Laboratorium Spawalnicze "Gamma-Montex" Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Laboratorium Spawalnicze "Gamma-Montex" Sp. z o.o.

rtg

Jest w tym dużo racji, ale nie ma firmy idealnej. Zawsze coś komuś nie pasuje.

kuba

Biuro Pisania Protokołów - i wszystko jasne. Atmosfera w firmie fatalna, a prezes to osobny temat...

oooooooo

Witam jeśli chcesz tam pracować to odradzam na początku wszystko milo i ok ale po jakimś czasie jesteś w tej firmie nikim ! A jeśli nie wierzysz przyjdź do pracy sam się przekonasz

Maciek

Witam! Czy ktoś z was współpracował z firmą Gamma-Montex? Macie jakieś doświadczenie zawodowe związane z tą firmą? Jeżeli możecie proszę o kilka opinii...

Zostaw opinię o Laboratorium Spawalnicze "Gamma-Montex" Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Spawalnicze "Gamma-Montex" Sp. z o.o.