Opinie o Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia w Sanok

Czy Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia ma ściśle ustalone godziny pracy?

Chłopie on przychodzi pisze grafik z dnia na dzień od razu dzwonią do ciebie i masz być za godzinę a jak nie przyjdziesz to ci grozi obraża cię wyklina skacze do bitki itp a grafik niby gdzieś tam jest a jak o niego poprosisz to ci powiedzą zebyś spie....

Lidia Nowy wpis

Dzień dobry. ciężko wyszukuje mi się aktualne oferty od agencji, pokazała mi się jedynie jakaś stara dla ochroniarza ze strony urzędu. Ja chciałam się dowiedzieć czy na sprzątanie są może przyjęcia. W PKD wskazane są też takie usługi. Co się sprząta?

Piotr Nowy wpis
@Lidia

Nie polecam pracy w tej firmie... Jak się zobaczy na opinie to jest to firma nisko oceniana i warunki są słabe...

Jeśli już o kozakach była mowa to jak wygląda sprawa z odzieżą roboczą? Z czego składa się teraz cały komplet i co jaki okres czasu może być wymieniany? Trzeba dopłacać?

Były pracownik Nowy wpis

Ubrania dostajesz za darmo, często dostajesz używane. Z wymianą odzieży lub żeby dostać coś nowego to ciężko z tym... Pracownicy ostatnio czekali blisko pół roku na nowe koszulki i bluzy i chodzili w starych... A kurtki zimowe dostali jak na wiosnę... Ja ze swojej strony odradzam pracować tam ... Ja już tak chcesz to idź do konkurencji... Pozdro

Czy Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie

Nie pracujesz na telefon dzwonią do ciebie i masz być np za godzinę a jek nie przyjdziesz to ci grozi w przeróżny sposób...

@Nie

Są to jakieś dyżury na telefon czy o co z nimi chodzi? zastanawiam się ewentualnie czy to częste przypadki i z czego mogą wynikać. Ludzie często na L4 nagle chodzą?

Nie

Kozak dzwoni do ciebie bo ludzi mu brak że masz przyjść za godzinę do pracy bo pracowników nie ma Jak odmówisz to ci grozi...

@Nie

Czym tu można pogrozić, bo chyba nie bardzo Cię rozumiem...? Generalnie to o nadgodzinach z ofert nic mi nie wiadomo, no chyba, że je przeoczyłem. Ale nawet jeśli to jak ostatecznie będą liczone? Zastanawiam się jak to na umowie wygląda

Chłopie czytaj ze zrozumieniem Dzwoni do ciebie że masz być za godzinę czyli np o 18 ze masz być o 19 a ty masz akurat wg jego grafika wolne Jak odmówisz to ci grozi ze np wyp cię dyscyplinarnie pózniej na grafilu dopisuje sobie że miałeś być o 19 tej i ze to ty zapomniałeś. To jest ciągłe naciąganie z kozakiem grozi ci skacze do bitki itp. Lepiej dać sobie spokój z tą firma bo pełno pracy w około Czas pokazał ze nikt tu nie chce pracować połowa ludzi poszła i autosanu już nie ochrania

A tutaj jak wam te grafiki udostępniają tak w ogóle? w ofercie dla ochroniarza tego nie miałem jak doczytać a u nas na zakładzie na przykład jest już aplikacja, więc ciężko o pomyłkę lub jakieś nagle zmiany. tutaj dają wydruk do domu czy jak?

Nick Nowy wpis

Amy

Czy wasze zdanie na temat warunków pracy jakoś się zmieniły? zastanawiam się czemu od miesięcy nikt niczego nie pisał. Dodatkowo jak ostatecznie wyszło z tymi redukcjami grupowymi o których ktoś wspomniał? one miały miejsce czy nie? pisali, że „podobno”, warto się upewnić

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Szukaj innej firmy ... chyba że chcesz zobaczyć brak szacunku ze strony pracodawcy, poniżanie. Monitoring ? Czegoś takiego w tej firmie nie było i nie ma haha . Kamery sprzed kilkunastu lat które nie działają i zawsze są problemy jak trzeba dostarczyć jakiś dowód na policję.

Czy urlop w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia jest płatny 100%?

W tej firmie nie ma urlopów... Zanim urlop Ci udzieli to musisz posłuchać jak z pyskiem skoczy do człowieka, zacznie klnąć i ze złości udziela urlopu...

Co tam Basiory?

Podobno zwolnienia grupowe u was były i autosanu juz nie chronicie. Widać jak bezczelny jest to typ. Po pieniądze chodził do PUP w Sanoku i myslał ze się na tym dorobi.Tylko ze pismo dostał ze ochroniarzy musi mieć z licencją i połowa do zwolnienia poszła. Ludzie z PUP robili za darmo u niego (płacił im PUP) a on nawet im licencji nie zapłacił Mi kazał iść do szkoły na 2 lata Co za załosnuy facet chodzić do szkoły zeby mieć pracę u jakiegoś (usunięte przez administratora) jak pracy jest pełno w około co codziennie cię (usunięte przez administratora). Kazdy który go przejrzał szybko zrezygnował z jego pracy. Jaki to załosny facet myslał ze na pieniądzach z PUP się dorobi i na wyklinaniu ludzi.

uuuu

jeżeli ktoś szuka pracy to lepiej sobie darujcie no chyba że jesteś zdesperowany to życze mocnych leków na nerwice bo tylko tego można się tu dorobić. Facet ciągle krzyczy obraża i grozi pracownikom wstyd przed pracownikami Autosanu czy innych firm bo w żaden sposób się nie krępuje Słowo u niego nic nie jest warte inaczej się umawia co do pieniędzy a inaczej póżniej płaci. Cały czas nocki a jak coś powiesz to krzyk grozby i obrażanie Musisz się przygotować ze w każdej chwili do ciebie zadzwoni lub cureczka przysle emsa i masz za godzinę być w pracy bo pracowników mu brakuje. Rotacja bardzo duża bo każdy kto przychodzi jak zobaczy co on wyprawia natychmiast odchodzi. (usunięte przez administratora) itd

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia? Umieścili kilka ogłoszeń na InfoPraca.pl.

Tak dosłownie nikt? Ja tam różne opinie tutaj tak naprawdę widziałam. A minimalna liczba osób to jaka tu w firmie jest potrzebna, żeby wszystko szło w miarę okej? Kiedyś pisali o rocznej rotacji po 7 osób.

gre
@Monika

pracuje ok 15 osób a rotacja to 7-10 osób rocznie więc sama sobie odpowiedz co to za firma

Celina
@gre

Nie wiem na ile w tym stwierdzeniu jest prawdy ale skoro jest dokładnie tak jak opiszesz to, że około 2 / 3 rotuje to kto te rozmowy w tym wypadku przeprowadza? W jaki sposób wyglądają, był ktoś niedawno by móc się odnieść?

EDEK

Z przykrością muszę przyznać że zachowanie tego pana wobec pracowników jest delikatnie mówiąc ,,GBUROWATE,, (to bardzo delikatne określenie) traktuje ich jakby wszystkie rozumy pozjadał, obraża, krzyczy. Dziwię się że jeszcze któryś mu nie przyłożył.

@EDEK

jeśli o jakims przykładaniu komuś mowa... to kiedykolwiek miałoby dojść tu do takiej sytuacji? a co z konfliktami pomiędzy samymi pracownikami? jak one są rozwiązywane? występują tak właściwie czy nie bardzo?

a

Nie idzcie pracowac do tego psychola to człowiek niezrównoważony pracownika ma za smiecia.

Jakub
@a

Aż tak? A co takiego się stało ze tak uważasz? Nie mogłeś się dogadać czy płacił ci za mało? Weź podaj jakieś konkrety.

@Jakub

On nie płaci tylko płaci za niego PUP w Sanoku Pracujesz głównie wieczorami i na nogach robisz średnio 80 km Rano robi ci jazdę pod byle pretekstem np. ze nie powiedziałaś mu dzień dobry i nie stanąłeś na baczność. Zero szacunku dla pracownika, jazdy psychologiczne obrażanie wyzywanie itd Sporo ludzi przewija się przez tego pracodawce Rzucają mu wypowiedzenia i odchodzą w niedługim czasie od niego. Brak mu ludzi do pracy więc musisz się nastawiać że pracujesz na telefon czyli dzwoni do ciebie jego pracownik i za godzinę masz być w pracy jak nie to robi ci jazdę i grozi zwolnieniem dyscyplinarnym

K.
@Jakub

Wypłaty bardzo niskie.

@Andrzej

To nie jest troszkę zaskakujące? Chodzi mi o to, że podobno ludzi mu brakuje a tu nagle coś z dyscyplinarką... To w tum urzędzie nie daje rady zasięgnąć opinii od byłych pracowników, że jest ich stały przypływ?

@Monika

Zapytaj się tego Pana dlaczego tak się zachowuje a nie inaczej. Brak mu kultury i ogłady i nikt u niego nie chce pracować...

@a

Zastrasza i wiecznie ma daleko w (usunięte przez administratora) to co ktoś do niego gada....

to tak dla potwierdzenia skoro piszesz, że nikt tu pracować nie chce to faktyczne obecnie nikt tutaj nie jest zatrudniany? Chyba wtedy ciężko byłoby, żeby firma dalej byłą na chodzie, a z tego co widziałam to chyba jeszcze działa? Czy mam jednak jakieś nieaktualne info?

ddd
@Monika

Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Firma jakoś tam działa. Jeden przychdzi drygi odchodzi rotacja jest bardzo duża nikt tam pracować nie chce

PodkarpacieFloW
@a

Zgadzam się... często (usunięte przez administratora)pracownika a jak przychodzi co do czego to wielki uśmiech i jakich to on nie ma dobrych ludzi i jaki to on dobry nie jest...

bbbb

Ja myślę ze twoje jest bardziej smutne skoro pracujesz u takiego pracodawcy. To stwierdzenie faktów. Pracowałem krótko w tej firmie i taka jest moja ocena tego Pana. Wszystkich straszy w koło i kozaka zgrywa.... A że w sieci nikt nie jest anonimowy o tym każdy wie i co mi zrobi będzie mnie straszył czym tym razem?

