Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

chcialbym oracowac

Tak przyjechałem tu do tego biura . Warunki mieszkaniowe OKROPNE . Czytałem maurocego negatywne opinie o tym biurze SA PRAWDZIWE MASAKRA. DUZO obiecują nic REALNEGO . (usunięte przez administratora) nie mówiąc o kordynatorkach NIC się nie DOWIESZ. . Lepiej maja psy bezdomne . NIE POLECAM

Tomi

Dobrze

mateusz

Jezeli chcesz sie cuc bezpiecznie nie byc wylana z tej firmy nawet po 2 tygodniach . Cenisz swe zycie ,zdrowie Mieć komfort psychiczny TO Unikaj to BIURO . (usunięte przez administratora) . BEDZIESZ jak (usunięte przez administratora)Na zawołanie dla NICH

norimo

TA Agencja nie dba o ludzi i ich prace .Wszystko maja daleko gdzieś. Owszem płacą ale maja pracę tylko dla tych co mieszkaja w ich mieszkaniach sluzbowych bo z tego zyja . Ludzi maja za NIC . Do BIURA koordynatora sie nie dodzwonisz bo CIE maja za(usunięte przez administratora). Daja kontrakty na pare miesiecy a potem sie wycofuja . Jezeli mieszkasz na prywatnym mieszkaniu nie pisz i nie dzwon do nich bo na Tobie nie zarobią. NAJGORSZE BIURO W JAKIM PRACOWALEM W HOLANDII. NIC PEWNEGO U NICH I NIE CZEGO NIE OCZEKUJ OD NICH

Pracownik Produkcji

Telefon

Brak

Nie polecam tej agencji pracuje już tam kilka lat i nigdy tak nie było zero szacunku dla ludzi, nawet osób starszych.Jesli chodzi o Kontak z koordynatorem lub planistka jak Ci się uda to odbierze i to z wielką łaską.Dla swoich ulubieńców zawsze mają czas.Osoby pracujące tam są nie kompetentne siedzą i udają wielkie Panie. Nie wspomnę już o dojazdach do pracy i warunkach mieszkaniowych za takie pieniądze spokojnie znalazłem pokój 1 osobowy.Drogie Panie czas wielki sie zmienić bo i wasza kariera tez się kiedyś tam zakończy i zobaczycie jak to jest być tak traktowanym jak Wy traktujecie ludzi. A przez płacenie bijteling nikt nie chce jeździć autami.

@Marek

Zgadzam się w 100% dodam jeszcze że człowiek pracował po 12 godz.i nigdy nie odmowil pracy gdzie później czekał na transport godzinami Nie wspomnę o wyplatach soboty płacone po 100% I przez 2 lata bez powyższki bo niby sie nie należało.Jakos w Level mam podwyżkę 2 razy w roku. Nie raz bylam świadkiem jak Pani planistka(P) swoim znajomym dawała pracę jaką chcą.

mirek
@Karolina

To trzeba sobie zrobić prawo jazdy i jeździć swoim autem a nie. Jak czekałaś godzinami to po co w ogóle jechałaś. W level 1 też czekają i co... życie.

Michal
@mirek

Chyba logiczne po co czekałam no ale jak widać osoba z biura ktora to pisze nie rozumie tego i zapomniała jak straszyla. A prawo jazdy mam zatrudniając się do biura Ciebie jeszcze tam nie było i chyba wiesz ze nie czekało sie godzinami a tylko tacy którzy sie boją pojadą i swoim autem A nawet i pójdą pieszo. A może skometujesz jeszcze to jak po znajomość ludzie mają pracę jakie tylko chcą. Czy może przypomnieć parę rozmów i sms.

Michal
@mirek

Dla Twojej wiadomości moja dyskusja z Tobą juz sie zakończyła.Pisz sobie co chcesz.????

