Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Cebulak

Witam przyjezdzam do Marthoflex od kilku lat z roku na rok coraz gorzej.. (usunięte przez administratora) Zadnych kontretnych informacji ciagle zwodzenie i nie odbieranie telefonow pozjadala wszystkie rozumy (usunięte przez administratora) Jeszcze do niedawna byl tam Wojtek konkretny i wszystko potrafil zalatwic od reki szkoda ze go juz nie ma trzymal to biuro jakos przy zyciu.. Angelika bardzo zaangazowana w to co robi ale barkuje jej na wszstko czasu.. a Vaida to Vaida pilnuje tylko swoich pupilkow Jakis czas temu polecilbym z czystym sumieniem teraz omijac lukiem .

Zogus

Praca jako tak w miarę. Kasa się zgadza . Koordynator Pamela (żałosna lalunia pozjadala wszystkie rozumy ) Odpiera telefony jak jej się podoba Jak masz jakieś pytanie albo prośbę to pisze że pracuje po 12 godzin i nie ma ochoty rozmawiać. Wulgarna i bardzo znarcyzowana.

Gregor

Polecam firmę praca po 11 godzin dziennie wypłaty co tydzień,zakwaterowanie dobre transport dla zdrowotności do 10 km na rowerze . Koordynator pani Angelika super.

Izabela

Jedna wielka patologia i (usunięte przez administratora) Przed przyjazdem wszytsko super, zakwaterowanie miało być od razu po przyjeździe. Przyjeżdżamy w 5 osób do ,,hotelu,, o 5 rano w poniedziałek i każą poczekać do godziny 9 a wtedy przyjedzie bus i zabierze nas do miejsca zakwaterowania. I tak czekamy aż do teraz do godziny 13 we wtorek gdzie przychodzi Pani D. i mówi ze nie ma dla nas mieszkania i mamy się wynosić albo do innej agencji albo szukać prywatnego lokum. Świetnie, po 2 dniach czekania, praktycznie bez snu nagle otrzymujemy informacje ze mamy się wynosić z tego ,,saloniku,, ponieważ jutro ma być kontrola i nikt nie może spać w pokoju przechodnim. Po prostu hit. Zero informacji jakichkolwiek. Tylko 1000 zł w plecy za przejazd. Omijajcie szerokim łukiem. Niektóre osoby po 3 tygodniach nadal nie maja wyrobionego numeru Sofi, ich to nie obchodzi. Wypłaty bez tego nie będzie, jeśli w ogóle cokolwiek wam zostanie po opłaceniu kaucji za wszystko. W niektórych miejscach zakwaterowania nie ma nawet kuchni( zasłyszane od innych pracowników). Wracamy do polski, szkoda nerwów i pieniędzy za przejazd.

Pracownik Produkcji

logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland
Adrionu

Najgorsza firma, nie polecam całym sercem.

Seba

Polecam to biuro .warunki mieszkaniowe ok praca 50 godz w tygodniu ioczywiście dobry kontakt z Panią Angelika (konkretna i pomocna ).

