AWD Interior

Bielsko-Biała

Opinie o AWD Interior

Rekrutacja AWD Interior
użytkownik zarejestrowany

Osoba odpowiedzialna za rekrutację w danym dziale na podstawie analizy aplikacji zaprasza telefonicznie do kolejnego etapu wybrane osoby. Pozdrawiamy

Agnieszka

Do mnie niestety nikt jeszcze nie dzwonil Co nie zmienia faktu, ze nadal oczekuje telefonu na rozmowe w sprawie pracy na powyzsze stanowisko Pozdrawiam

Rekrutacja AWD Interior
użytkownik zarejestrowany

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Praca w dziale reklamacji polega głównie na rozpatrywaniu reklamacji, serwisie produktów, przyjmowaniu zwrotów i na podstawowych pomiarach oraz ocenie jakościowej nowych partii produktów.

Kasia

Czy ktos zostal w ostatnim czasie zaproszony na rozmowe w sprawie pracy do dzialu reklamacji na magazynie ? Jak wyglada praca na tym stanowisku ? Czy rozmowy w sprawie pracy sa trudne ? Dziekuje za odpowiedz

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Olo to i tak ogólnie bardzo pozytywna wiadomość dla osób, które szukają pracy na dłużej. W takim razie w perspektywie czasu można liczyć na dobre warunki zatrudnienia. A jak długo pracujesz w AWD Interior?

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@olo czyli jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia za pracę w AWD Interior? Na jakim poziomie (może w widełkach) wynagrodzenie może liczyć potencjalny nowy pracownik zainteresowany ofertami pracy w tej firmie? Każda merytoryczna opinia pomaga w podjęciu decyzji o możliwym zatrudnieniu.

Olo
@Patrycja 23.07.2017, 10:45

Tak. Bardzo. Zarobki duże jak na ta branże. Ile może dostać nowy to noenwiem. Pewnie mniej niż ja mam :)

Pogromca krokodyli

A widze ze w AWD po staremu:D...

olo

Tak dokładnie ja pracuję stosunkowo od niedawna. Zmienili w końcu z gazu na seaty. Można pośmigać. Lecz co do zarobków to fakt sporo ponad przeciętną. Ja pracowałem w innych podobnych firmach i kasa spora. Grubo ponad średnią. No fakt tak jak pisał przed mówca. Dyrek to jakiś pedałek bo do normalnych nie należy...

lamus

Zarobki bardzo wysokie. Po 5 latach wybudowałem sobie dom. Autem worzę się gdzie chce. Nawet materiały budowlane sobie zwoziłem. Ważne żeby po wymianie auta na nowe dobrze je w środku umyć. Telefon prywatnie na maksa. Co chcieć więcej. To że dyrektorek powalony to cóż na to poradzić. Nie z takimi d@&!lami się pracowało. Ważne, że Pani dyrektor ;) miła i zgrabna. Reszta to jak robota.

tg
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie jakich ofert pracy można się teraz spodziewać? W końcu dbają ot o, żeby zadbać o stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. Warunki finansowe są całkiem niezłe i tak

JSMŁ

Zarobki jak na Bielsko są bardzo dobre w porównaniu z innymi firmami/branżami atmosfera i krytykowany kierownik/dyrektor też na poziomie. Osoby krytykujące to nieinteligentne nieroby chcące zarabiać dobre pieniądze nic nie robiąc...

lopas

Dupna firma. pracowałem jako ph. 8000-10000 km miesięcznie. Kpina. Zarobki fakt bardzo dobre ;)

ania

Witam, jestem zaproszona na rozmowę kw na stanowisko asystent sprzedaży, ktoś ma jakieś informacje jak to wygląda ?

były

Tak zdziałać może i tak jeżeli ktoś będzie chciał słuchać. dyrektorzyna wyglądająca jakby zerwał się z choinki na Wielkanoc. Popatrz na niego, posłuchaj, to zrozumiesz. Pracowałem tam i już cieszę się, ze nie pracuję. Jeżeli nie przeszkadza Ci robienie w miesiącu 8000-10000 km fabianką to się zatrudnij. Jeżeli masz charakter zlewający. To też się zatrudnij. Ogólnie firma kicha jeżeli chodzi o pracę. Pracowałem w podobnych branżach i ta była najgorsza. Tekst dla myślących. Pozdrowienia dla chłopaków ;) Też wybierzecie inną drogę. Zobaczycie. Pozdrawiam

bynda

Prezesino, jeden z wielu. Nie zadawaj takich pytań bo ośmieszasz się na forum. Jaki Prezes taka firma.

warty

Pracowałem jako PH - dyrktorzyna to jakaś wielka porażka. Płaca dobra jak na tą branżę. Pracowałem w innych firmach o podobnym profilu i zarobki sa wporzo. Ale wolę zarabiać mniej i pracować z normalnymi ludzmi niż z debilem. Dyrektorek dwulicowy który jest alfą i omegą. Zatrudnijcie się to zrozumiecie. POWODZENIA :)

Majster

Masz pytanie do prezesa firmy AWD Interior? co to za kpina

Mirek
użytkownik zarejestrowany

Czytałem,że czynnikiem który pozwala AWD Interior wyróżniać się na tle konkurencji jest nacisk jaki kładą na jakość obsługi klienta, w szczególności na serwis posprzedażowy. Zatem pewnie nie jest lekko gdy jest takie ciśnienie, z drugiej strony wynagrodzenie jest pewnie adekwatne do wkładu pracy. Warto starać się o pracę tam?

jomisaki

to majster na wózku widłowym naciera , pewnie kolejną W-Ztke zbiera

paking process monitored

A kto to tak pędzi? a kto to tak buczy? Kto ma tak wielkie czerwone uszy?

paking process monitored

hahahahahahahaha "jego mały własny intymny świat"

jomisaki

Magazyn przerobiony przez pana kierownika w jego mały własny intymny świat. Dwulicowy dyktator któremu wydaje się że wszyscy dookoła niego to idioci łykający jego farmazony. Praca generalnie jest w porządku , zarobki jak na magazyn dobre, czysto , na głowe nie pada. Jak chcecie przychodzić 2 godziny wcześniej żeby pojezdzić sobie zamiatarką przy katowickiej to polecam w 100 %

Nieznajomy

Łowca krokodyli czuwa na magazynie głownym. Herbatka, Kawka po 3 godzinki dziennie, pewnie a co tam? kto mi zabroni?

pat

niezle pojechaliście na ta firmę

Januszek

Ubojnia czynna od 6 codziennie.

tu i tam

Pracuję i nie narzekam choc robota jak na linii produkcyjnej. Faktycznie dyrekcja (dyrektor troche jak z ksiezyca) Zero pojecia o zarzadzaniu troche dziecinny. Wystarczy go zagadać i jest dobrze. Smieszny gosciu. Pozostali wydaje mi sie, ze trochę sensowniejsi choc jak pracowalem w poprzedniej firmie byli bardziej inteligentni. Placa na czas to co się przejmowac. Reszte olac, jakos idzie.

creative

Jeżeli jesteś choć trochę kreatywny to ta praca nie jest dla Ciebie!!! Jeździsz od punktu A do B kończąc na Ź pod koniec dnia. Wyjeżdżasz w poniedziałek i często wracasz w piątek wieczorem z jedną przerwą w środku tygodnia na nocleg w domu. Potwornie męcząca. Robię tu już jakiś czas ale nie wiem jak długo wyciągnę. Szukam coś bardziej kreatywnego... Dziękuję za te szopki...

?

A co macie problemy z ludźmi...jak zwykle zresztą w tej firmie! Współpracowałem z tą firmą...tragedia!!! Rotacja większa niż w biedronie na kasie hihihi

?

Na jaki region polski chcesz się tam zatrudnić?

?

Praca spoko. Można lawirować w robocie. Nikt Cię nie sprawdzi. Ja załatwiam po drodze swoje sprawy, a jak nie będę u klienta nikt tego nie sprawdzi. Często załatwiam sprawy przez telefon i jest git. Polecam robotę. Dużo czasu dla siebie i swoje sprawy.

ja

Zarobki na poziomie średnie/wysokie, atmosfera w firmie bardzo fajna, płacą zawsze na czas, to co napisały inne osoby jest zupełną nieprawdą, albo nie miały kontaktu z firmą, albo nie nadawały się do pracy...

lala

samochód firmowy nie służy do użytku prywatnego zarówno jak i telefon !!!

jaka

UUU widze ze w awd po staremu :)

piki

firma taka sobie

antoś

pracowałem tam kilka lat temu. Oszedłem w przekonaniu dyrektorstwa, że wszytko było fajnie. Tak naprawde to ta firma nie miała nic do zaoferowania pracownikowi. Samochodem prywatnie nie pojeździłeś, telefonem prywatnie zadzwoniłeś...nic przysłowiowe ZERO. Może teraz się zmieniło ale nie liczę na to bo wiadomo kryzys i jeszcze większe cięcia ;)

lolek

Finanse...wiecej można zarobić jako ph jeżdżąc po mniejszym terenie. W tej firmie masz kilku ph na całą polskę. Atmosfera? Jak gnije od góry to jaka będzie wyglądała na dole...Masz odpowiedź na pytanie.

aaa

pomijając dyrektora może ktoś coś doda odnośnie samej firmy, zarobków dla PH, warunki, atmosfera (nie licząc dyrektora)??

Były

Część ludzi tam pracujących na wyższych stanowiskach to porażka. Dyrektor to lawirant jakich mało w firmach.Nie odpowiednia osoba na to stanowisko. Człowiek, który dostał się na to stanowisku z przypadku. Wszystko zrobi tak, że to zgoni na Ciebie każdą winę. Najlepiej, zebyś podjął oficjalną decyzje taką jak on Ci narzuci. Kto normalny na to pójdzie? Ogólenie dyrekcja to ludzie niesłowni. Potrafią na spotkaniach opowiadać co innego po to by za pieć minut w rozmowie w cztery oczy wypierać się swjej oficjalnej wersji. Ta firma to kpina. Jeżeli ktoś chce pracować z ludzmi mało kompetentnymi i nie odpowiedzialnymi to zapraszam do składania aplikacji!

Seba

Zadnych konkretów, tylko jazda po Dyrektorze, nawięcej gadają ci co nic nie robią.

witam zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko ph, możecie mi powiedzieć jaka jest płaca w tej firmie , atmosfera i warunki, jaką mają flotę?

Dyrek to[usunięte przez moderatora] jakich mało, jeżeli zależy Ci na pracy w teatrze to wal śmiało, każde swoje niepowodzenie zwali na Ciebie bez mrugniecia, dobry aktorzyna

lolo

Witam, Mam pytanie o tą firmę, czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną. Czy są ok, jeżeli chodzi o warunki pracy, płacę, itp. Będę wdzięczny za opinie jeżeli ktoś z nimi miał do czynienia.

mmmm

Ten nasz Dyrektor Handlowy to szczególny przypadek. Totalny nierób. Trzy maile na tydzień i dwa telefony. A jak coś się stanie to wrobi każdego pracownika na cacy. Mistrz gatunku-Mistrz patelni. Równie dobrze mogliby posadzić w biurze manekina byle miał ten rozpoznawalny uśmiech. Tak na poważnie jest taki bo taki ma być. W żadnym razie nie zagrozi zwierzchnikowi. Tylko, że "to" kosztuje awd ładną kaskę co miesiąc

GORGII

LEPIEJ SIĘ ZASTANÓW DYREKTOR HANDLOWY Z PRZYPADKU I LUBI WSZYSTKO ZWALAĆ NA INNYCH

halo - 2009-10-07 16:42:19 mam zamiar podjąć pracę w AWB interior w administracji. Proszę o informacje odnośnie klimatu, zarobków itd. Dziękuję Adam Kibuc

halo

Zostaw opinię o AWD Interior - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWD Interior