Jarosław Krieger Transport Ciężarowy

Nowa Wieś Lęborska

Jarosław Krieger Transport Ciężarowy

Opinie o Jarosław Krieger Transport Ciężarowy

Piotr

@Chetny Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Jarosław Krieger Transport Ciężarowy. Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje i czy już właściwie zdecydowałeś się aplikować? Nie znam odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, ale sugeruję, żebyś zgłosił się z nimi bezpośrednio do firmy biuro@kriegertransport.com Tam na pewno udzielą Ci rzetelnych informacji.

Chetny

Witam wszystkich czy ktoś wie jak wygląda praca i jakie warunki w firmie oraz czy nie ma przeciagania tacho

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

kierowca

sznowni panowie kierowcy z daleka od tej firmy wyzysk wyzysk i dużo ładnych słow tylko słów

jar
@kierowca 26.02.2015 08:16

TAK DOKŁADNIE MOŻNA JEŹDZIĆ I PRACOWAĆ 24/24 I ZAROBIĆ 1350 ZŁ GDZIE SĄ KONTROLE DLA TAKICH FIRM ,WSZEDIE TYLKO NIE TAM ,ODCIĄGA OD WYPŁATY NA ROZWÓJ FIRMY ,NA PREPAŁY

speed
@jar 02.03.2016 20:42

Frajerstwo z Waszej strony drodzy kierowcy. Bezpodstawnie oczerniacie firmy w których pracujecie a Wasze opinie są wiarygodne tak jak samo jak anonimowe wypowiedzi.

Zostaw opinię o Jarosław Krieger Transport Ciężarowy - Nowa Wieś Lęborska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosław Krieger Transport Ciężarowy