Adres: Okulickiego 55, 38-500 Sanok

3 44 48 5 1

Opinie o Geo-Eko

Filtruj opinie po kryteriach:

Jesion

Cześć, pracuję w dużej firmie konkurencyjnej i zastanawiam się czy nie spróbować zmienić miejsca pracy. Mam 17 lat doświadczenia, wszystkie uprawnienia itd. Jak wygląda u Was sprawa z godzinami pracy? Bo widzę czasem dużo Waszych samochodów ok 6 rano i czasem o 18 raczej nie przekraczającuch 70kmh. Jak jest rozliczany czas pracy? Macie jakieś dyżury serwisowe? Macie jakieś szkolenia? Jaka atmosfera w firmie? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

złoty-1988
@Jesion

Nie polecam, żadnych szkoleń, prezes płaci łaskawie na konto ustaloną kwotę a resztę do ręki dopiero jak mu się że tak powiem zachce ... jednym słowem porażka i odradzam. Dyżury serwisowe ? bardzo śmieszne powiedziane. Atmosfera to katastrofa, każdy tylko dla siebie, kabli nie brakuje, nadaje jeden na drugiego żeby tylko mieć lepiej.

Jesion
@złoty-1988

Czyli masz umowę na jakąś kwotę a resztę w kopercie w zależności od czegoś? Jeśli chodzi o te dyżury to jak to wygląda?

Inżynier
@Jesion

Oni nie zatrudniają ludzi z doświadczeniem, albo po studiach albo bez żeby zapłacić jak najmniej, a teraz chyba ogóle bo niedawno były masowe zwolnienia bo nie mieli roboty. Atmosfera do bani, każdy pod każdym kopię dolki a intrygi to specjalność szefostwa. Liczy się tam kilka osób, elita ktora wcale taka wierna firmie nie jest. Dziwna polityka ale ich sprawa. Z kasą zależy jak się dogadasz, wybrańcy zarabiają dobrze, do czasu aż Pan prezes bez słowa postanowi nie płacić Ci premii. Polecić tą firme można tylko studentom żeby coś sobie wpisali w cv, ale nauczyć się nie ma od kogo trzeba liczyć na siebie.

Kacper_Now91

Odradzam pracę jak również montaż instalacji - jedna rzecz jest taka że wołają sobie takie sumy że można dwie dobre instalacje za to wykonać, druga sprawa przyjeżają doradzić osoby bez bladego pojęcia o tej branży. Zrezygnowałem z montażu tej firmy, konkurencja dała mi ofertę z ceną niższą o 40% a instalacja pracuje wyśmienicie. Firma Geo Eko montowała u znajomego klimatyzację - klima przestała działać po miesiącu - okazało się że nieprawidłowo podłączyli instalacje freonowa i cały czynnik uciekł na zewnątrz PORAŻKA

złoty-1988

Nie polecam firmy, prostackie podejście do klienta, przyjeżdżają do klienta totalnie bez żadnej wiedzy, nieprzygotowani, instalacja źle została dobrana, głośno pracuje o cenie już nie wspomnę bo była bardzo wysoka.

Andrzej

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę?

bruno
@Andrzej

rekrutacja@wentylacja.info, firma prowadzi rekrutację na stanowiska: monter instalacji wentylacji, monter klimatyzacji, serwisant klimatyzacji, elektryk w branży HVAC, automatyk w branży HVAC

Olga

Spoko firma ale wiadomo, że nie ma takiej która by wszystkim odpowiadała!

Zainteresowany
@Olga

Powiedz co dokładnie oceniasz na plus co na minus jaką kasa czy są jakieś dodatki itp itd

Zainteresowany

Witam jakie opinie pracy macie w geo-eko Rzeszów proszę o konkrety co było na plus A co na minus pozdrawiam

Karolina

@Dawno_mnie_tam_nie_ma a możesz napisać, od jak dawna nie pracujesz już w Geo-Eko? To dość ważne z punktu widzenia osób, które szukają zatrudnienia w tych okolicach. Każde środowisko pracownicze jest dość dynamiczne i kwestię atmosfery, nastrojów, jak i rotacji o pracowników są często dość płynne. Zastanawiam się, czy obecnie sytuacja w firmie na pewno wygląda tak, jak w czasie kiedy byłeś tam zatrudniony?

Tak15Nie

Karolina

@szpec, dzięki za odpowiedź. Jeśli jesteś pracownikiem w Geo-Eko to napisz proszę opinię o pracy w tym miejscu. Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Myślę, że Twoja opinia może być pomocna, dla tych którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu.