Tomass

Hey. Mam parę informacji dotyczących prwcy w biurze Marthoflex z Emmeloord. Szczerze nie polecam. Omijajcie to biuro z daleka w rejonie jest wiele innych biur pracy gdzie zarobicie zdecydowanie więcej niż w Martho. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, kwoty za pracę są mega zanizone w poruwnaniu do tego co oferują inne firmy. Koordynatorów to zdecydowanie omijać wielkim łukiem to same nieogarnięte baby z Vajda na czele. Parę słów o kordynatorach. 1. Vajda- zgodzę się z Januszem jak ja gustownie opisał to jest mały pełzający robal co myśli że pozjadała wszystkie rozumy. Ma ludzi za nikogo. Zachowuje się jak by była od urodzenia obywatelka NL a tak samo jak my mieliśmy powody na przyjazd tu do prwcy. Ale spokojnie jej dni są już tam policzone Jest plan jak grubaski pozbyć się na zawsze. Na wieczny spoczynek. 2. Panela. Tragedia. Zero kontaktu na ludzi patrzy z góry a przy tym jest paskudna z gęby jak mało jaka polka. Pozostali są neutralni ale tylko czekać aż przesiąkną złymi nawykami. To tylko kwestia czasu. Kierowcy firmowi to jakis nieodpowiedzialny odpad społeczny. Jeżdżą po amfetaminie nie przestrzegają przepisów a przecież oni nas wożą do prwcy. Nie raz nie jednemu z nich załatwiałem działkę fety. Ale oczywiście kto na nich powie źle słowa przecież to Święte krowy które też już siedzą tam wiele lat jak Wiesiek i Adam. Uważajcie szczególnie na tych dwóch tj Adam i Wiesiek. To są donosiciele biura. Oni niby tacy fajni super z wami rozmawiają a w rzeczy samej wszystko raportują do biura. Ja też kiedyś w tej firmie przez jakiś czas woziłem ludzi ale zawsze grałem w otwarte karty i nigdy nikogo bym nie sprzedał jak Wiesiek i Adam za to żeby utrzymać pracę. Kiedyś to biuro trzymało poziom jak byli starzy koordynatorzy jam Mariusz S. czy pracownicy biura jak Eliza Paula itd. Ale ich już nie ma bo po co trzymać ludzi którzy są normalni lepiej na ich miejsca po zatrudniać małolatów ćpunów i inna patologię jaka teraz tam jest. Ale na każdego przyjdzie pora. Prędzej czy później. Loterie otwiera Wajda. Od niej zaczynamy eliminacje. Więc uważaj mały karakanie ręka Pana dopadnie cie szybciej niż się spodziewasz. Ja tam na twoim miejscu bym był czujny.

Najemnik
@Tomass

Hej firma spoko wypłaty na czas praktycznie zero zastrzeżeń A jeżeli było coś nie tak to wszystko było wyjaśnione w ciągu tygodnia jak dla mnie to naprawdę może być. ludzie ogarnijcie się po co te bzdury wypisujecie.Idziesz do pracy ,pracujesz i zarabiasz A jak wolicie pracować co drugi dzień albo dwa razy w tygodniu bo jesteście chorzy ( katarek albo paluszek boli itd.) To już tylko wasz wybór mieszkałem na hotelu i widziałem co się dzieje imprezy do rana A potem wydzwanianie że kierowca nie przyjechał A co do koordynatorów to lekka przesada co tu wypisujecie ogarnijcie się tu przyjechaliscie do pracy A nie na wczasy :)ktoś tam pisze i płacze że w innych firmach więcej zarabiają i jest lepiej ludzie to proponuje firmę zmienić.A co do koordynatorów jak dla mnie i mojej dziewczyny to zawsze szlo porozmawiać i było wszystko w pożądku naprawdę zero zastrzeżeń .

Iva

Koordynatorzy to porażka! Patrzą tylko na siebie zeby im Cieplutko było w tyłki. Jak prosisz o pomoc to wiecznie nie mają czasu.Dobrze że przynajmniej praca jest . Nie polecam trafić na Pola! Żenada!

Janusz

Witam wszystkich tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i z niektórymi faktycznie nie jestem w stanie się zgodzić ponieważ przepracowałem w tej firmie ładnych wiele wiele miesięcy ale z niektórymi niestety się nie zgodzę jeżeli chodzi o sam system pracy kto nie miałem co narzekać trasa była wynagrodzenie na czas jak w każdej firmie Zdarzały się różne komplikacje odnośnie wypłaty wynagrodzeń ale wtedy wystarczyło zrobić korektę zadzwonisz do biura i w zależności na jakiegoś się trafiło koordynatora różnie to wyglądało tak wszyscy sobie chwali się Wajdę zadajcie sobie pytanie Kim jest Wajda to mała kaczka dziwaczka o blond włosach która myśli że pozjadał wszystkie rozumy bo pracuję już tam jakiś czas Nie dajcie się zmylić jej słodkiemu wyrazowi twarzy bo w rzeczywistości jest zakłamana fałszywa i wredna jak taka mała Kaczyńska (usunięte przez administratora) wchodzi do pokoi na niby pseudo kontrolę jak do siebie nie szanuje niczyjej prywatności jest to małe grube kaczątko o blond włosach i mega krzywych nogach reszta koordynatorów jest okej bynajmniej była bo z tego co wiem części z którymi współpracował już nie ma więc po zatrudniali nowych tylko dziwię się nadal Czemu zmieniają się dookoła koordynatorzy A ta mała świnka Pepe dalej grzeje stołek Ciekawe jak często podłącza ładowarką prezesowi pod biurkiem

Pablo

Potwierdzam !panie w rekrutacji bardzo mile .Praca tak samo ok. Mieszkaniowe warunki wporzo,kontakt z Panią Vaida i z Panią Angelika bez zastrzeżeń . Z nowym koordynatorem z Panią Pamela bardzo ciężko się dogadać,opryskiwa lub wogole nie odbiera telefonów. Przyjeżdża na firmy i wogole nie podchodzi do pracowników tylko rozmawia z gospodarzem ...dolewając stosunek.do ludzi .

Witam! Chciałabym się z Wami podzielić pewną opinią na temat nowej Pani koordynator ( Pamela Ł. ) Jest to osoba z która nie idzie nic załatwić ani dojść do porozumienia, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, nie potrafi ogarnąć planu pracy oraz dzwoni po godzinie 21 czy ktoś jej pójdzie do pracy bo brakuje pracowników. Druga sprawa to przyjeżdża do Nas pracowników na firmę, rozejrzy się i nawet nie zapyta czy wszystko u Nas w porządku. Przyjechała na pole odwiedzić pracowników i nawet nie raczyła powiedzieć „Dzień dobry” . Wyrażam tylko swoją opinie i powodzenia życzę reszcie z rozwiązywaniem różnych problemów z tą Panią. Nie pozdrawiam

Weronika

Potwierdzam.. bardzo niemiła osoba, nie idzie się z nią dogadać!!!!