Ktos znany
@mirek

Mirek jaki Ty jesteś zalosny kimkolwiek jestes...co kogos obchodzi jak jest w innych biurach to jest formu Martho a nie levela jakbys nie zaulwazyl Ale jak widać musisz być kimś z biura bo tam pracują wlasnie tacy ograniczeni ludzie którzy potrafią pic kawkę i jesc obiadki przywiezione z Bantu za które zapłacił ktos inny... Idąc do pracy jaka by ona nie była zawsze staram się ja wykonywać najlepiej jak potrafie dlatego od kilku lat pracuje w tej samej firmie i na szczęście nie musze mieć doczynienia z tymi pseudo opiekunami ale zawsze współczuję osobom które niestety musza wrecz prosić o kontakt. Dla wszystkich w biurze polecam zapoznać się z definicja slowa jobcoach bo to właśnie Wy zgadzaliscie się być dla ludzi a nie odwrotnie...

@mirek

Mirek dziękujemy za Twoja opinie. Milego dnia :)

@Marek

Marek, dziękujemy za opinie. Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenia do systemu naszej pracy zapraszamy do biura w celu wyjaśnienia. Zyczymy milego dnia, Team Martho.

@Martho flexwerk

Systematycznie jestem w biurze od stycznia i zero reakcji.

Żal
@Martho flexwerk

Z wami nie da się niczego wyjaśnić...jesteście tak pomocni jak zmarłemu kadzidło...mowic coś to jak rzucać grochem o ścianę...i nie wybierajcie się bo nikt z Was nawet telefonu odebrac nie potrafi chyba sprawia wam to ogromny problem..

Krzysiu
@Marek

Odezwij się do mnie na e-mail puchalak75@gmail.com mam wyjechać w niedzielę do pracy przez nich do pracy przy gwiazdach betejemskich

Lucy
@Ktos znany

Brawo

Mateusz K.

Pracuję u nich 3 tygodnie , wyplata opozniona o 2 tygodnie, koordynatorzy nie wiedzą wiecznie o co chodzi i mają problemy z pamięcią, zostałem okłamany co do stawki , czyli przeciągali fakt ze myslakem iż pracuje za stawkę x a na salarisie była o wiele nizsza plus gdy chcialem to wyjaśnić wmawiano mi i kłamano prosto w oczy ze nikt mi nie mówił o stawce pomimo ze sam menadżer mi ją podał, jedno wielkie rozszarowanie i strata czasu :)

Polska

Hej, jedzie ktos to pracy po swietach przez ta agencje ?

Dorota
@Polska

Zapomnij. Nie pchaj się w tym okresie do tej firmy. Oni niby szukaja ludzi do pracy a w rzeczywistości większość czasu i tak przesiedzisz w domu lub hotelu. A co tydzień będą ściągać od ciebie za ubezpieczenie i za domek.. Następnie bez zarobku który wystarczy na pokrycie kosztów domu i ubezp. będziesz miał solarisy na minusie i tu zaczynają się schody. Bo oni tak lawiruja na tych solarisach ujemnych kosztami że po pewnym czasie nie będziesz wiedział co do czego i zglupuekesz. A wiem to ponieważ pracę w tym okresie a jest to okres z najmiejszym zapotrzebowaniem mają tylko ci co są już tam dłużej. Każdy kto przyjedzie tylko narazi się na koszta utrzymania i pobytu zamiast zarabiać bo pracy Po prostu nie będzie aż do wiosny. Więc nie pchaj się tam nie polecam a i dobra rada ja będziesz miał dalej chęć wyjazdu do NL to omijaj to biuro z daleka. W tym rejonie jest wiele innych agencji które normalnie traktują rodaków a nie jak zło konieczne.

Marzena
@Polska

Nie polecam twej agencji pracy. Nie mam do tej pory od nich umowy odnosnie pracy, zjechalam predzej do Polski prawie o tydzien niz wczesniej planowałam . Pieniedzy nie mam na koncie ,moje siostry dostały przelew za 2 tygodnie pracy -za 10 dni, ja nie dostałam ..Wyslal ktos mnie z tej agencji pracy do pracy gdzie nie byłam na liscie i musiałam wracam do domku, i nie ja jedna tak zostałam potraktowana. Trzeba pisac z wlsnego telefonu po transport do kierowcy jak skonczysz prace. Moze byc tak ze godzine bedziez czekac az po ciebie przyjada albo krócej albo dłuzej.

