Opinie o Martho flexwerk w Emmeloord

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martho flexwerk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Martho flexwerk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martho flexwerk w Emmeloord

Małżeństwo

Wiecie co my nie narzekaliśmy pracowaliśmy na cebulkach srebrzystych i powiem Wam że kasa spoko ,robota też .Także nasza opinia jest na tak

Wiktoria_01
@Małżeństwo

Zgadzam sie. Narzekaja tylko Ci, ktorym nie chce sie pracowac. My akurat pracowalismy przy kwiatach. Wyplata sie zgadzala, zawsze mozna bylo sie dogadac. komentarze ze pracuje sie za 200 € to Ci ktorzy popracowali 3 dni w tygodniu bo sie nie chcialo i mysleli jeszcze ze mieszkanie i ubepieczenie za darmo haha o podatku,ktory trzeba placic to juz nie wspomne. Pozdrawiam serdeczenie :)

Pati P.

Kiedy z partnerem dostaniemy swoje pieniądze aby móc opuścić lokacje?

Hihi
@Pati P.

Zapewne nigdy a jak nawet dostanieta to okrojone na maxa

Alicja
@Hihi

Tobie tak okroili? Z ilu na ile?

Maria
@Hihi

A czemu jakoś ucinają tą kasę? Jak to w ogóle mogą tak okroić, jak to argumentują?

Wolf

Nie wiem jak praca ale kwatera to obora pelno much komarow do sklepu 6 km ani roweru kierowca busa nie ma obowiazku podjechania do sklepu dla mnie tragedia zanim podpiszesz umowe sprawdz lokacje

Grom

Kto daje pozytywne opinnie tej firmie to chyba lubi (usunięte przez administratora) za 400euro przy 50 godzinach dla mnie totalne (usunięte przez administratora) Robilem przy papryce w Hogweg szef tej firmy doplacal do mieszkania mielismy placic 75 euro a zabierali ciagle 105, po 2 byla podwyzka to wyslali jakies rozliczenie ze chyba nam sie nie należy no (usunięte przez administratora) smiech na sali, inne firmy level 1 itd normalnie dostali pojechalem tam zarobic i to nie jest moja 1 firma dlatego nie polecam chyba ze ktos jedzie cpac pochlac i ma (usunięte przez administratora) na hajs to te (usunięte przez administratora) Sie ciesza kazdego ze 100e ojebia maja tyg pare tys euro

Pracownik Produkcji

Estom
logo firmy SPAWACZ MIG/MAG 135
Emmeloord
KBTI Poland

(usunięte przez administratora) jak możecie tak okradać swoich rodaków???gdzie moje pieniądze ciężko zapracowane?non stop nie zgadzają się solarisy ?ile można do was pisać o korektę?tydzień w tydzień jest to samo Zgłaszam was do odpowiednich instytucji I kończę z wami współpracę

Miałem jechać ale po samych negatywnych opiniach dam sobie spokój są lepsze agencje

Szymon

Więc i ja opowiem swoją historię tak ku przestrodze .Po rekrutacji na cebulki okazało się że jednak praca nie będzie na cebulkach czemu ? bo nie ma miejsc mało tego nie ma w ogóle pracy ;) a co jest ?siedzenie na domku .Tak więc po setnym razie udało mi się dodzwonić do biura i po wielkich prośbach dostałem pracę Na polu Co zrobić pomyślałem trza iść to nie wakacje ;!.I tu kochani następuje kulminacja dostałem aż 210 ojro za 5 dni ciężkiej harówy Nigdy więcej Co do lokacji to agencja powinna być zgłoszona bo nie dość że syf brud to jeszcze w małym pokoju dwa piętrowe łóżka ,pokój dla czterech osób za 102 euro od łepka Nice Pokoje nie zamykane wiecznie coś komuś ginęło W kiczen nie lepiej jedna lodówka na 30 osób plus jedna pralka Masakra NIE POLECAM AGENCJI Pozdrawiam

Dorota
@Szymon

Ciężkiej harówy ? To co takiego robiłeś , że nazywasz tę pracę ciężką harówą ? Nie opłacało się ?

