Bettina

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Bettina

Marylka

Dzieje się dużo dobrego w Bettin-ie.

Dominika

Czy w firmie Bettina dzieje się coś nowego? Zupełna cisza na forum od dawna!

ulakakak

Cześć! nie wiem czy widzieliście, jest nowa ferta pracy od nich jako operator wózka widłowego, stawka raczej dobra.

śnieżynka

(usunięte przez administratora) ra)

snoopy

bajer

Pracuję w tej firmie od niedawna i nie mam żadnych podstaw do narzekania a wynagrodzenia są adekwatne do posiadanych kompetencji. Czyli jak ktoś wykonuje swoje obowiązki/polecenia takie otrzymuje pieniądze. Z tego wynika, że kompetencje wszystkich którzy się tutaj wypowiadali i logicznie myśląc pracowali we wspomnianej firmie były po prostu żadne.

koszmar

Wszystkie negatywne opinie jak najbardziej prawdziwe. Jesli ktos zastanawia sie nad podjeciem TAM pracy niech lepiej 4 razy sie zastanowi. (usunięte przez administratora) Katogoryczne NIEE dla tej firmy.

kama

dzięki za ostrzeżenia, bo wlasnie mialam wyslac tam CV...

nika

(usunięte przez administratora) )

country

(usunięte przez administratora) y

magazynier

(usunięte przez administratora) )

magazynier..

Szefostwo ogólnie spoko, praca no cóż...trzeba się troche nawyginac, powspinac, a paczuszek do zapakowania jest dużo, jedno skończysz, szef przynosi następne. (usunięte przez administratora)

kwiatuszek

(usunięte przez administratora) k

Zostaw opinię o Bettina - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bettina