Ehe

Ogolnie na brak pracy nie mogłam narzekać, bo nawet gdy chciałam więcej godzin, zaoferowali pracę w sobotę. Mam parę zastrzezen. 1. Wchodzenie do pokoi podczas nieobecności. Okej rozumiem, muszą sprawdzić czy nic nie jest zniszczone, ale wystarczylby głupi telefon "słuchajcie chcemy sprawdzić, nie macie nic przeciwko?". A co gdybyśmy mieli w pokoju coś naprawdę wartościowego i nam by zginęło? Nie wspomne o tym, że w tamtym okresie, trzymałam bardzo wartosciowe dla mnie pamiątki po dziecku, oraz urne z prochami i nie czułam się komfortowo, gdy ktoś zupełnie obcy mi wszedł do pokoju. 2. Brak szafek na ciuchy. W pokoju dwuosobowym mielismy dosłownie jedna szafę z dwoma półkami, na których ledwo co mieściły się kosmetyki, więc wiadomo, żyliśmy na walizkach. 3. Kary za bałagan w pokoju. Uwaga!!! Przez porozwalane ciuchy, no bo przecież agencja nie jest w stanie załatwić szafki. 4. Tragiczne warunki mieszkaniowe... Dostalismy dom niby po remoncie.. Dom na ponad 20 osób. 3 piętra. Parter i pierwsze, przeznaczone do zamieszkania. Niestety tylko pierwsze piętro było wyremontowane, z piękną łazienką. I z tej łazienki mogły korzystać osoby tylko zamieszkujące 1 piętro. Reszta miała prysznice itd w ala piwnicy, czyli jakieś 15 osób na 2 prychole. Które naprawdę nie byly do użytku. Wchodząc do toalety chciało Ci się wymiotowac przez smród grzyba. Nad głową gole dechy z prawdziwego starego drewna. Między deskami odstepy 2-3 cm. Nie wspomne o tym, że z tych 2 prysznicow korzystali zarówno faceci jak i babki. 5. Problemy z wyjazdem do sklepu. Jeśli nie masz w drodze powrotnej z pracy, sklepu - Twój problem. Jeśli jest i trafisz na spoko kierowcę to się zatrzyma i zgodzi się na szybkie zakupy. Na tym domku na którym mieszkalam raz w tygodniu można było jeździć do sklepu... Ale co z tego. 3 lub 4 samochody na ponad 20 osób... Jeśli nie zmiescisz się, musisz prosić o wypiske do sklepu, i błagać kierowcow z domku aby Cię zawiezli, co i tak jest tragedią, bo niektórzy wyjezdzaja o 15 do sklepu, i krążą po Emmelordzie jak idioci przez następne 5 godzin... A Ty musisz na nich czekać, lub znaleźć sobie inny środek transportu do domu, nie wspomnę o tym, że najbliższy chociażby przystanek autobusowy jest oddalony od domu jakieś 5km. Sklep najbliższy 7km, ale otwarty maksymalnie do 18.30. Gdzie okolo 19 kierowcy wracaja... 6. To co najbardziej mnie zabolalo... Jestem osobą młodą. Nie mam problemu ze starszymi ludźmi, ale kuzwa... To co tu się dzieje to tragedia. Wiadomo, agencja ma pracę lżejsze i cięższe. I wiecie kto pracuje przy tych cięższych? Osoby ponad 50+... A w tych lekkich małolaty... Na domku w którym mieszkałam 90% ludzi było starszych i większość z nich zapierniczala jak murzyn na polu... Moim zdaniem biuro powinno również podpasowywac prace ze względu na wiek... 7. Transport!!! W planingu raz miałam zapewnione, że kończę pracę o 12.30 w biurze babeczka o tym wiedziała... Więc teoretycznie transport powinien być.. Czekaliśmy w środku pola przez ponad godzinę w najgorszy deszcz... To są tylko i wyłącznie moje opinie. Może jest ktoś kto trafił lepiej... Możecie się podzielić swoimi opiniami niżej, w odpowiedzi. Chętnie poczytam.

Gfdd
@Ehe

Witaj! Sam pracuje w Martho i mogę sie odnieść do twojej opinii. Zacznijmy od transportu do sklepu. Czy w Polsce jakieś biuro pracy bądź pośredniak zapewnia ci transport do sklepu? Nie baa mało które zapewnia wogole transport do pracy. Biuro nie może sie zajmować wszystkim oni nam jedynie załatwiają prace transport do niej oraz wynajmują pokój. Mysle ze najlepszym lekiem na ten problem jest prawo jazdy. Nastepnie starsi ludzie w polu. Wyboraź sobie ze jesteś w Polsce nie znasz języka Polskie Angielskiego nie jesteś wogole komunikatywna jaka pracę dostaniesz? No właśnie najgorsza ze względu na niskie kwalifikacje. Młodzi ludzie sa komunikatywni chociaż w podstawowym stopniu za ich i naszych czasów w szkole był juz Angielski czy Niemiecki. To sprawia ze ich kwalifikacje sa wyższe co daje lepsza pracę za lepsze pieniądze. Przykładowo ze znajomością komunikatywna języka angielskiego i uprawieniami na wózek można tutaj pracować nie fizycznie i zarabiać już nawet fajne pieniądze. Co do braku szafki a zgłaszałaś to do koordynatora? W większości takich przypadków góra do tych 2 tygodni jak się dzwoni i przypomina kierowca przywozi pralkę szafkę lodówkę to co trzeba. Transport. Godziny pracy sa płynne niekiedy w planie jest do 15 a wychodzą nadgodziny bo jest np jakieś duże zamówienie i pracujesz do 17. Bus nie może sobie pozwolić na 2 godziny stania i czekania czy nawet sama jazdę i powrót na pusto jest to strata czasu i paliwa dlatego też nie od dziś wiadomo ze najlepiej godzinę dwie przed pewnym zakończeniem pracy trzeba zadzwonić do koordynatora i koordynator na daną godzinę i miejsce wysyła jednego z kierowców. Wchodzenie do pokojów. Owszem tutaj sie mogę z toba zgodzić ze jest to naruszanie prywatności i powoduje dyskomfort. Kary. Większość domów MarthoFlex wynajmuje co za tym idzie w razie uszkodzenia szkód oni odpowiadają stąd też kary za wszelkiego rodzaju oznaki bałaganu. Warunki mieszkaniowe Tutaj również mogę się z tobą zgodzić są domki gdzie jest tylko 4 5 osób i sa bardzo fajne ale sa tez takie gdzie wrzucają po 20 osób w warunkach jak w stodole. Pozdrawiam

Witam! Chciałabym się z Wami podzielić pewną opinią na temat nowej Pani koordynator ( (usunięte przez administratora) ) Jest to osoba z która nie idzie nic załatwić ani dojść do porozumienia, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, nie potrafi ogarnąć planu pracy oraz dzwoni po godzinie 21 czy ktoś jej pójdzie do pracy bo brakuje pracowników. Druga sprawa to przyjeżdża do Nas pracowników na firmę, rozejrzy się i nawet nie zapyta czy wszystko u Nas w porządku. Przyjechała na pole odwiedzić pracowników i nawet nie raczyła powiedzieć „Dzień dobry” . Wyrażam tylko swoją opinie i powodzenia życzę reszcie z rozwiązywaniem różnych problemów z tą Panią. Nie pozdrawiam

Ktoś

Jest ok ????????

Patrycja

Posiadacie informacje na temat aktualnych zarobków w firmie Martho flexwerk? Jak wygląda sprawa z rekrutacjami odbywającymi się w 2018 roku? Może ktoś z Was pracował lub ma znajomych w tej firmie i mógłby podzielić się swoją opinią na ten temat?

Parker
@Patrycja

Roboty jest dużo. Na fejsie znajdziesz wszystkie oferty. Ja po mieszkaniu i zoorg'u mam 3-4 stowki na tydzień

MARTHOdno
@Parker

Jak pracujesz po 50 pare godz to tak masz....a czy prqcy jest az,tak duzooo hmmm pojecie wzgledne... Ja moich znajomych nigdy bym w to go.no nie wciagnal i na pewno nie w tej prowincji.. Nie polecam... A zapomniales dodac ze jeszcze 20 euro za dojazdy musisz placic i ok 25 za obiady jesli mieszkasz w Bant...i z 300 robi sie 250

agnes
@MARTHOdno

Zalezy na jakiej firmie bo na szklarni za dojazdy nic nie placisz.Pracy jest duzo i zarobki ok.Jesli ktos chce przyjechac na sezon i zarobic to mozna.Duzo tu takich co mysla ze pieniadze z gory spadna

MarthoDno
@agnes

Nie naleze do tych ktorzy mysla ze pieniadze dostana za nie robienie nic..... Pracy moze i jest duzo ale co do samych zarobkow to temat rzeka...... minimalna stawka 9.11 w niektorych firmach mowi sama za siebie ze kokosow nie zarobisz.. zapomnialas dodac ze zdarza im sie "zablolowac" tygodniowke "przez blad systemu" a co do placenia za dojazdy....mowisz ze zalezy na jakiej firmie pracujesz.... ?? tak sie sklada ze kazdy z pracodawcow placi za dojazdy nawet nie oni tylko belasting a dodatkowe placenie pieniedzy do Martho jest nielegalne...nie dostajesz zadnej faktury a te pseudo potwierdzenia ktore daja mozna sobie nimi..... takze radze najpierw zapoznac sie z zasadami tutaj panujacymi zeby pozniej nie byc zdziwionym wyplata w granicach 200 euro