MARZENA2
@Marzena

No faktycznie powinni dać ci telefon służbowy żeby zamówić sobie transport... śmiech na sali i od kiedy to piszesz do kierowcy... matko jedyna... same bzdury.

Licia
@Polska

Nie polecam tej firmy banda (usunięte przez administratora) i zlodzieji

Czesław
@Licia

Wow, mocne słowa, nie przesadzasz czasami? Co takiego ci tam zrobili że masz takie złe zdanie na temat firmy?

Maestro
@Czesław

Chyba nic dobrego XD

Nie polecam tej agencji pracy. Na początku wszystko jest dobrze ale jak już zaczynają się jakieś problemy to Panie koordynator nie są już takie "miłe". Na transport po pracy trzba czekać nawet i 2h mimo wysyłanego SMS o której się kończy pracę pan kierowca twierdzi ze nie dostał żadnej informacji i dopiero po kilku wykonanych telefonach ktoś przyjeżdża. Pracę zmieniają co chwilę na inną twierdząc że klient już nie potrzebuje tylu pracowników A się okazuje że na kolejny dzień wysyłają inne osoby do tej pracy a wszystko po to żeby mieli z czego ściągnąć za ubezpieczenie i mieszkanie. Mój chłopak jak chciał zmienić pracę to koordynatorka ani nie odpisywała na wiadomości ani nie odbierała telefonu.

Bożena.
@0123

Potwierdzam słowa w 100 %. Wszystko się zgadza. Każda inna firma jest lepsza od tej. A teraz już nawet nie ma różnicy czy to stary czy też nowy pracownik. Rotacje w wysyłaniu do pracy są ogromne. Widać nie mają pomysłu jak dalej zarządzać. To już chyba powoli koniec Martho flexwerk. I wkoncu...!!!!

Z Wami to już się nawet nie da gadać. Siedzicie na tych (usunięte przez administratora)folelach popijalac kawę jedna za drugą z ciasteczkiem a potem się dziwić ze wam rośnie tu i tam..... Ilekroć podejdę do lady to się czuje jak za czasów (usunięte przez administratora) Zanim ktoś podejdzie do interesanta do mija sporo czasu. No fakt zanim się ruszy (usunięte przez administratora) po opychaniu się ciasteczkami to trochę czasu mija. Do ciężar wam nie pozwala już szybko się poruszać. Ale to wasze zdrowie i pupsko. Z Wami nie da się nic już załatwić jesteście beznadziejni. (usunięte przez administratora) A wydaje mi się że to wy jesteście dla nas i to dzięki nam macie pracę więc okazujcie szacunek Wszystkim. Bez wyjątku czy to wasz pupil czy zwykły Kowalski.

mirek
@Marek

I VICE VERSA BO SZACUNEK NALEŻY SIĘ W OBIE STRONY!!!!!!!

Gosia
@mirek

A jak widać tylko jest z jednej strony i nie ze strony koordynatorów Więc skoro to piszecie to uczcie się od Nas fizycznych pracowników.

Darek
@Gosia

Ale czytając poprzednie wpisy nie widać w nich szacunku... samemu się zaprzecza.

Gosia
@Darek

To proszę czytać ze zrozumieniem bo nikt nikogo tam nie obraża więc szacunek jest a każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie jaka jest prawda.

Wiktoria1342

A ja polecam Przyjechalismy grupka i pracujemy na rybach. Godziny mamy, kontakt z koordynatorami jest. Zakwaterowanie tez niczego sobie. Jestesmy zadowoleni.

Wodnik
@Wiktoria1342

Nie zazdroszczę. Na rybach a szczególnie w URK sa najniższe stawki. Ale skoro godzicie sie na wyzysk na miske ryżu to juz Wasza decyzja. Osobiscie tez tam pracowałem i zrezygnowalen gdyz zarobki byly beznadziejne. A tak korzystając z okazji Nie Polecan Tego Biura. W tym rejonie jest duzo innych lepszych bo sprawdzonych agencji. A warunki mieszkaniowe w wiekszosci kwater to dramat wilgoc (usunięte przez administratora) robale i inne różności. To nie jest kwestia tego ze ci co tam mieszkania nie sprzataja tylko poprostu Marthoflex powonien wydac troche eurosi i porobic tam generalne remonty bo czasem az strach sie kłaść na materace. Fujjjjj. Odradzam Marthoflex

Wiktoria1342
@Wodnik

Dziekujemy za troske, lecz naprawde nie trzeba. Glodni nie chodzimy , a miska ryzu niejednemu głodnemu pusty żoładek wypelnila. Niebawem na wakacje lecimy , wyslemy pocztowke Panu/Pani bo pewnie co chwila zmieniajac agencje bo pracowac sie nie chcialo nie ma Pan/Pani czasu odlozyc pieniązkow na wczasy. Pozdrawiamy Mlodzi i pracowici

@Wiktoria1342

Dzien Dobry, dziekujemy za pozostawienie opinii, Team Martho :)

Wodnik
@Wiktoria1342

Jezeli odpowiada wam praca za przyslowiową miske ryżu to luz... Wlasnie przez takich ludzi jak wy sa tak niskie staeki bo nie potraficie miec swojego zdania walczyc i domagac sie godnych i przyzwoitych warunków. A jezeli chodzi o mnie to ja sobie zdecydowanie poleprzyłem i wkoncu odżyłem ale w innej agrncji. Ana wakacje tez jade bo mnie na to teraz stac Wiktoria. A wy sobie tam pracujcie dalej skoro wam sie podoba. Ale ja nadal podtrzymuję swoje zdanie jak i większości ludzi ktorych tam poznalem ze z Marthoflex nir warto zaczynac współpracy

Mirek
@Wodnik

Polska język trudna język. Poziom pisania oraz inteligencji poniżej średniej. Cieszymy się wszyscy, że teraz jeździsz na wakacje. Inni ludzie i bez tego jeździli.

@Wiktoria1342

Witam nadal pracujecie na ty rybach? Proszę o więcej info pozdrawiam

Marcin0312

Ja polecam ta agencje. Ludzie , ktorym sie nie chce pracowac lub zostali wyrzuceni pisza chyba tylko te komentarze. Pracuje juz pare lat w tej agencji i jestem zadowolony. Narzekacie na domki- jak ludzie dbaja tak maja. Pozdrawiam i milej niedzieli zycze :)

@Marcin0312

I tu się z tobą koleżanko nie zgodzę. Pracowałam w tej agencji 2 lata. Do momentu kiedy byli dawni koordynatorzy było ok. Ale jak oni odeszli to zaczelo się wszystko psuć. Jak doszli do funkcji młodzi ludzie to nie wiem czy ich tak szkolili ale to była tragedia. Brak szacunku do ludzi. Nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka ale większość była do bani. Z tych ostatnich taki najbardziej w porządku to był jedynie Wojtek. Nie wspomnę już o Samuraju.... To był mega wporzo facet. A dziś można tylko pomarzyć w tym biurze o takich ludziach. Widać firma stawia teraz tylko na ilość a nie na jakość. Zatrudnia byle kogo z ulicy. To są ludzie nawet z ciężka przeszłością kryminalną. I nie ma co się dziwić ze jak taki margines społeczny jest zatrudniany to na domkach są boruty zadymy i (usunięte przez administratora) Dla nich liczy się tylko para rąk a co te ręce kiedyś robiły czy byli złodziejami czy gwałcicielami!!!! ( bo wiem że paru jest takich zatrudnionych z tego paragrafu) to już ich nie interesuje. Dlaczego inne szanujące się firmy wymagają zaświadczenia o niekaralności. Widać można.... Ja tam osobiście nie polecam tego biura. Ale każdy jest dorosły i sam podejmie decyzję. (usunięte przez administratora)

@Marcin0312

Heeeee kolega chyba z biura co mieezka na prywatnej kwaterze. Skoro tak chwali ta Firmę.

Aga bis
@Agnieszka

Nie rozumiem jednego. A w czym problem iść na prywatne. Można mieć prywatne mieszkanie jak sluzbowe nie pasuje.

@Agnieszka

Ja nie twierdzę że nie można mieć prywatnego mieszkania bo można. Ale jak ktoś przyjeżdża jako swierzak to nie bardzo się orientuję co i jak... A zresztą biuro nie lubi jak ktoś nowy odrazy idzie na prywatna kwaterę bo nie zarabie wtedy na nim.

Czy pracownicy w Martho flexwerk dogadują się między sobą?

Agnieszka

Hey. Twoje pytanie odnośnie dogadywania się pomiędzy pracownikami jest zbyt ogólne. Ciężko na nie odpowiedzieć. To wszystko zależy od tego z kim przystajesz tzn. z kim mieszkasz. Ja tam doświadczyłam dosyć przykrej sytuacji na mieszkaniu firmowym. A tak w skrócie to chodzi mi o fakt zatrudniania pracowników Martho. W domku w którym mieszkałam było nas w sumie 10 osób. Z czego połowa to taka Patologia jakiej niedy nie widziałam. Po czasie się dowiedziałam że to są ludzie po wyrokach karnych... W Polsce nie mogli znaleźć pracy to wyjechali za granicę i trafili na firmę MarthoFlex która zatrudnia wszystkich i to dosłownie. Nie ważne jaki mają wyrok!!!... Liczy się tylko osoba. Wracajac do pytania. Tu w tej firmie jest taki MIX ludzi z różnych grup społecznych ze aż ciężko to ogarnąć. Ja osobiście i to nie jednokrotnie zgłaszałam do biura że w domku w którym mieszkałam dzieją się dziwne rzeczy poprzez kradzieże a skończywszy na obmacywaniu nikt siebie z koordynatorów nie robił ( tu są nawet ludzie po wyrokach za gwałty) . Ginęły rzeczy w domku na potęgę. Najlepiej to było zawsze zabierać wartościowe rzeczy że sobą do pracy bo gdyby zostały to nie wiadomo czy można było by je zobaczyć na swoim miejscu. Ale to wszystko się popsuło od jakiś 3 lat. Jak była kiesys jeszcze stara ekipa w biurze mam tu na myśli czasy za kadencji np. Samuraja to takie tamatu odrazu były załatwiane i człowiek mógł spać spokojnie. A dziś Dramat to mało powiedziane. Totalna olewka co się dzieje na kwaterach. Dochodzi do złodziejstwa szantarzu i innych tego typu środków. Na całe szczęście ja już się uwolniłam z tej Palologii. Pracuje w innej firmie konkurencyjnej dla MarthoFlex ale też z Emmeloord.. Taki teraz mam apel do chętnych pracować w MarthoFlex. Nie polecam tej Firmy najgorszemu wrogowi ( bo nawet on zasługuje na. Szacunek). Nie dajcie się zwieść słodko pierdzacym obietnicą jak w MarthoFlex jest kolorowo. Czas zweryfikuje to bardzo szybko ale oby nie było już za późno. Omijajcie to biuro z dala. W Emmeloord jest wiele innych biur w których warunki są godziwe. Jednym słowem Nie Polecam tej firmy

Damian

Jeden wielki (usunięte przez administratora) iszambo kradną ile tylko się da pobierają kaucę za rowery za karty za klucze których później nie oddają nie wypłacają urlopowego bo mówią że już jest wliczone w solaris praca beż żadnych dotatków ludzie czekają na nr sofii po 8 tygodni a przy rozliczeniu okazuje się że brakuje kupe kasy nie zniechecam nikogo ale jak ktoś lubi być kantowany na wszystkim to niech prubuje szczęści a