@Dorota

Pracujac na polu lezy sie..??za 200 euro chodzic po polu wyrywać chwasty w słońcu deszczu wietrze.. I cokolwiek by się robiło to na polu jest najcięższa praca jaka oferują agencje za marne grosze.. Wiec zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz

@Dorota

Nie wypowiadaj się dziewczyno jak nie masz o niczym pojęcia Idź na pole i pracuj cały dzień zobaczymy czy będziesz taka skora do wypowiedzi .No chyba że koleżance odpowiada 200 euro to zapraszam tam tylko czekają na takich jeleni

Alicja
@Szymon

Z tą jedną lodówką na 30 osób to żart chyba? Połowa pewnie piwo tam trzymała... Jak wy się mieściliście z tym? I to 200 eurosów to za ile godzin pracy w sumie? Po 8 dziennie było?

@Alicja

Z lodówką jak najbardziej na poważnie ,piwa z tego co pamiętam nie trzymali w lodówce bo miejsca nie było A na polu robota od rana do wieczora, jak padało dostawaliśmy płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze ...W upały trudno było wytrzymać poparzenia słoneczne były na porządku dziennym Jednym słowem prze,,,,,,bane

Zadowolony

Ja polecam ,dobra kasa praca spoko Wiadomo kujeja trochę z zakwaterowaniem ale ujdzie .Komu się nie chce chodzić do roboty bo imprezki to wiadomo że aut .Pozdrawiam piękna Jolę

@Zadowolony

Haha haha dobra kasa tzn jaka i za ile godzin?? A jak ktoś chce chodzic do pracy a jej nie dostaje mimo ze nie imprezuje..?? Zobaczymy co będziesz mowil jak posiedzisz na domku bez pracy jak się sezon skonczy...Ale wnioskuje ze wazelinujesz pozdrawiając koordynatorki ...wiec prace jakas ale będziesz miał

@Nie polecam

Gorzkie żale po gorzale?weź się za robotę pokaż że coś potrafisz to i robota się znajdzie

@Zadowolony

Jestes zalosny..takich jak Ty potrzebują w tej pseudoagencji..włazi w(usunięte przez administratora)donosi i nie upomina sie o swoje tylko idzie do pracy za 200 euro na tydz. Troche ambicji człowieku.. Ja miałem prace zawsze tylko nie właziłem w (usunięte przez administratora).. i nie (usunięte przez administratora)....ludzi jak Ty.. I za prace które wykonywałem liczyłem na coś więcej niż 11 euro na godzinę ale jeśli tobie odpowiada tyram jak wol za takie pieniądze to gratuluje szacunku do siebie i ambicji..

@Nie polecam

Koleś co prawdę napisałem i ciśnienie się podniosło ?hehe Żałosny to jesteś Ty bo mi jak coś nie odpowiada to zwijam żagle a nie jak totalny nieudacznik komentuje posty innych .Po pierwsze to nie wiesz pajacu ile zarabiam po drugie to nie donoszę chociażby jak Ty wysrywie internetowy .

@Zadowolony

Oj kogos prawda zabolała.. no widzisz człowieczku moje predyspozycje i aspiracje są duzo wieksze niż Twoje i juz dawno nie ma mnie w tej według Ciebie "cudownej" agencji. Ty mi nie musisz mowic ile zarabiasz bo doskonale znam stawki i wysokość wyplat..pozatym nie interesuje mnie jaka kwota Cie zadowala ale sądząc po wypowiedziach dla Ciebie najwazniejsze ze jest wyplata hehe nie ważne jaka.. Jak widać jestes rekinem biznesu i malo ambitnym człowiekiem ktory z dumą idzie do każdej pracy ktora mu daja nie pytając nawet za jaka stawkę bo wiadomo ze w każdej firmie inne stawki..pracuj pracuj pracuj wazne ze coś tam placa hahah pozdro

