KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR

Opinie o KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR

w

DRAMAT! Niestety muszę się podzielić swoim doświadczeniem , co robię niezwykle rzadko - pierwszy raz spotkałem się z "firmą", która nie utrzymuje żadnego kontaktu z klientem . Krótko mówiąc mają jednego, może dwóch technologów, który obsługuje (jak dowiedziałem się przez telefon) kilkadziesiąt zamówień i nie mają dla mnie czasu - odpowiedź na maila przychodzi po tygodniu, telefonów brak. Sekretariat mówi mi, że oddzwoni za godzinę - telefonu brak. Początkowo zapewniano mnie, że projekt zostanie wykonany po tygodniu - nie dostałem nic po trzech tygodniach.

ORLANDO
@w 25.05.2017 11:16

Jasne wszystko się zgadza . To po co wysyłacie zapytania o wycenę i wykonanie detalu, przecież jest tak dużo firm w naszym województwie(może po prostu powiedzieć ,że WALĄ WAS PO KIESZENI), a jeleni jest dużo. Skoro zrzędzicie jak stare Panny ,to idzcie gdzieś indziej , koszt przesyłki z końca Polski oscyluje od 50 do 250 pln netto. Po co do nas przychodzicie , z częściami zużytymi ,bez rysunku i pieprz.... ,że jest zle a sami nawet rysunku nie potraficie narysować....nie mówiąc o tolerancjach .....zresztą na wstępie przedstawiacie się jako inżynierowie(wstyd i żenada dla Was) Dramat !!! facet przychodzi ze złym rysunkiem i nawet nie wie z jakiego materiału ma być wykonany (konstruktor z innej firmy) Słoma niektórym wystaje z butów i chcą się dorobić na innych , A płatności to już chyba koszmar ,chcecie resztę detali a nie płacicie za wcześniejsze wykonane detale(działacie jak bank, przetrzymać ile się da i gdzie indziej zainwestować) Co do biura TECHNOLOGICZNEGO to gdyby nie ich miękkie serce , to byście płacili dużo więcej ,' Przychodzicie i Panie taniej jak mam zrobić , a My wam pomagamy. Chyba trzeba z tym skończyć i dać Wam do zrozumienia ,że nie jesteście nie do zastąpienia zleceniodawcami....Panie zrób Pan na środę bo mi maszyna stoi (jest poniedziałek) CHORE Co do narzędzi to wszystko się zmienia i idzie w lepszym kierunku, mamy lepszy zespół i pracowników na produkcji.... Maszyny owszem mamy ale nie jest to cudo.Kupimy lepsze a ceny dla Was podrosną o 100% ,bo będą większe koszty (dlatego macie gdzie indziej wyższe ceny ) A jak nie odpisujemy na Wasze zapytania to po prostu nie chcemy się podejmować wykonania detali (dużo jest zapytań pośredników, który wybierze sobie lepszą ofertę , a nam za harówkę przy wycenie nikt nie płaci) Co do przyszłych pracowników Jeżeli macie ambicje uczyć się ,podnosić kwalifikacje , uczciwie pracować to zostaniecie sowicie wynagrodzeni, ale to zależy od WAS.... CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE ...... P.S Bul brzuch dostajemy jak widzimy co chcecie zrobić z niczego DRODZY ZLECENIODAWCY, naszym kosztem TECHNOLOGÓW

Klient

Firma nie wywiązuje się w terminie z przyjętych projektów - mają gdzieś indywidualnego klienta jak i małe firmy. ŻAL - szkoda że takie firmy jak ta nie ponoszą kar za niedopełnienie terminowe zleceń.

SAS
@Klient 15.09.2016 21:49

Dokładnie to samo chciałem napisać... Współpraca z nimi to droga przez mękę. Trudno znaleźć w okolicy firmę z takim parkiem maszynowym i czasami nie ma po prosu innego wyjścia jak umieścić usługę u nich, ale uwierzcie mi, jak mam jechać (inny kontakt jest bezcelowy) to mnie zaczyna boleć brzuch

Janusz
@SAS 19.04.2017 09:09

Panowie "Byznesmeni" to forum pracownicze!!! Wasze opinie nic nie daja potencjalnym procownikom a Panskie problemy z obstrukcjami kompletnie nas nie interesuja. Pracowalem tam cztery lata i wyplata byla zawsze na czas. Odszedlem bo kompletny brak mozliwosci rozwoju, niestety. Park maszynowy owszem ale narzedzia to juz niekoniecznie. Gielda Slomczyn lub "piwnica". Atmosfera przyjazna, krzywdy nie mialem.

gugi

Czemu porażka?

klakier

Firma porazka brak slow

Paweł
@klakier 19.06.2015 23:38
Firma porazka brak slow

Napisz w czym problem. Taka opinia jak Twoja jest bezwartościowa.

Zostaw opinię o KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOSS-REMO KOSSOWSKI ROBERT I KOSSOWSKI SŁAWOMIR