Ona
@MarthoDno

Co to znaczy zablokować tygodniówkę ? W biurze tez sobie blokują swoje wyplaty bo system pada ?

MarthoDno
@Ona

O to musisz pytac w biurze....wiem jak traktuja pracownikow i ze zdarza sie ze w dniu wyplaty one nie docieraja na konta...

Baba jaga
@MarthoDno

Ja zauważyłem że najczęściej system blokuje się na wypłatach spokojnych ugodowych osób XD dziwne że nie wszystkim tylko no też takim co podpadli za coś XD

Mirek.34
@MARTHOdno

Nie rozumiem jednego. Jeśli masz ugotowany obiad na hotelu to jeszcze za darmo go chcesz? Nocleg może za darmo. To jeszcze piwo niech dają. Ludzie ogarnijcie się.

YEBACMARTHO
@Baba jaga

KURDE A WIESY ZE COS W TYM JEST, MI WLASNIE TAKIE COS ZROBILI A SPKOJNY JESTE

Dzon
@Patrycja

Nie idź do tej firmy szkoda nerwów

Andri

Sami (usunięte przez administratora) na mieszkaniu za rzeczy razem wychodzi prawie 200 euro pierwsza wypłata przychodzi prawie nic nie ma bo trzeba opłacić wszystko, nie polecam ogólnie najbardziej (usunięte przez administratora)firma jaka jest w nl

Klin

Nie polecam kłamią na każdym kroku mieszkania są fatalne smród jaki mało a kordynatorzy w niczym nie pomagają a za te pieniądze co obiecują to jest zwykłe kłamstwo takich (usunięte przez administratora) nie polecam.Ale jak to mówią karma wruci do każdego z osobna z nich

Bjdbd

Jak mieszkania w Ens?

Kwasimoto

Nie polecam stanowczo obiecują manne z nieba , a dostajesz piaskiem po oczach. Koordynatorzy z Bożej łaski, dodzwonić sie do nich to cud a kiedy potrzebujesz pomocy , to zamiatają cie pod dywan. Nie wiem jak gdzieś indziej, ale pseudo hotel ,,Kurnik''' to masakra. Tam nawet okna nie można otworzyć, stare zniszczone łóżka, paskudne wykładziny a o toaletach to już lepiej nie mówić. No i Pani opiekunka hotelu nastepna porażka. Nie wiem do czego ona sie nadaje , ale napewno nie do opieki hotelu. Klnie jak szewc . Nie ważne na kogo , nie liczy sie ze słowami obojetnie kto ile ma lat. (usunięte przez administratora)

Mariusz

Wiesław nie podawaj się za Stanisław też byłem kierowcą tego biura poczytaj komentarze wszystkie i wtedy się wypowiedź... Martho Flex firma dno jest zima a ludzie muszą do pracy na rowerach jeździć,czy mróz czy pada kogo to obchodzi.. Byle pieniądze się zgadzały w biurze. Sprawa jest zgłoszona wszędzie gdzie ma być i będzie zgłaszana dalej, skończyło się wykorzystanie ludzi i traktowanie ludzi jak śmieci i nie legalne pobieranie opłat za dojazdy do pracy ITD.. jak z łaska cię zawiozą, kierowcy pijani jeżdżą i naćpani strach wsiąść do auta, a dowodów i świadków jest setki..I będzie pozew zbiorowy setki ludzi . Wkrótce zamknięcie tego pseudo biura!

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk