Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.

Topole

Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.

Była

Z firmy odeszłam z uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym. Co się nie zrobi, zawsze źle. Mobbing w jawnej formie i nikt z tym nic nie robił. Odeszłam, bo chciałam mieć w końcu spokój. Nigdy więcej takich miejsc. Nie polecam.

@Była 15.10.2018 17:55

Wspomniałaś w swojej wypowiedzi o mobbingu. Jest to jak pewnie wiesz poważne oskarżenie, które nieuzasadnione może przyczynić się do poważnych konsekwencji prawnych. Jednak portal GoWork.pl nie pozostaje obojętny wobec takich komentarzy. By uniknąć bezpodstawnych oskarżeń firmy a także ostrzec przed nieuczciwym pracodawcą stworzona została opcja, która pozwala zgłosić anonimowo potwierdzoną opinie dotyczącą mobbingu. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć tutaj: https://www.gowork.pl/files/sebastian/2018-10-08_opinie.html

były

,,dowództwo" w relaksie to masakra,udają że coś robią, ale wygląda to bardzo nieudolnie, skoro ludzie uciekają i zła opinia się po Polsce roznosi,a pan z.r. nie daje rady tego opanować,dobrał sobie ludzi bez doświadczenia byleby tylko mu donosili( ile,kto,co itd,itp) kolesiostwo i cwaniactwo a robić nie ma komu

Tez Były
@były 29.08.2018 19:49

Z tym ZR to masz racje, ale ten czlowiek to pływał od zawsze, dodatkowo topi ludzi kompetentnych, a otacza sie przytakiwaczami-cwaniaczkami. Udaje twojego przyjaciela a robi Ci gębę u szefostwa (JB). Racja, szefostwo słabe, no ale kto tam został, litości...

Magdalena

@Benek, może zapytam inaczej: czy dla pracowników Fabryki Materaców Relaks dostępne są benefity pozapłacowe? Jeśli tak to w jakiej formie? @Pracownik, dziękuje za opinie. Być może powodem nie wyrażenia zgody na urlop była dużo ilość pracy w konkretnym przedziale czasowym? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej poinformowano jaki wymiar pracy będzie obowiązywał osoby zatrudnione?

Magdalena

@Szalik, długo już pracujesz w Fabryka Materaców Relaks? Czy pracownikom firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? @zniesmaczony robol( jeszcze), pracujesz nadal w Fabryka Materaców Relaks? Może w firmie zaszły jakieś pozytywne zmiany od czasu Twojej wypowiedzi?

Benek
@Magdalena 20.06.2018 15:36

Jaki socjal o czym tu mowa? HAHA

Wszystkie wpisy wyżej oddają 100% tego zakładu. Co do kontaktu z przełożonymi to wyglada to słabo. Chcesz urlop to zawsze jest ta sama śpiewka, nie ma takiej opcji albo, że nie da rady. Wynagrodzenia to śmiech, bez sobót nie ma nawet 2000, pod koniec miesiąca szukanie możliwości zabrania premii. Pełno Ukraińców, praca jak za karę. Co do godzin pracy to ustalają sobie sami czy 8 czy 10h bez kontaktu z pracownikami, od jutra przychodzicie na 10 i koniec. Z tego co wiem to mydła oczy na rozmowach o prace, a każdy zatrudniony wcześniej czy pózniej sam się przekona jak to wyglada.

zniesmaczony robol( jeszcze)

brak podwyżek,już kilka lat a wszystko drożeje,średnia krajowa wzrasta co roku a w tej firmie nic- tylko najniższa krajowa( jest podstawą rozliczania za pracę)

Szalik
@zniesmaczony robol( jeszcze) 11.02.2018 13:29

Podwyżki są ale nie dla wszystkich, jedynie dla czapy na górze, która notabene topi firmę.

Szalik

Ogólnie firma słabo zarządzana. Kadra Zarządzająca bardzo niskich lotów, zwlaszcza na produkcji. Ludzie bez solidnego doswiadczenia i wykształcenia, to przeklada sie na słabe wyniki firmy. Atmosfera słaba, ludzie odchodzą. Po odejsciu Pana AC firma w kompletnej rozsypce, a nowa "kadra zarzadzajaca" nie potrafi jej pozbierac do kupy. Serdecznie nie polecam jako miejsca pracy.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Arek

Witam,Właśnie wysłałem email odnośnie chęci podjęcia pracy w firmie Relaks. Czy ktoś może coś powiedzieć o warunkach pracy w/w firmie ? Mam na myśli ,kontakt po miedzy przełożonym a pracownikiem ,godziny pracy itp. No i oczywiście czy kwestia wynagrodzenia jest odpowiednia jeśli praca jest starannie i rzetelnie wykonana . Będę wdzięczny za info .

Nick

Ktoś, coś?

wer

oki

Zostaw opinię o Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o. - Topole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Materaców Relaks Sp. z o.o.