Mostostal Chojnice S.A.

Chojnice

Opinie o Mostostal Chojnice S.A.

Lesio

Kiedys bylo slabo ale od tego roku firma ma duzo zamowien, inwestuje i rozwija sie. Jeszcze sporo do nadrobienia ale sa na dobrej drodze. Zarobki ida w gore i premie tez wprowadzili. Generalnie firma ok jesli ktos chce sie z nia zwiazac na dluzej a nie jest nastawiony tylko na kase tu i teraz.

zbyszek

pracowalem tam rok temu nie jest zle w head hunters

kola

Bogo
@kola 27.04.2016, 09:15
a ja słyszałam jak matka jednego łepka sie chwali ze jej syn sie dostał teraz do mostostalu jako spawacz i ma 25 zł na godzine...

Do kola: Całkiem możliwe że tam pracuje ale na pewno nie jest bezpośrednio pod Mostostalem bo oni tyle nie płacą. Pracuje pewnie w spółce np. Headhunters i stąd ta stawka.

montenegro

zarobki hałer najniższa krajowa no i premia 30 zl monter max 1540 zl no i premia 30 zl 50 zl 100 zl gnojarz czyli spawacz od 1260 do 2100 i premia 30 zl 50 zl 100 zl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] premie od 200 zl do 300 zl a ukrainiec dopłata od panstwa polskiego 800 zl zwiazki zawodowe to darmozjady szkoda ze komuna was nie wytłukła, przewodniczacy zreszta tak jak poprzednik siedzi pod biurkem dyrektora.

Mieliście styczność z firmą Mostostal Chojnice S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

marian
@admin 28.07.2015, 17:16

Naj gorsza firma w jakiej pracowałem mobing na porządku dziennym brak środków ochrony nie wspominając o bezpieczeństwie

Zostaw opinię o Mostostal Chojnice S.A. - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Chojnice S.A.