Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.

Opinie o Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.

zenek

Jazda na oparach..................tak cię wyliczy,że nie masz jak zakombinować,dorobić na boczku.Pewnie wygryzł byś ślepy korek w zbiorniku i rozszarpał GPS zębami Ja sobie chwalę i wiele lat już pracuje było kiedyś ciężko ale teraz jest super.Pozdrawiam edu

stary56

Jest w porządku , oby tak dalej!!!!

Mocarz

Jest ok z kasą płacą do 15 następnego miesiąca,pozakładali sondy do zbiorników,pozwalniali złodzieji,i płacą no to co się umówisz,też wymagają to jasne.ale kasę zarabia się dobrą.Chopcy trzeba zapitalać i być ok a ja widzę że oni też są spoko.

byly9798

pracowałem w tej firmie i nie mogę złego złego słowa powiedzieć. Jak w każdej firmie wymagają od pracownika. Pensje wypłacają na czas.Polecam bo dobrze się dzieje. A ja musiałem zrezygnować z pracy ze względów osobistych , ale chętnie wróce

Firma Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
zainteresowany

nowy011, byłeś na rozmowie?

nowy011

koledzy podpowiedzcie opłaca sie jechac kilka ładnych km na rozmowe?? praca niby od zaraz ale czy sie opłaca ?? jakies aktualne info o nich może... jak z ta pracą? z góry dzięki

czili

chyba nikt na forum nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Może lepiej wybierz się bezpośrednio do Arcony po info

zibi

to skoro tak dobrze im się wiedzie to wiecie może czy planują jakieś przyjecia do pracy w najbliższym czasie?

juve

czyli znowu ktoś po prostu puścił sobie dyskredytującą plotę i zwiał co sił w nogach z tego forum ;)

Fop

Z tego co widzę, to Arcona ma kapitału zakładowego 200 tysięcy złotych, także chyba są jednak w pełni wypłacalni.

JopekX

Z tego co słyszeliśmy zarobki są dobre. Na konto zawsze dawali ok. 3, 4 tys. a jeszcze są dodatkowe pieniążki. Ogólnie dawniej za 3tygodniowy wyjazd dawali razem 5 tys. zł. Może ktoś napisze jak jest teraz?? I czy każdy ma takie samo wynagrodzenie? Czy tylko mój znajomy

Bodzio

kaczka - 2011-10-05 15:34:36 piszcie kto co wie o firmie bo chciałem w niej robićheh Panowie chociaż dobre stawki maja i idzie zarobic a nie tak jak niektorzy za tak zwany (usunięte przez administratora)sie robi!!!! a to ze przeciagaja z wyplata to jest wszedzie nie tylko u nich!!! w kazdej prywatnej firmie tak jest. Gdzies trzeba robic........

marko

zarobki super spróbuj

kaczka

piszcie kto co wie o firmie bo chciałem w niej robić

Zostaw merytoryczną opinię o Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. - Częstochowa

Arcona - Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o.