lediberg

Opinie o lediberg

mariusz

aa' masz rację, każdy pracodawca powinien swoim pracownikom wypłacać wszelkie należnosci pienięzne i wypłatę w terminie, poza tym każdy wie do jakiego dnia miesiac musi otrzymać wynagrodzenie, wiec warto pilnowac tego terminu oczwywiscie mowie o pracodawcy

aa

terminowa wypłata to rzeczywiście niesamowita rzecz, co za ludzie

edek

nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy słabo płacą jak zarobisz z premią maks 2000 tyś netto to sukces , nie miła atmosfera ,

obiektywny sezonowy

czytam te wpisy i .... Piszecie słabe zarobki - to po co za nie pracujecie? Jeśli za taką stawkę się zgodziliście pracować. Tak się składa, że pracowałem jako pracownik sezonowy i nikt mniew tej firmie nie oszukał, zapłacono mi tyle na ile się umawiałem a to,że praca nie będzie lekka bo kalendarze są ciężkie to też mnie kierownictwo o tym uprzedzało tak samo jak o dyspozycyjności, nikt mnie tam nie oszukał. Pracowałem zgodnie ze standardami i nie miałem żadnych problemów z tego tytułu. W Ledibergu śmierdzące lenie i obiboki nie zagrzeją miejsca. Więc jeśli ktoś ma takie podejście to nie ma co oczekiwać że ktoś będzie go tam głaskał po głowie i jeszcze chwalił.

!

Pracowałam w sezonie, jako pracownik produkcji i mam swoje zdanie: -zła atmosfera (usunięte przez administratora) -słabe zarobki Nie polecam nikomu

sezonowy

Pracowałem w Ledibergu przez 3 miesiące, jako pracownik sezonowy i wiele zobaczyłem i przeżyłem.......Dobrego zdania o Ledibergu nie mam :( Nie polecam tam pracować! :(

była

Lediberg to totalna porażka, nie polecam nikomu...........

Miałem okazję pracować w tej firmie i poznać parę osób :(. Tak więc, mam swoje zdanie o Ledibergu,....... zdecydowanie omijajcie z daleka!!!!! Nie polecam:(

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! W tej firmie bardzo słabo płacą, panuje bardzo zła atmosfera, firmą rządzą dwie osoby(usunięte przez administratora)które sprawy pracowników załatwiają między sobą, nie informując o niczym Prezesa firmy. Jednym słowem OMIJAJCIE..........

Zostaw opinię o lediberg - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lediberg