Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

drazek

Magazyn . dramat z grafikiem weekendy pracujące mial być 1 a sa 2 jakis dyzur plus 1 dzien w weekend sobota lub niedziela kiedys mowili jak masz nocki nie masz weekendu i na odwrot a tu masz nocki weekendy ???????? tak naprawde masz 1 weekend wolny poniewaz jak masz nocki to schodzisz w sobote to co to za weekend ?? plus wyzej wymienione to masz 1 wolny weekend a czujesz sie jakbys pracował w 4 brygadowce w pewnym momencie a nowi na magazynie ktorzy przyszli sa traktowani "narazie" ulgowo dawac ich jak innych na dyzury niech powachaja ta prace od srodka i od najlepszej strony a nie tylko od pon-piatek i weekendzik wolny moze wtedy lepiej dostosuja grafik kierownicy lub z kadr ludzie a może sami niech tak zaczna chodzic ??może przydalo by sie zeby zobaczyli jak to jest miec 1 wolny weekend wolny itd

Kazimierz

Widzisz nie rozumiesz bo jesteś nieuk pewnie kamieniami się w szkołę rzucalo nieuku!

aku

NIE POLECAM Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) nawet nie wiem od czego zacząć. Nie podobało mi się tam kompletnie nic. Więc zacznijmy od warunków pracy w okresie letnim, ponieważ właśnie wtedy tam pracowałam. Temperatura nie do wytrzymania, powyżej 35°c, tym bardziej stojąc pomiędzy dwoma maszynami, które leją gorący plastik. Ogarnianie naraz 2-4 maszyn, w tym 3 obok siebie, a jedna na drugim końcu hali i to w pierwszym tygodniu pracy, wyzysk niesamowity, (usunięte przez administratora) okrutny, przerwa jedna 15to minutowa w tak wysokiej temperaturze! W tej przerwie musisz wybrać czy chcesz jeść,(usunięte przez administratora) czy iść zapalić, bo palarni nie ma, za to trzeba biegiem pędzić przed samą bramę zakładu czyli około 200 metrów przy czym się trzeba wypisać i wpisać jako wyjście prywatne, żenujące po prostu. Brygadzistki też śmiech na sali. Zostając na stanowisku proszę żeby mi dała skalpel, mówi, że zaraz przyniesie po czym nie ma jej pół godziny. Przychodzi i wielkie zdziwienie dlaczego towar nieogradowany i odstawiony, no dlaczego? Bo zapomniała, że wgl miała do mnie wrócić że skalpelem! Po czym przychodzi kontrola jakości i zgarniam(usunięte przez administratora), że towar nieogradowany. Tak samo, maszyna źle przyklejała nadruki na detalu więc poszłam po maszynistę, powiedział, że mam poczekać i odstawiać na paletę wadliwe detale. Oczywiście po 40 minutach nie przyszedł nadal, podeszłam do stałej pracownicy obok i mówię jaka sytuacja jest, że chyba trzebaby wyłączyć tę maszynę skoro nie ma jej komu naprawic, a ja się nie znam na tym. Kazała zostawić i odstawiać, szedł jakiś facet w szarej koszulce to zapytałam przepraszam pan jest maszynistą? Bo mi się popsuła maszyna. Na to on : jestem KIEROWNIKIEM. Mało nie pękłam że śmiechu z tego nadmuchanego ego. Przychodzi kontrola jakości, kto dostaje(usunięte przez administratora)? Ja. Kolejna sytuacja kiedy ludzie ze zmiany wchodzą i wchodza, starzy pracownicy zamiast poczekać na zmianę sobie wychodzą i zostawiają linie, które potem trzeba ogarnac bo detale zdążą już spaść i nikogo to nie obchodzi. Jak sobie nie radzisz to każdy patrzy, ale nikt nie pomoze bo udają, że nie widzą. Brygadzistki takie mądrale jakby były tam nie wiadomo kim. Oraz robienie kontroli jakości na komputerze - nikt nie nauczy, ale każdy wymaga. Z za awnych sytuacji : każdy narzeka, ale pracują od 30 lat i się nie zwolnią, przy czym każdemu du..e rąbią, ale jak przyjdzie ktoś "wyżej" to nagle mu ją liżą. Najgorsza praca w jakiej pracowałam. Najgorszemu wrogowi nie polecam.

Koko
@aku

Tez pracowałam tam 3 miesiące w wakacje i wszystko co napisałaś/napisałeś jest w 100% prawdziwe.

Kazimierz

Co wy tam wiecie i umiecie 8godz odwalic i najniższa zarobić tylko to.

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kazimierz

Dodam tylko że robię fuchy kafelki kładę w weekendy to zarabiam 6tys a żona 3500zl to mamy 9500zl netto miesięcznie patalachu.

Kazimierz

(usunięte przez administratora) Facet co ma rodzinę zarabia 2tys z kawałkiem? Moja żona robi w firmie w Bydgoszczy i zarabia 3500zl netto. Dobrze że tam nie poszedłem znalazłem pracę za 3tys na rękę i to na dzień dobry. Powodzenia nieudasy.

posciel
@Kazimierz

nieudasy?co to za slowo he obrazac tylko potrafisz zero komunikatowac sie z innymi nie umiesz . jak masz lepsza prace to sie ciesz bo mozesz dlugo tam nie zabawic jak u nas ????

Barszczyk

Stary pracuj dalej tam i czuj sie jak (usunięte przez administratora) pozdro 600. Taka jest prawda i widze ze w oczka koli haha

Antek

Cześć. Keeeper szuka speca ds zakupów. Poda ktoś coś na temat tego stanowiska? Atmosfery ? Wynagrodzenia? Itp

Wiewiór-ka

Cóż, niedługo się rozstaję z tą firmą, ale przyjdą inni lepsi, dlatego nie ma się co martwić, firma da sobie radę i na pewno pójdzie do przodu.

Jak moźesz oceniać ludzi skoro nie przepracowałeś nawet jednego dnia.a teraz pracujesz w śród swojich.czyli samych. (usunięte przez administratora)

loloXDD

Ciekawe, czy ktoś kiedyś czytał tu regulamin :D Każdego można zidentyfikowac po IP także Pzdr dla Was za obrażanie ludzi po naziwskah. Już pewnie waz szukają za zniewżenie

Żaneta
@loloXDD

Zamiast czytać lepiej pooglądaj filmiki mała. Lepiej ci to zrobi.

CMOK

To do tego długoletniego pracownika, chociaż i tak wiem że to ta wymalowana z agencji. Jeśli nie wiesz to się nie wypowiadaj. Też możesz pójść na produkcję zamiast stać przed lustrem i szczękę malować. Może byś usłyszała parę pozytywnych słów o sobie ale zdecydowanie więcej negatywów. Jeżeli nikt ci nie podkablował jakiś przekrętów które dzieją się w firmie to to z chęcią zrobie tylko uzbrój się w cierpliwość.(usunięte przez administratora)

XD
@CMOK

Chyba komuś się kariera nie udała i żal ściska.

Kalibrator
@XD

Hehe kariera dopiero teraz się rozkręca w szerokim świecie i to taka bez granic na róże i z hip hopem. Może kiedyś się spotkamy.

O

Ale tu płacą szok 25brutto na start super firma trzeba jej bronić

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą, przeszedłem z agencji do firmy w dosyć szybkim czasie. Moja brygadzistka w porządku, lubię z tez osoby z brygady, praca idzie płynnie. W grafiku uwzględniono moje prośby - nie ma problemu w kadrach to zglosic. Polecam firmę.

Kikutek

Może na wiagre wystarczy ci ta wypłata bo na nic więcej z pewnością

Barszczyk

Stary szybko przeszedles z agencji do firmy bo nikt normalny nie chce tam pracowac . potrzebne im sa twoje rece do roboty a nie ty!!!!!!

Targipracy

Byłam na targach pracy, gdzie również obecna była firma Keeeper, mają ciekawe oferty, przedstawione rzetelnie. Rozmowa przeprowadzona szybko, sprawienie, wszystko na temat, odpowiedz po max 2 dniach. Nie ma się co przyczepić

Lula
@Targipracy

Do tych bredni możesz siebie przekonywać ludzi nie nabierzesz. Każdy kto tu był wie że to ostatni przystanek przed....

Wózek

Nie polecam pracy na magazynie. Proszę się zastanowić bo będziesz strasznie żałować. Byle gdzie iść nie tu.

Kura

O teraz ktoś pisze że jedna osoba krytykuje firmę najlepiej zgonic na jedną. Znam te chwyty ktoś z góry dostaje 100zl więcej i broni wypowiedzi. Nie polecam firmy robię tu jeszcze ale już nie długo.

Xxx

Na brygadzie B nie jest lepiej

Zzz
@Xxx

To tak jak na brygadzie C

Xxx
@Zzz

Brygada A idealna ????

długoletni pracownik

jestem pracownikiem firmy, bywa różnie jak to w każdym zakładzie, ale nie jest najgorzej jeśli chodzi o zarobki i pracę. Co roku jest wprowadzona nowa stawka, która jest zawsze wyższa niż to co przyjmuje rząd za minimalną. Jestem zdziwiony tyloma negatywnymi komentarzami, chociaż patrząc na daty kiedy były publikowane mogę przypuszczać, że są publikowane przez jedną osobę. Tylko jestem ciekawy, co takiego się stało , że aż tak źle się wypowiada, może się nie sprawdził w firmie? Są takie przypadki, co na produkcji się nie sprawdzają, ale wiem, że firma daje szanse przejscia na inną brygadę lub inny dział. Ja pracuje tu dobrych pare lat i z takimi opiniami się jeszcze nie spotkałem.

Grzyb

Wielki (usunięte przez administratora) w keeeper. I te pensje ( renta)

Onaion

Razem z mężem szukaliśmy nowej pracy, posiadamy doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych na produkcji. Oboje przeszliśmy rekrutację w tym samym czasie, w ciągu tygodnia rekrutacja zakończyła się i otrzymaliśmy pracę, która obecnie wykonujemy. Cieszymy się z tego, że przed świętami udało się coś zmienić i jeszcze otrzymac lepsze warunki finansowe niż do tej pory.

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 1050 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.