@Nie polecam

Śmieszą i zawsze śmieszyli mnie tacy kozacy w necie haha .Twoje predyspozycje to napisanie jaki byłeś uciemiężony i źle potraktowany przez agencję i a jakże trzeba wylać jadem przez neta hihi Mniemam że tylko na tyle Cię BYLY PRACOWNIKU STAC Swoją drogą to wcale się nie dziwię że pozbywają się takich prymitywów To nie wakacje drogi kolego i nikt nie ma łatwo, co mamuśki zabrakło i strasznie zdołowany jesteś hehehe .Wyluzuj trochę gumę w majtkach i poprostu przestań komentować czyjes posty bo mnie jak raz Twoje zdanie nie interere.O moje zarobki i stawkę się nie martw spokojna twoja potargana To moja ostatnia wiadomość upośledzony krajanie hehe chodź śmiem wątpić czy to dotrze do ciebie Oj chyba nie No cóż z mojej strony audiencja skończona

@Zadowolony

Pokaz mi w którym miejscu napisalem ze bylem zle potraktowany?? Nikt mnie nie zwolnil bo nie mieli ku temu powodu wiec zanim ocenisz popatrz na siebie.. Brak argumentów rowna sie ubliżaniu No ale czego się można spodziewać.. Ciagle Ci pisze ze praca jaka oferują nie jest adekwatna do pieniędzy ktora za nią proponują.. Nikogo mi nie brakło i nikt mi nie musi gotowac obiadów i podstawiać pod nos jak tobie na agencyjnym mieszkaniu.. A Twoje zarobki i prace jaka wykonujesz mam w głębokim poszanowaniu ... Ciagle Ci powtarzam ze jeśli odpowiada Ci praca i stawka jaka za nią dostajesz GRATULUJE Ci podejścia ambicji i szacunku do siebie... Najpierw czytaj ze zrozumieniem a później pisz komentarze.. Zycze Ci 7 dni pracy i duzoo godzin bys mial jak najmniej czasu na pisanie (usunięte przez administratora) nieprawdziwych komentarzy..

ADD

Cześć, mamy zostać zatrudnieni przy sortowaniu cebulek, mamy własne zakwaterowanie. Jak oceniacie prace tam? Stawka jest dosyć wysoka w porównaniu do innych ofert

Kekr

Dzień dobry państwu. Słuchajcie jeśli ktoś trafi i będzie chcal się wybrać do pracy Martho flekwerk odradzam z całego dobrego serca. Jeśli zalerzy wam na zdrowiu. Przebywam w tej firmie od czwartku 3 w nocy. Spałem w salonie. Drugiego dnia stałem po podpisaniu umowy na ul do godz 20 trafiłem na lokacje gdzie jest pełno pajokow i planik pracy niestabilny a jak jesteś planowany to do innych robót. Ludzie z biura to czysta spychologia. Oszukują i zarabiają na zakwaterowaniu. Do dziś niewyjechalem bo firma mnie przyjęła a po tygodniu powiedzala że niema pracy. Śmiechu warte jak oszukują robią szkolenie na paprykę gdzie nie jest płatne i od jutra powinlas powinlas zacząć pracę. Nic z tego okazuje się że masz wolne a wieczorem dzwonią i chcą cię na cebulkę bez szkolenia. Moje zdrowie uległo uszerbku firma doprowadziła mnie do kryzysu.

@Kekr

Witaj cały czas są takie opinie a wy zamiast wziąć sobie to do serca to tutaj przyjeżdżasz a potem zdziwienie. My od kiedy jestesmy tutaj ,cały czas na bieżąco ooisujemy co tu się dzieje! A ludzie nadal nie rozumieją ! Przyjeżdżają! 3 tygodnie byliśmy w końcu wyjechaliśmy ! Wypłata po 2 tygodnia h okazało się nie prawda! Była po 3 tygodniach ! Już nas nie ma! Kradną godziny kradną pieniądze! Ciągle tylko kaucja za klucz 50 euro karta za kartę 40 euro ! I tak cały czas ! Nie polecam po raz kolejny !

Karol

Odradzam wszystkim jakiekolwiek kontakty z tą firmą!!! Rekrutują pracowników na podstawie fałszywych obietnic co do warunków pracy. W umowie nie ma określonej stawki godzinowej. Jest natomiast opłata za mieszkanie, niezgodna z tym co było w ofercie. Dodatkową znajduje się w niej zapis , że opłata za mieszkanie może być zwiększona bez podania przyczyny o 25 %. Na pytanie ile będę zarabiał otrzymałem odpowiedź, źe dowiem się w momencie wypłaty, bo tego nie można ustalić z góry nawet w przybliżeniu. Ta tzw. "Agencja" wykorzystuję trudną sytuację wielu osób, którzy po przyjeździe na miejsce albo podpiszą taką umowę, albo zostaną na ulicy, tak było w naszym wypadku. Nie podpisaliśmy tej niewolniczej umowy więc musieliśmy wracać i spędzić noc na dworcu. Nie wierzcie w pozytywne opinie o tej firmie pisane przez pracowników pod presją ich przełożonych. Słyszałem rozmowę jednej z pracownic agencji z pracownikiem - to żenada, Ci ludzie traktowani są jak patologia, którą trzeba wykorzystać. Co do Pań tam pracujących, to nie powinny przyznawać się, że pochodzą z Polski , bo to obraza dla innych Polaków. My że swej strony nie zostawimy tak tego co się stało i sprawdzimy pod kątem prawnym umowy, które mieliśmy podpisać. Mam nadzieję, że ta opinia pozwoli wielu w porę zrezygnować z usług tej Agencji.

@Karol

Całkowita prawda.

Gosia&Rober

Witamy serdecznie mamy zaplanowany wyjazd do pracy na kwiaty,adres dostaliśmy het midden 25 bant,koordynator z Holandii zapewnił zakwaterowanie w hotelu,twierdzi,że bardzo dobre warunki pracy i zakwaterowania,oferują obiad itp Bardzo prosimy o Wasze opinie,bo po przeczytaniu tyłu negatywnych opinii trochę nas ta praca zahamowała.Dzięujemy za pomoc

@Gosia&Rober

Oczywiscie oferują obiad za który trzeba zapłacić ok 30 euro i nie zawsze jest cieply...jeśli chodzi o warunki możecie dostać co jest bardzo prawdopodobne pokoj tylko z małym oknem w suficie jakieś 40 metry od ziemi...a i oczywiście kazdy pokoj sklada się na środki czystości i sprząta co tydzień.. A jeśli chodzi o pracę to zapytajcie jakie to maja byc kwiaty bo z tego co się orientuje to juz wszystko się kończy lub skonczylo...wiec na kwiaty bym nie liczył.. a z jakim koordynatorem rozmawialiście??

Gosia&Robert
@Ktos znany

Dziękujemy za odpowiedź,to otworzyłeś nam oczy,rozmawialiśmy z Wojtkiem koordynatorem,gdzie wszystko co opowiedział to teraz wynika,że kłamstwo,bo miał być pokój z łazienką,kwiaty szklarnia plus pakowanie w magazynie obok.

@Gosia&Rober

Odradzam . Góra,ej agencji pracy już nie ma jak ta. Nie wierzcie w to co wam obiecali nie prawda! A w magiczny sposób ten niby koordynator zniknie na miejscu ;) nie polecam !

@Gosia&Rober

Odradzam . Gorszej agencji pracy już nie ma jak ta. Nie wierzcie w to co wam obiecali nie prawda! A w magiczny sposób ten niby koordynator zniknie na miejscu ;) nie polecam ! *

@Gosia&Robert

Szklarnia ???????????? wszystkie szklarnie raczej na obecną chwilę kwiatów nie mają chyba ze pomyliło mu się z papryka i pomidorami..????????ewentualnie roze gdzie pracuje sie 7 dni w tyg.. Polecam poczytać wszystkie negatywne opinie w nich jest sama prawda... Ja nie odradzam lecz przestrzegam...wszystko zależy od waszego szczescia...jeśli będziecie mieć go troche wiecej niż inni to wtedy zarobicie ok 250 euro na tydz..

