4 All Ways Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o 4 All Ways Sp. z o.o.

RAYOSKA

Pracowałam .. potwierdzam - DNO I 7 METRÓW MUŁU .... WIECZNY BRAK KASY ZA TO OBIETNICE CZEGO TO ONI NIE MAJA ... CO ONI NIE BEDA MIEC ... TYLKO JAKOS TERAZ CIEZKO ICH NAMIERZYC ...NIE WIEM CZY TEN KRZAK JESZCZE ISTNIEJE .... NA MOIM SWIADECTWIE PRACY NAWET NASCIEMNIALI ... NIE BEDE NIKOMU TEGO POKAZYWAC BO WSTYD ZE WOGOLE TAM PRACOWALAM .. OBAJ PANOWIE DYREKTORZY NAJPIERW NIECH NAZBIERAJA KAPITALU A POZNIEJ BAWIA SIE W TRANSPORT BO W TEJ BRANZY WYPLACALNOSC JEST PRIORYTETEM .... WYPLATY DLA PRACOWNIKOW POWINNY BYC NA 1 MIEJSCU NIESTETY NIE W TEJ FIRMIE ... WIEM O CZESTYM PRZEKRACZANIU CZASU PRACY KIEROWCOW I INNYCH TEGO TYPU AKCJACH ... ŹLE IM NIE ZYCZE ALE PO TYM JAK ZOSTALAM POTRAKTOWANA TO DOBRZE TEZ NIE ...

way
użytkownik zarejestrowany

Na pewno się cały czas rozwijają @janek, ale chyba ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Widocznie o takich rzeczach trzeba dowiadywac się bezpośrednio u nich, wiecie czy szansa jest teraz na cokolwiek?

ja

Rozmawiałem z ich kiero na parkingu Od pół roku stała obsada i wszystko jak w zegarku Czytając to co wcześniej pisali rado arto i były, to albo jakieś bzdury albo bardzo się poprawiło

aad

oni caly czas szukaja .... auta stoja pod plotem, nawet ukrainiec juz od nich ucieka, koledzy nie polecam... naobiecuja a potem udaja glupiego ze nic takiego nie mowili ... po DE jazda na ticketach a nie ma stalych miejsc wiec nie musze mowic jaki to problem, sprawy w sadach pracy, jeden komornik odchodzi drugi przychodzi, wieczne problemy z kasa, stary zdezelowany i BRUDNY sprzet

mr

Witam, chciałem zapytać czy to całe 4 all ways ma gdzieś jakąś bazę gdzie jest biuro i te ich rzekome ciągniki, bo próbuje się skontaktować i mam problem.

rado

„panie” Z. i „panie” K. raz w życiu przysłużcie się komuś i zamknijcie ta śmieszną spółkę … koledzy lepiej siedzieć w domu jak jeździć dla nich. Wieczne problemy finansowe –dostajesz 150€ w gotowce i dawaj w trasę … wystarczy na przelot do Holandii i 1/3 drogi powrotnej, bo karty płatnicze zablokowane- oczywiście to wina banku … tyle ze jaki bank blokuje karty/konto średnio 2 razy w miesiącu jeśli jest się wypłacalnym ? (pytanie retoryczne) Podczas rozmowy jak chcą zwerbować nieszczęśnika do pracy u nich maja gotowe i te same teksty – „jesteśmy wypłacalni”, „zarobisz minimum 5k zl miesięcznie” „co drugi weekend w domu” jaka prawda? Niewypłacalni, 5 k zl to chyba jak sobie sam dodrukuje i dołożę do wypłaty, a zjazdy do domu po 3 tygodniach i oczywiście oni tak mówili od początku i nic poza tym (rzekomo maja taką umowę ze spedycją – tyle że jak zapytasz prezesa ów spedycji to słyszysz ze auta zjeżdżają im kiedy sobie sami zażyczą). Na pytanie o niepochlebne opinie na forach o nich oczywiście standardowy tekst „ to nie prawda, były pracownik to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo upomniał się o pieniądze za prace) ktoś im źle życzy, był niekomunikatywny, przyjdź i przekonaj się że to nieprawda” sprawdziłem to na własnej skórze… Obecnie zmieniło się tylko to ze szukają na „system” 3/1 tyle ze wygala to w taki sposób 3 tygodnie w budzie weekend w domu, a najlepiej jak w niedziele wyjedziesz. Automat na niemieckie autostrady maja – tyle ze zablokowany, no bo nie ma co się dziwić Niemcowi skoro musiał blokować i odblokować konto 2, 3 razy na miesiąc bo nie dało się przelać odpowiednio wcześnie kasy(trzeba ją było oczywiście jeszcze mieć) , tak wiec idąc do nich szykujcie się na szukanie automatów z bilecikami… „auta mamy zadbane sprawne i czyste” – fakt był taki ze łyse bliźniaki w kabinie dobrze ze skoczek który był na 2 tygodnie ogarnął stajnie która tam była bo nie dało by się wysiedzieć… po jakimś czasie auto poszło na warsztat, trzeba było przesiąść się na inne… gdzie kierowca wytrzymał miesiąc … kiła i mogiła – po 2 telefony do każdego z siefUf że tym się jechać nie da i trzeba to wyczyścić – co się słyszy? „musisz wytrzymać, trzeba jechać”. Szkoda czasu by więcej o nich napisać tak wiec powiem jedno – jeśli szukacie firmy „krzak” to tych omijajcie szerokim łukiem bo zaliczają się do światowej klasy czołówki w robieniu z kierowców wała.

arto

potwierdzam, firma to "dno i 7 metrow mułu" wieczny brak kasy to co obiecaja to w zasadzie jak obietnice politykow - dokladnie na odwrot albo "my nic takiego nie mowilismy" jedziesz i zastanawaiasz sie czy bedziesz mial za co wrocic

byly

powiem tyle - omijac szerokim lukiem to dziadostwo... nie bede sie rozpisywal dlaczego co i jak ... chcesz sie przekonac to sie zatrudnij ale pamietaj ze nie jeden juz przed nimi ostrzega

Zostaw opinię o 4 All Ways Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 All Ways Sp. z o.o.