THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW

Karina

Jak firma jest dobra to nie dziwi, że nikomu nie chce się pisać na forum. Czy szkoła potrzebuje aktualnie pracowników?

Hanna

Jak oceniasz THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW jako pracodawcę? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? W jaki sposób THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW motywuje swoich pracowników? Czy stosuje rekrutacje wewnętrzne? Twoja opinia może być cenna dla przyszłych kandydatów.

mko

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. wsparcia projektów it? Monitorowanie zadań i kontaktowanie się z członkami zespołu projektowego w celu weryfikacji postępu prac nie jest dużym obowiązkiem, a przynajmniej zarobki dają dobre.

admin

Wiecie jak wygląda praca w firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i szybki awans? Jak wygląda współpraca z szefem? Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

Zostaw opinię o THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THE AMERICAN SCHOOL OF WARSAW