Witam, wraz z dziewczyną i kolegą mamy jechać do pracy przy sortowaniu cebulek kwiatowych, zakwaterowanie w hotelu - Het Midden 25. 8314AG Bant. Mógłby ktoś wyrazić opinię na temat pracy bądź zakwaterowania?

@Kandydat

Dajcie sobie spokoj chyba ze tygodniówki ok 250 euro bardzo wam odpowiadają...a i w hotelu brak dostępu do kuchni i brak możliwości ugotowania czegokolwiek w weekend...w tygodniu obiady wydawane ok 16.30 wiec jeśli kończysz pozniej zjesz zimny lub odgrzany w mikrofali..

Nie jedz tam

Maja
@Kandydat

Nie polecam z całego serca

@Maja

To prawda. Również nie polecam.

G4z
@Kandydat

I jak dojechaliście? Jak wrażenia?

@Kandydat

Witam. Zdecydowaliście się jechać? Jeśli tak to podzielcie się swoją opinią, bo na stronie same negatywy.. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Kuba J
@Kandydat

Negatywy od osob, ktorym nie chcialo sie pracowac i zostali wyrzuceni. jesli macie w planach wyjechac za granice zeby zarobic to polecamy jak najbardziej

Kuba J

Chciałbym również wyrazic swoja opinie na temat tego biura. Od samego poczatku bylismy z dziewczyna zaplanowani do pracy. Pracowalismy na cebulkach, potem chwile na sortowni . Transport do pracy mielismy zapewniony. Mieszkalismy na fajnym domku. Ludzie w porzadku. Wyplaty co tydzien. Nie moge powiedziec zlego slowa o Martho. Mysle ze jeszcze tu wrocimy.

mir23

potwierdzam praxa na cebulkach fajna wszystkie negatywne komentarze od osob ktore chodzily do pracy do pierwszsj wyplaty a potem imprezy tylko w glowie Polecam biuro dla osob,ktore przyjechaly do Holandii pracowac.

Witam, mógłby ktoś wyrazić opinię na temat pracy przy sortowaniu cebulek kwiatowych i zakwaterowaniu w hotelu - Het Midden 25. 8314AG Bant?

@Gość

Praca jako praca ok...mozliwy dojazd do pracy rowerem..hotel Bant jedno wielkie nieporozumienie..stawki głodowe...kontakt z kimkolwiek BRAK..SZKODA CZASU I NERWOW

Melonik
@Gość

Człowieku byłem tam i spałem jak Rumun a może i Rumunii lepiej mieli gdyż spaliśmy na podłodze a z biur nikt się nami nie interesował nawet Policja nie pomogła gdy była wezwana jedynie co dzięki temu zjedliśmy ciepły obiad.Nawet nie radzę tobie tam ruszać, chyba że lubisz być jak bezdomny

@Melonik

Takie wlasnie są realia na hotelu w Bant...i tylko dzięki policji nie zostaliście skasowani za obiad bo w przeciwnym przypadku czy Ci smakuje czy nie za obiad płacisz coś ok 30 jurków na tydzień. Niby nie duzo ale nawet 30 euro placic za coś czego nie lubisz lub jest zimne to duzo.. Omijać szerokim łukiem a wszyscy którzy lubią dawac sie (usunięte przez administratora) na kasę i zadowalaja ich zarobki ok 200 euro na tydzień jest to idealna agencja...a powiedzenia jak sprobuje to się przekonam radze nie stosować wszystkie negatywne komentarze dokladnie obrazują realia jakie tam panuja

@Ktos znany

Zgadzam się w zupełności z tym co napisane. Cała prawda.

Siema

Witajcie Moje zdanie o tej agencji jest na tak Wiadomo że mogliby parę rzeczy dopracować choćby z tym zamawianiem busa po pracy ale nikt nie mówił że będzie łatwo Pracuje na cebulkach i kasa się zgadza co do zakwaterowania to luksusów nie ma ale człowiek nie przyjechał tu na wakacje Moim zdaniem są gorsze agencje Ja jestem na tak

Helena

Jaka teraz stawka jest w firmie? Jakiś czas temu pisaliście o 7 euro na rękę :/ Podniosło się cos? No i jak te warunki mieszkaniowe, nadal slabo?

xxx

kompletnie nie polecam, 1000000 razy na nie. Warunki mieszkalne: jedna lodówka na 30 osób brak gazu jedna pralka na 30 osób brak kluczy do pokojów sami podejrzani ludzie, od razu jedna para uprzedziła, ze chodzą po pokojach i grzebią w rzeczach łazienka w pokoju to kotara NIE NIE NIE Panie w biurze zero pomocy, nic, kompletna żałość

Zawiera
@xxx

Popieram. Syf na lokacjach komary cię zjedzą żywcem .lokacja wogole chyba z epoki kamienia. Zwierzęta mają lepiej . Uciekam stąd jutro i nikomu nie polecam . Pokoje 4 osobowe , łazienka w pokoju bez drzwi tylko z kotara .Drzwi bez kluczy . Dramat

Agata
@xxx

Byłam tam przez tydzień Takiej zbieraniny elementu to jeszcze nie widziałam nigfzie

Ping2100

Pracowalem w Martho 3 miesiace. Musialem zjechac ze wzgledow rodzinnych ale jesli tylko moja sytuacja sie unormuje- na pewno zadzwonie i bede chcial wrocic. Podobal mi sie system, wysylanie apliakcji wszystko jasne gdzie i kiedy do pracy. Nr do koordynatorow i adresy email. Koordynatorzy zawsze pomogli, jesli byla taka potrzeba. Jesli cos sie nie zgadzalo korekta tez zawsze byla- po 2 dniach lub czasem czekalem do nastepnej tygodniowki. Generalnie na plus i do zobaczenia !

@Ping2100

Dziekujemy za opinie. Zachecamy do wspolpracy ponownie. Team Martho :)

adaś
@Ping2100

Chłopie nie wypisuj głupot i nie wpuszczaj ludzi w maliny pisz prawdę i nie liż (usunięte przez administratora)

Daj numer kordynatora zobaczymy czy odbierze bo ja mam 3 i żaden nie odbiera

@Ping2100

Brak solariów,wypłat ze strony tej agencji pośrednictwa nazywasz ok.Więc życzę tobie wielu sukcesów.Wszystkie flexy w nazwie są najgorszymi agencjami,a ta ma nawet hotel w którym nie ma kuchni a pracownicy nie mają wyboru i kupują żarcie w kwocie 5 euro.Zarabia agencja oczywiście.Zarabiasz 7 euro na godzinę na czysto, zastanowić się warto za tą rozłąkę poniżanie.Ps w Polsce teraz trzeba będzie podatek zapłacić Za to że się pracuję za granicą.Więc przestań gadać bzdury,jesteś malutki tak jak te śmieszne biuro.

Maciek 2
@Maciek

5 euro za polski dwu daniowy obiad to dużo. Pewnie byś chciał wszystko za darmo. Banda cwaniaków i (usunięte przez administratora) Tyle w temacie. Pracujesz to masz wypłaty. Narzekają ci co się im pracować nie chce.

@Maciek 2

Nie kompromituj się,nie wszyscy lubią jeść polewkę w której trzeba szukać ziemniaka.Zresztą kto może mi nażucić co mam jeść.To nie żłobek.

Maciek 2
@Maciek

To (usunięte przez administratora)do polski i jedz spowrotem suchy chleb...

@Maciek 2

Z moim fachem to zarobię nie śmieszne 7 euro a,17 na rękę.Zapytaj pracowników co mieszkają na "kurniku"kto dostał wypłatę,zadręczam że nikt!Może wiesz dlaczego?

Aaa
@Ping2100

Chyba poj ebany jesteś to banda złodzieji za 40 h 200e płacą wiele razy mieli kłopoty a ty pajacu z biura piszesz

Agata

Tj jakiś żart

Zostaw merytoryczną opinię o Martho flexwerk - Emmeloord

• Jak się pracuje w Martho flexwerk?

Zobacz opinie na temat firmy Martho flexwerk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martho flexwerk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 28 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Martho flexwerk?

Kandydaci do pracy w Martho flexwerk napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Martho flexwerk