Wolna Polska
@Damian

Jest prosty sposób zebrać się razem iść do telewizji i zrobić z nimi porządek(usunięte przez administratora)

Jaga

Szukam opinii o pracy na gwiazdach betlejemskich

@Jaga

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałam przy gwiazdach w zeszłym roku i to na wielu szklarniach. Rzucali nas praktycznie co tydzień gdzieś indziej. Warunki pracy tragedia. wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Pseudo holendrzy a mowa tu o Polaczkach na stanowiskach niby brygadzistów nie mają poszanowania dla żadnego człowieka. Czy to kobieta czy to mężczyzna zero litości. Zrezygnowałam z tej pracy po 3 tygodniach bo nie dam sobą pomiatać. A potem były cyrki w wypłatami. Źle naliczone godziny. Solarisy każdy z nich się nie zgadzał. Masakra. Przeszlam do innego biura na inne szklarnie i jestem na tych szklarniach do dziś. A więc można godziwie płacić za pracę, traktować ludzi z poszanowaniem ale nie w Marthoflex. Oni muszą się dużo jeszcze nauczyć żeby przetrwać na rynku. Podsumowując nie polecam Marthoflex a o szklarniach pod ich opieka już wogole. Dramat omijajcie to biuro z daleka.

Łysy
@Jaga

Nie polecam tej agencji

Łysy

Nie polecam nikomu tej agencji (usunięte przez administratora) straszny na hotelach i nie ma okna w pokoju

krystyna.fabia@op.pl

Czy był ktoś na jabłkach jak ta praca ile godz.i ile za tydz.wychodzisz euro

Romek

Brak wyplat,warunki mieszkaniowe FATALNE,firma kradnie ciężko zarobione przez ludz pieniądze,koordynatorzy nie reagują:niech "karma wraca"

(usunięte przez administratora) i Muł ściągają ludzi na jabłka których nie ma i na sortowanie lilii które zaczną się w listopadzie ludzie stą uciekają gdzie pieprz rośnie ja też dziś pakuję toboły i spadam do level One Tu się nic nie zgadza ani robota ani kasa planingi są zmieniane po 3 razy na dzień

Krysia

Nie polecam.... Tak jak w większości agencji.. Tylko rota ja pracowników... Przez 3 tyg będąc tam pracowałam tylko niespelna 2... Na dodatek ostatniej wypłaty mi nie wypłacono..... Miałam być na cebulkach przy stawce 11.98... Na miejscu okazało się inaczej... 1,5 e mniej... Warunki mieszkaniowe okropne..... 3 od pokój z jedną metalowa szafa i mała lodówka.... Naprawdę nie polecam współpracy... Najlepsze to było zbieranie po 5 e od pracownika co miesiąc na środki czystości.... śmiech na sali

@Krysia

Dokładnie (usunięte przez administratora) w czystej postaci jestem 3 tydzień i będę się z tąd zawijał

Maciek
@Krysia

Wszystkim nie wypłacili na kurniku

**********

Witam,czy można poprosić o opinię pracy przy sortowni cebulki srebrnej w Creil oraz o miejscu zakwaterowania w hotelu w Creil ? Pozdrawiam

Maciek
@**********

Przecież to jest wabik,dywany też.Jak trafisz na cebulki to był fart,ogłoszenia są non stop,ludzie przyjeżdżają i wracają do pl,szukają innych prac.Nie pchaj się to mina

@**********

kołchoz i wyzysk ostatnio zrezygnowało około 30 osób wpychają kogo się d stawka 10 30 i żadnych dodatków dzień i noc po 12 godzin a na solarisie max 450 lepiej sobię ręce pod d..e położyć i siedzieć niż przyjechać do martho flexwerk

@**********

Przyjedź to zobaczysz po 12 h dzień i noc za 10.30 na godzine w smrodzie i w wodzie

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk