Opinie o AWD Interior w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AWD Interior. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AWD Interior o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AWD Interior w Bielsko-Biała

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 6500 to dobra stawka w firmie AWD Interior?

Teraz tylko nie mam pojęcia z perspektywy jakiego stanowiska oceniasz oraz przede wszystkim kwoty… jakby nie patrzeć jak rok temu handlowca szukali to podawali widełki od podstawy na poziomie 4 000–9 500 zł a sam magazynier jak teraz ma? wisi oferta ale bez kwot

Podobnie jak poprzednik chce trochę prześwietlić dział handlowy. Otóż poszukiwany jest handlowiec ds. ewentualny. Piszą w benefitach o jednym skróconym dniu (usunięte przez administratora) którym i do jakiego stopnia? Zastanawiam się czy to zwiększa efektowność, bo potem podkreślają możliwość awansu i rozwoju

Kandydat Nowy wpis

Hej, jak wyglądaja obecnie sytuacja w dziale sprzedaży? Ilu jest handlowców? Jakie są ich średnie zarobki? Praca po 8h czy po 10-12? Wysjazdy służbowe zwiazane ze spanie w hotelach czy dziennie powrot do domu?

Ani

Pracowałem w firmie kilka miesięcy jako ph. Rotacja przedstawicieli jest ogromna, ponieważ jak często bywa w Januszexach premię bardzo ciężko wyrobić, a i nie wszystko zależy od ph. Dyrektor jak przystało na nasze korpo nie przechodzi na "Ty" (ach ta rodzinna atmosfera). Jest co prawda umowa o pracę, ale zadaniowy czas pracy. Robienie dziennie między 300, a 600 km dziennie standard. Wielu klientów obrażonych na częste zmiany przedstawicieli. Jak przystało na małą Polską firmę większość produktów jest wątpliwej jakości, są częste reklamacje u klientów, choć tutaj muszę powiedzieć chwalić dział reklamacji, odwalają kawał dobrej roboty. Ogólnie praca nie jest zbyt ciężka, ale również nie jest wynagradzana w sposób, który doświadczonym ph dawałby do zastanowienia. Większość z przedstawicieli czeka na lepszą ofertę budując sobie tą firmą CV.

Czesław
@Ani

To niezłą trasę robiłeś codziennie. A jakim samochodem jeździłeś? Mogłeś go też używać po pracy albo w weekendy bez problemu czy był założony gps i wszystko monitorowane?

Ani
@Czesław

Aktualnie mają flotę Toyoty Corolli sedan (bez czujników parkowania), wcześniej były Seaty Ibiza całkiem znośne. Ogólnie najgorszym samochodem, który posiadają, są 10-letnie Ople Corsy, po przedstawicielach z zagranicy, wykorzystywane jako samochody zastępcze. Samochody są wykorzystywane tylko w celach służbowych, gdzie monitoring GPS jest wykorzystywany na maksymalnym poziomie. Do tego raz w tygodniu trzeba sprawdzać stan oleju i robić zdjęcia bagnetu.

Irena
@Ani

gps na maksymalnym poziomie? piszesz to w tym kontekście, o którym wspominali, że podobno mocno wszystko nadzorują? nie ufają ludziom u siebie? :(

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AWD Interior na stanowisko Umowa zlecenie, gospodarz terenu, pełny etat? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Irena

Jeden z kandydatów opisał mniej więcej spodziewane warunki pracy ph, zasugerował przy tym wykorzystywanie gps do śledzenia pracownika i zastanawiam się czy to słuszne podejrzenie? Faktycznie trzeba tłumaczyć się z dłuższych postojów itp? Jak aktualnie praca ph wygląda, da ktoś znać?

Ogłoszenie PH Warszawa, kolejne w ciągu kilku miesięcy, szkoda czasu na rozmowy w tej firmie, tylko zawracają głowę, dzwoni dziwna Pani wypytuje przez telefon, następie informuje, że jutro odbędzie się kolejny etap -wide rozmowa na komunikatorze i przekazuje, że niezbedne informacje wyśle na e-mail. Mimo to żadna informacja z linkiem do wideo rozmowe nie dotarła, a Pani nie odbiera telefonu. Ogólnie porażka, opinie które piszą przedmówcy musza być prawdziwe. Żadna firma która szanuje swój i czyjś czas tak nie postępuje. Do tego widzę, że nawet straszą Sądem za wystawianie negatywnych komentarzy tutaj. Więc lepiej z daleka. I jeszcze jedna ciekawa w ogłoszeniu informacja że "samochód wyłącznie do celów służbowych" sugeruje że GPS i śledzenie to chyba ich hobby i prawdopodobnie trzeba się tłumaczy. z postoju na toaletę?.

Namida

Nie polecam. Wydawałoby się, że w tak małej firmie wszyscy powinni być jak rodzina i grać do jednej bramki. Nic bardziej mylnego. Na bliższe koleżeńskie relacje Pan główny zarządzający jak i dyrekcja źle patrzą. Przedstawiciele to już nie imiona i nazwiska, a numerki w adresie mailowym. Powodzenia.

Byly

Firma porażka. Wyzysk i nic więcej. Bardzo odradzam nawet jak na początek.

Edyta
@Byly

Nawet jak na początek? To znaczy że się łatwo tam załapać bez doświadczenia? Tak zrozumiałam. No i czemu nie polecasz?

Latający Holender

Nie polecam pracy w tej firmie. Mógłbym opowiadać godzinami a Bareja miałby niezły materiał na film p

Pływający Szwed
@Latający Holender

Głupoty Pan opowiada i nie zna się pan na filmoznawstwie. Polecam zapoznać się z szanownym reżyserem tj. np. Patryk Vega.

Obecny Pracownik AWD Interior

Witam serdecznie, Wcale nie jest tak źle. Wszystko zależy od tego kto pisze ;) . Niektórzy ludzie przedstawiają swój punkt widzenia nie biorąc pod uwagę drugiej strony medalu. Wiadomo nie od dziś, że do komentarzy należy podchodzić z dużym dystansem gdyż większość negatywnych opinii jest mocno przesadzona z racji anonimowości. Powód zwolnienia jest zawsze uzasadniony. Może kompetencje albo podejście pracownika były nieodpowiednie? Ja pracuję w firmie od 3 lat i uważam, że AWD Interior daje bardzo duże możliwości rozwojowe. Atmosfera w firmie według mnie jest dobra. Pracowałem poprzednio w innej w firmie korpo i widać różnicę ze jest tu domowa atmosfera . Wszystko zależy od podejścia do koleżanek i kolegów oraz zaangażowania w pracy. Bo żeby coś mieć to trzeba również coś dać :).Co do wypłat napewno dużo się zmieniło i nie jest to tylko najniższa krajowa jak inni piszą....... do tego jest moim zdaniem realna premia do wyrobienia.Ogólnie cały zarząd firmy na wielki plus oraz wielki wielki plus dla magazynu i serwisu bo dzięki nim klient wszystko miał na czas Na prawdę nie ma się co sugerować tego typu opiniami i śmiało składać CV.

To nie te tabletki
@Obecny Pracownik AWD Interior

A kiedy sie obudziłeś?

Bareja
@Obecny Pracownik AWD Interior

Do której szafy to nagrywasz? :"Ja pracuję w firmie od 3 lat i uważam, że AWD Interior daje bardzo duże możliwości rozwojowe. Atmosfera w firmie według mnie jest dobra. Pracowałem poprzednio w innej w firmie korpo i widać różnicę ze jest tu domowa atmosfera"

Magda

@boluś piszesz na temat tej firmy ?

Loluś

Kolego ale o czym ty mowisz w ogole? Zachowaj swoje pisowskie poglady dla siebie. A juz na pewno nie jest to miejsce do tego typu 'badziewnych' opinii. Twoj rozum za to jest ulokowany na poziomie widzac sposob w jaki dobierasz slownictwo. Nie pozdrawiam

Daniel

Firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy więc zgadzam się z opinią @Obecny Pracownik AWD Interior

fenik

Co się dzieję w firmie ? Nagła zmiana Przedstawicieli na regionach ? Rotacja kobiet w dziale obsługi klienta (które kilka lat temu robiły naprawdę dobrą robotę) zastąpiła młodymi dziewczynami które mają "zero pojęcia o dokumentacji"? Dużo ogłoszeń na stronach pracuj.pl ?

Kierownik

Skąd tyle ogłoszeń na pracuj pl ? przez to ze juz 4 osoby się zwolniły z dużym doświadczeniem juz zostało pare handlowców w firmie zaraz może nikogo nie być bo handlowcy nie jeżdżą po sklepach.... firma posiada kierownika ?

Witam, czy na stanowisku PH coś się zmieniło od ostatnich wpisów ?

???

Jak długo jeszcze firmie zajmie myslenie nad tym jak wielki błąd popełniają przez źle zarządzającą kadrę. Wartościowi ludzie z głową na karku odeszli w komplecie! (usunięte przez administratora) :-)

PH
@???

Co masz na myśli mówiąc WSZYSCY? Jest kilku dobrze zapowiadających się handlowców oraz kierownik z głową na karku

Kierownik
@PH

:D i kierownik napisal ten komentarz :D!

And
@PH

Wszyscy najbardziej kompetentni ludzie z magazynu odeszli, to mówi samo za siebie

Czy w obrębie jednego działu w AWD Interior są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Power

Tak są. Gdy dyrektor sobie nie radzi, przepisuje pewne obowiązki na pracownika w formie awansu tak aby później wszelkie porażki zwalić na biedaka.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w AWD Interior?

Odpowiedź

Nie.

Klient

Witam wszystkich, nie wiem co się dzieje w tej firmie ponieważ jestem ich klientem... Ale to jest absurdalne, że handlowiec z tej firmy przyjeżdza do mnie w czasie pandemai... Jesteście jedyna firma, która jeździ... Mam nadzieję, że ktoś się za to weźmie i dostaniecie kary. Rozwozicie wirusa po całej Polsce!!

Zostaw merytoryczną opinię o AWD Interior - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w AWD Interior?

Zobacz opinie na temat firmy AWD Interior tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AWD Interior?

AWD Interior
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Katowicka 80
    43-300 Bielsko-Biała