@ddd

"jakoś tam" tzn? To skąd biorą się stale ci chętni, skoro piszesz, że wciąż ktoś przychodzi? Czym ostatecznie tutaj tak zachęcają, że jest tego typu zainteresowanie?

@Monika

Facet zrobił bramę automatyczna a na posterunkach są manekiny ludzi mu brak bo odchpdza jeden za drugim

Oooo
@Andrzej

W ciągu roku do zwalnia się i przychodzi nowych nawet 5-7 osób... robią maks kilka miesięcy i tyle...

Komandos
@Oooo

Nie odchodzą sami tylko ich się zwalnia bo tu.....nie potrafią dwuch kodów zapamiętać

Agent
@bbbb

Odkąd odszedłeś z naszej ekipy bardziej szczęśliwy być nie mogę! Podsumowując dla tych co chcą pracować miejsce się znajdzie. A dla takich leserów za których inni muszą pracować to nie bardzo. Straszyć to możesz tylko Ty swoim ilorazem inteligencji???? Zajmij się własnym życiem, a nie znieważaniem innych w sieci.

@Agent

Czyli Tobie tu w ekipie jest jak najbardziej dobrze? to z jakich ostatecznie przyczyn tak w porządku się pracuje? jakim ludziom byś polecił, co trzeba umieć?

Komandos Ujcio,..

Co tam słychać w renomowanej formie, jakieś nowe ciekawostki

BA sior

Jak są rozliczane nadgodziny???????????? pod???

Komandos

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia?

Sanoczanin

Wszystko było by fajnie gdyby nie traktowanie pracownika jak śmiecia. Obrażanie, wyklinanie pracowników to jest na porządku dziennym . Nawet rodzina od dawna narzeka na zachowanie i jest im wstyd za A.B

Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia w Sanok szuka pracownika na stanowisko Pracownik Ochrony. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Lepiej nie pomagać skoro brak szanowania pracownika... WSTYD ! Dość obrażania i poniżania! Jeśli od nowego roku nadal tak będzie to 3 wieloletnich pracowników odchodzi końcem stycznia . A kilku pracowników ma podobno pisać skargi do MSWIA na Szefa za traktowanie ich .

aaaaa

Ten Pan to bardzo agresywna osoba strach u niego pracować w każdej chwili może cię pobić... Nie mówiąc już o jego chamskich uwagach... Przestrzegam przed tą firmą

Julia
@aaaaa

To bardzo poważne oskarżenia.... Spotkało Cię to na własnej skórze, widziałeś czy tak tylko gdybasz?

g
@Julia

Tak Julio dokładnie to mnie spotkało Uciekałem jak najdalej z tej firmy. Agresja i chamstwo człowiek na telefon w każdej chwili może do ciebie zadzwonić i masz się stawić na jego rozkaz...

Julia
@g

Często zdarzały się takie akcje, że w dzień wolny miałeś przyjść do pracy na zawołanie? Było chociaż jakieś dodatkowe wynagrodzenie za to?

g
@Julia

Takie akcje są na porządku dziennym Dzwoni i masz przyjść na rozkaz a dodatkowe wynagrodzenie chyba kpisz najniższa i tyle niezależnie ile dodatkowych godzin...

@aaaaa

Dokładnie tak ! Mnóstwo razy byłem świadkiem jak wyklinał pracownika, straszył różnymi instytucjami oraz organami ścigania. A do tego wiecznie bałagan w papierach i brak profesjonalnego uposażenia pracownika. W ciągu roku conajmniej 10 nowych pracowników....

@g

Za nadgodziny daje.... pod stołem w kopercie na początku miesiąca... . A urlop zabiera jak nie wyrobisz godzin ....

Joachim

Słyszał ktoś o firmie czy działa? Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje i stąd ten spokój.

Sanoczanin
@Joachim

Tak . Dobrze się pracuje i polecam jak najbardziej

Aaaaa
@Joachim

Szukaj innej firmy...

Mateusz
@Sanoczanin

Polecasz ? Obgadywani i wyklinani są pracownicy że nawet pracownicy z autosanu słyszą i gadają.... Do pewnego czasu pracownik jest tolerowany a później ostra jazda i sprawdzanie jego psychiki...

Aplikowaliście do pracy w firmie Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Osoba Sprzątająca są korzystne?

Aaaaa

Donosiciele w tej firmie mile widziani dla szefa. Pracownicy między sobą gadają jeden na drugiego . Dużo osób się przewija.... .

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia - Sanok

• Jak się pracuje w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia?

Adam Biodrowicz Bas Ochrona Osób i Mienia
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Lipińskiego 109
    38-500 Sanok