Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.

Opinie o Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail:biuro@arcona.com.pl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. dla pracy jako Mechanik Samochodowy są dla was satysfakcjonujące?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Jaki jest styl zarządzania w Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień dobry,Proszę o bardziej precyzyjne pytanie chętnie odpowiem. pozdrawiam

Anon

Jak z przerwami kierowców? Są respektowane?

@Anon

Dzień dobry,przerwy są oczywiście respektowane pozdrawiam

Firma Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Lidia

Ja również chętnie dowiem się jak się pracuje w Arcona, na jakie wynagrodzenie można liczyć? I ile trwa okres próbny?

AGA

Nie zgadzam się z opinią gdyż nigdy firma w moim przypadku nie miała żadnych problemów z płatnościami, może problem leżał po Pani stronie i niesłusznie domaga się Pani płatności???

beata

Chciałabym się dowiedzieć czy firma jest wypłacalna? pozdrawiam

Oleksy

Firma normalnie pracuje? Od dawna nikt nie zostawił tu opinii o pracy, dziwne.

CiekawskaJa

Witajcie mam pytanie. Niedługo zaczynam pracę u tego Pana czy możecie mi powiedzieć jakieś nowe wiesci. Czy firma jest spoko i jak z kasą?? Z góry dziękuję :)

Igor

Arcona to bardzo dobry pracodawca.Nie dziwie się, że tak rzadko piszecie na forum.

kieras

konkretnie ile sie zarobi za miesiąc???

bako987

Jestem zadowolony z pracy i z kasy!!!! Złego słowa nie mogę powiedzieć!!

szybki852

Edi masz 100% racji pracowałem tam i wiem że nie ma problemu z kasa zrezygnowałem z powodów rodzinnych. Jeżeli sobie wszystko poukładam to na pewno wrócę tam bo wszystko było ok. Jezdziło sie fajnym zestawem nooo i co najawzniejsze DOBRZE SIE ZARABIAŁO!!!

adi123

Panowie jak czytam te brednie to odechciewa sie zyc. Pracuje tutaj i rzadko się jest żeby kasa nie była w terminie jeżeli sie spozni to góra 3-4 dni a tak płaci i nie można narzekac na zarobki bo pracowałem gdzie indziej i wiem jak płacą.!!!! Praca mi się mega podoba bo nie goni nas jak psa całkiem inaczej niż na plandece. Noo i jeszcze to że zjeżdza sie do domu proktycznie na każde weekendy.

kierowca

jako prawa ręka twoja wypowiedzi jest jedno kierunkowa nie obiektywna wręcz(usunięte przez administratora)jednak nie ukrywam ciekawości, ile za taką wypowiedzi dostałeś kasy tylko nie mów że nic bo zostanie tylko debil to jak?

danny

Jeździłem tam i na gabarytach i na wywrotkach rozmawiałem z operatorami wozideł i jest tak jak napisałem wyzej

truskawa

Firma ARCONA Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. specjalizuje się w przewozach ładunków, których wymiary (długość, szerokość, wysokość oraz waga) przekraczają, dozwolone w normalnym ruchu drogowym, normy. Także nie jest to branża w której mamy wiele rozwiniętych firm a co za tym idzie jest to niezły pomysł na zarobek

jenderk

Podoba mi się ta firma mają fajne -nowe auta , dobre naczepy i co najważniejsze są wypłacalni!!

edeek

Jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jajo123

Witaj kolego z tego co wiem to wystarcza prawo jazdy C+E a zarobki z tego co słyszałem to dobre, na pewno lepsze niż na wywrotce!! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. - Częstochowa

Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.