Accuratus Software sp. z o.o.

Accuratus Software sp. z o.o.

Opinie o Accuratus Software sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jacek

@@anonim Możesz napisać z jakiego konkretnie powodu odradzasz pracę w firmie Accuratus Software? Nie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi nic. Opinia jest jaka jest, ale dobrze by było, jakbyś napisał jeszcze dlaczego właśnie nie polecasz pracy. Będę Ci wdzięczna za informacje na ten temat, oraz sprawi to również, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

@anonim

Stanowczo nie polecam!!!! Uważajcie na tę firmę!!!!

Jacek

@były pracownik z Twojej wypowiedzi na ten moment nie wiele wynika. Możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś w Accuratus Software? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity poza pieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy za Twoich czasów na tego typu usługi można było liczyć?

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Accuratus Software sp. z o.o.?

były pracownik

Słabizna. Źle zarządzana. W EH odetchęli gdy wypadli z gry.

danio

na stonie inetrnetowej firmy istnieje informacja ,że obecnie nie poszukuja pracowników, fajnie,że zamieszczają takie informacje nie robiac tym samym nikomu nadziei, firma raczej bardzo profesjonalan ich storna internetowa też robi dobre wrażenie,raczej saw porzadku.

kandydat

Rozmawiałem z nimi ws. pracy. Odniosłem złe wrażenie, m.in. wyczułem nieszczerość i brak symetrii w relacji pracownik-pracodawca.

były pracownik

absolutnie nie polecam, firma źle zarządzana, amatorzy. nie płacą na czas.

Pati

Znam firmę i polecam w 100%! Dobry i życzliwy pracodawca!

Przemek

Accuratus Software zdecydowanie POLECAM! osobiście nie pracuję dla tej fimry, ale moi znajomi już od kilku lat są u nich programistami i nigdy nie slyszałam złego słowa na ich temat, no może poza tym, że mają mnóstwo pracy. Nie zgadzam się z opinią poprzednika!

dot.: Accuratus Software sp. z o.o. realizującej usługę dla grupy Euler Hermes Zdecydowanie odradzam( usunięte przez administratora ) który można kupić a potem wyrzucić bez żadnego uprzedzenia. Na ich piękne obietnice zrezygnowałem z wcześniejszej pracy. Potem były tylko ( usunięte przez administratora ) Po miesiącu, gdy los dopiero rozpoczynanego projektu nieco się zmienił, atmosfera zgęstniała( usunięte przez administratora )pracy, nie było rozmowy jaka może lub powinna być dalsza współpraca. Jeśli taki sposób zarządzania ludźmi oferuje ta spółka to zastanów się pięć razy czy warto zaryzykować i czy lubisz być traktowany( usunięte przez administratora ) Chcesz zaryzykować problemy? Zaufaj w szczerość ludzi z Accuratusa. ( usunięte przez administratora ) szkoda czasu na eksperymenty.

Zostaw opinię o Accuratus Software sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Accuratus Software sp. z o.o.