Szpec
@Karolina

@Karolina, może powiem w ten sposób: ci którzy się do pracy nie nadawali - szukają ujścia swoich frustracji w internecie. Cała reszta (ponad 130 osób) po prostu robi swoje.

Dawno_mnie_tam_nie_ma
@Szpec

Szpec lepiej napisz jak się zachował dyrektor firmy, potem pisz o frustracji - o której tak dużo zdajesz się wiedzieć. Pewnie z autopsji. Potem napisz o rotacji i z czego ona wynika w tym konkretnie przypadku. Po co ludzie (zwłaszcza młodzi) mają tam marnować czas - nawet nie ma tam już od kogo czegokolwiek się nauczyć. Atmosfera? Szkoda słów.

Karolina

@Szpec, a możesz powiedzieć jaka atmosfera pracy panuje w Geo-Eko? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w tej firmie? Inni użytkownicy na pewno chcą wiedzieć również czy można liczyć na jakieś benefity ze strony pracodawcy.

Karolina

@anonymous, możesz rozwiniesz swoją wypowiedź? Jeśli jesteś pracownikiem w Geo-Eko to napisz proszę o wadach i zaletach pracy w tym miejscu. To na pewno pomoże innym użytkownikom, którzy chcą aplikować do Geo-Eko. @szpec, czy to potwierdzona informacja? Pracujesz w tej firmie?

@Karolina

@Karolina, facebook.com/GeoEkoRzeszow/ świeże ogłoszenie wisi na ich facebooku, widziałem gdzieś na rzeszowiaku również

K
@Karolina

Jesli masz zapal i odpowiednią mobilizację do pracy to szef Ci pomoże, nigdy nie zaszkodzi, oto cale GEO-EKO

Karolina

Na stronie internetowej Geo-Eko widnieją oferty pracy opublikowane w marcu tego roku. Czy Waszym zdaniem są one nadal aktualne? Aplikował ktoś z Was na stanowisko automatyka w tej firmie? Jak przedstawiają się w tym momencie warunki zatrudnienia? Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

@Karolina

w geo-eko trwa nabór, niektóre firmy na rynku zbankrutowały, więc dużo więcej roboty dla nich

Karolina

@Pogromca bzdur, Żadnych niepokojących informacji nigdzie nie widziałam, Geo-Eko, działa raczej bez zarzutów. Jeżeli ktoś z Was posiada aktualne informacje na temat firmy, piszcie na bieżąco. Może uda się by ktoś napisał jak obecnie wygląda praca w Geo-Eko? Można liczyć na stabilną umowę?

@Karolina

Geo-Eko działa dynamicznie, rozwija się, zatrudnia i docenia tych, którzy potrafią zrobić dobrą robotę. Kierownik budowy, asystent projektanta, dział ofertowania, monter instalacji, elektryk - na te stanowiska najchętniej przyjmiemy rekrutów.

Tak7Nie

Pracownik2
@Pracownik

Zioła to mało, może na malarni tam proszku się na wciągał.

@Pracownik2

I to jest konstruktywna odpowiedź, brawa za merytoryczne argumenty, na pewno przekonałeś wszystkich do swojego zdania.

anonymous

Moze byc, ale bez szalu

beti
@anonymous

aczy napewno poszukuja pracownikow

@beti

Karolina

@Pracownik, czy Geo-Eko w zwyczaju swoim ma kontakt ze wszystkimi osobami składającymi CV do firmy? Czy aplikować można również spontanicznie? Jak, Ty oceniasz Geo-Eko jako pracodawcę? Długo współpracujesz z firmą? Twoje uwagi będą cenne dla potencjalnie przyszłych pracowników Geo-Eko

Karolina

@Pracownik, czy Geo-Eko daje szansę również osobom bez doświadczenia, takim którzy są na początku swojej kariery zawodowej lub chcą zdobyć nowy fach? Możesz coś więcej napisać o aktualnych warunkach zatrudnienia zaproponowanych potencjalnie przyszłemu pracownikowi tej firmy?

@Karolina

Karolina, złóż cv na adres: rekrutacja@wentylacja.info, ktoś na pewno się odezwie!

edek

Musiał się ktoś napalić jakiegoś nowego zioła, żeby tak pięknie to wszystko ująć.

hgj

super zarobki mówisz @Dlo? A co dokłądnie dla ciebie oznacza suber zarobek? Podaj konkretne kwoty.

autlander

Czy może ktoś zdradzić ile wynosi podstawa na umowie pracownika produkcji, brygadzisty, operatora?

geolog

A co ty Tomeczku wiesz o podłożu gruntowym? Tylko tyle, że jak ci magazyn zalewa to trzeba wykopać dołek i do niego pompę wrzucić.

NOWY

Byłem na rozmowie w Sanoku cv wysłałem elektronicznie też z polecenia kolegi się dowiedziałem jutro idę pierwszy dzień umowa po tygodniowym teście umiejętności ale na badania już dostałem kwit.

NOWY

JAKA KASE TAM MOŻNA ZAROBIĆ NA STARCIE JAKO MONTER W ŚRODE MAM ROZMOWĘ W SANOKU PRACA W RZESZOWIE NIE WIEM CZY WARTO MI SIĘ TAM WYBIERAĆ.

Art

Z tego co mi wiadomo atmosfera nadal taka sama. Ciągła rotacja pracowników więc o pracę chyba nie ciężko. Uciekają starzy a przychodzą nowi... jakiś powód musi być :D

Tak10Nie

AgataB.

GEO EKO zostało wpisane do Krajowego Rejestru Długów (http://www2.krd.pl/)

Tak7Nie

Pogromca bzdur
@AgataB.

Bzdura, polecam sprawdzić w KRD jak jest faktycznie.

warsztat

Prezes hokeista? to mnie rozbawiło najbardziej, jednak nie pracowałeś w tej firmie

byłypracownik

ahahhahahahaha tak tylko napisać/powiedzieć potrafi czarny koń/owca tej firmy pan dyrektor (specjalnie z małej litery). Mogę podać milion przykładów dlaczego należy omijać tą firmę z daleka, ale najlepszym przykładem jest obsada stanowisk kierowniczych/dyrektorskich. Innymi słowy, Gebels by pozazdrościł doboru pracowników.

Tak4Nie

Obecnie jestem zatrudniony w tej firmie i od jakiegos czasu szukam innej pracy. Z zwenatrz wszystko wyglada ok, ale jak po pewnym czasie wychodzi szydło z wora. Stanowczo odradzam, na marginesie dodam, ze w tej firmie od 6 mcy najstarsi pracownicy sie zwalniaja, w zasadzie to uciekaja gdzie tylko mogą co jest konsekwencja atmosfery, plac i traktowania pracownika.

Tak6Nie

byłypracownik

Żadnych premii, jedyne co czasami się zdarza to koperta przed świętami, ale to też symbolicznie raczej.

ricard

Witam. Z całą stanowczością odradzam pracę w firmie geo eko z Sanoka. Brak poszanowania pracowników. Zostałem przyjęty w kwietniu po rozmowie z panem prezesem. Dostałem skierowanie na badania, badania zrobiłem w 2 dni tak działa Medyk w Rzeszowie, badania wyglądają jak spęd bydła 150 osób na jeden dzień nie jakoś a ilość sie liczy. Po zawiozłem badania do oddziały geo eko do rzeszowa gdzie gdzie jakiś niepoinformowany pracownik pyta mi sie czy wiem kiedy mam przyjść do pracy, co dziwne bo im mam podlegać. Swietrdził że oni się dowiedzą i będą w kontakcie. Po 4 tygodniach oczekiwania i wysyłaniu mail z zapytaniem od kiedy mam rozpocząć pracę , które zostały bez odpowiedzi, dzwonię do sekretariatu. Tam pracuje pani Monika która mowie ze dowie się co z moim zatrudnieniem i od tamtej pory cisza a byłą to końcówka maja. Jaka firma taka sekretarka:). Obowiązkiem firmy jest dać odpowiedź pracownikowi nawet jeżeli powiedzmy zapotrzebowania na pracowników się zmniejszyło i należy o tym poinformować i przeprosić a nie niech sobie czeka może się domyśli. Tak to oto wesoła firma z prezesem hokeistom na czele ale w sumie nie ma się co dziwić człowiekowi który się zachwyca tak marnym poziomem hokeja w Polsce jaki prezentuje drużyna z Sanoka( bo nawet słowackie zespoły lepiej grają) tak tez prowadzi firmę i podchodzi do ludzi

Tak6Nie

abc

Pobdijam temat i proszę o odpowiedź na pierwsze pytanie w tym wątku.

mud

omijaj to [usunięte przez moderatora] szerokim łukiem.

Łukasz

Witam. Jak z pracą w Geo-Eko Sanok? Są tam może przyjęcia,czy już jest pełna kadra? Istnieją takie stanowiska pracy jak magazynier lub kierowca ,,B" itp? Jak z atmosferą w pracy i z zarobkami, jeśli ktoś może niech opisze co nie co. Pzdr

Zostaw opinię o Geo-Eko - Sanok

Chcę opublikować: