczajnie się nie zwolnią z keeepera, ponieważ wiedzą że sobie nie poradzą i ta praca w keeeperze na produkcji albo magazynie to jest najlepsze co ich spotkało i nie mają żadnych ambicji na większe pieniądze, byle tylko szło pościemniać w koncie gdzie kamera nie łapie albo w regale. To jest najważniejsze. Weźcie ogarnijcie się.

mag
@Gepard

szczytem ich ambicji jest co najwyżej bycie kolegą brygadzisty albo kradzież detali w wysokiego

Kora
@Sylwia

Przecież ten człowiek sprawia wrażenie jakby nie wiedział co się dzieje, skąd on się urwał? Słupki,wykresy i teoria i nic więcej.

nikt
@mag

Szczytem twoich ambicji jest najwyraźniej obrażanie ludzi. Widocznie brygadzista nie chciał zostać twoim kolegą i teraz wyładowujesz swoją frustracje wypisując obraźliwe frazesy planując skok życia z wysokiego. Współczuję ci i życzę samych ambitnych wpisów. Żałosne

Novy

Dzień dobry, Czy nadal potrzebują do kontroli jakości? Na jaką stawkę można liczyć? Na jakie zmiany się pracuje? :)

Anka
@Novy

tak, nadal poszukują kontrolera jakości. Ogłoszenie opublikowane jest na stronie firmy (usunięte przez administratora)

Simeanko

Potrzebuje numeru do kierownika na brygady A Help me.. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1050 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.