Diprocon Sp. z o.o.

Opinie o Diprocon Sp. z o.o.

Jacek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Upłynęło już tak dużo czasu od ostatniego wpisu, może jednak coś się zmieniło?

Kulson
@Jacek 16.11.2017 20:04

Tak zmienilo sie. Teraz szukaja idiotow pod szyldem "Restart plus". Ci sami ludzie ta sama firma i lokalizacja. Mimo zmiany nazwy ciagle taka sama amatorka. Zero szacunku do wlasnych pracownikow. Trzeba sie spowiadac z kazdej sekundy pracy. 7h dziennie pracujesz i 1h wypelniasz jakies beznadziejne tabelki i raporty z danego dnia... co robiles ile czasu i gdzie byles. Wynagrodzenie tragiczne, wymagania wysokie. Wlasciciele to janusze biznesu jakich malo. Zatrzymali sie w latach 80/90. Tragedia... jak masz chociaz triche szacunku do wlasnej osoby to idz pracowac w biedronie, zabce czy w kiosku... i tak bedziesz mial lepiej.

ByłyMurzynDiprozłomu

Omijać szerokim łukiem. Beznadziejna praca, w beznadziejnych warunkach, za beznadziejne pieniądze. Zerowa organizacja, ciągłe przerzucanie komputerowego złomu z kąta w kąt, syf, zagracony magazyn, ciągłe rozliczenia niemalże z każdej sekundy pracy, a wynagrodzenie trudno nazwać pensją, bo to jakaś jałmużna. Chcieliby uchodzić za dużą i konkretną firmę, wygórowane wymagania, a nic w zamian od siebie. Żenada na każdej płaszczyźnie, janusze biznesu. Stanowczo odradzam, zresztą czytając wcześniejsze wpisy, nie tylko ja. Biedronka oferuje lepsze warunki.

kurakao

pracowałem tam jakiś czas, bardzo słabo płacą, w innym miejscu za podobne rzeczy dostałem 100% więcej...

Siara

Jakis miesiac temu wysylalem tam cv, bylem nawet na rozmowie i prezentacji firmy... no zenada jednym slowem. Oferowane zarobki jak w wiejskim markecie na kasie dla idioty po szkole podstawowej. Wybaczcie ale jak ktos chce zeby pracownik znal sie na sprzecie komputerowym i elektronicznym, potrafil diagnozowac i serwisowac urzadzenia i w dodatku tyrał na magazynie za psie pieniadze... ja podziekowalem. Sama firma tez tylka nie urywa. troche jak sklepy komputerowe z okolo 2002-2004r, a duzo sie zmienilo w standardach prezentacji swojego towaru czy obslugi klienta w salonie. Sprzedaja uzywane rupiecie i syf tylko ladnie przygotyowny zeby zmylic klienta. takie zlomowisko troche. chyba sa lepsze miejsca w tej branzy do pracy i zakupow.

jasio

@eos ale to chyba dobrze, że pracownicy firmę chwalą? :)

eos

Znam kogoś kto tam pracuje. Jak usłyszałam o logowaniu się palcem przy wejściu do pracy to nie wierzyłam. @kb trafnie opisał sytuację. A słodkie komentarze pisane pewnie przez pracowników.

Alojz

Buraczani biznesmeni, absolutna żenada ta firemka, non stop szukają pracowników niby

kb

Totalne dno, poszukują rzekomo sprzedawców IT, ogłoszenie pięknie napisane, a czar pryska już na samej rozmowie kwalifikacyjnej, która odbywa się w restauracji, jaśniepanowie sobie jedzą, a ty o suchym pysku się gap. Totalny brak profesjonalizmu do rozmów i absolutne buractwo. Firma sprzedaje po prostu złom komputerowy z zachodu, a udaje wielką korporację. Szkoda nawet czasu na wysłanie tam CV. Nawet nie udzielają odpowiedzi. Nie polecam

Zostaw opinię o Diprocon Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diprocon Sp. z o.o.