Opinie o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Maminka

Interesuje mnie praca w selgros, ale już sama nie wiem po tych wpisach... Może ktoś teraz coś napisze na świeżo o pracy na kasie? Byłabym bardzo wdzięczna, jakie zarobki i ogólnie atmosfera itp. Jeśli ktoś tam pracuje chodzi mi o Wrocław niech napisze parę słów

@Maminka

Już minęły ponad dwa tygodnie od zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum. Z tego co widzę nikt jeszcze nie zdecydował się na niego zareagować. Czy podjęłaś jakąś decyzję odnośnie do aplikowania do Selgros Cash&Carry? Może zostałaś już pracownikiem tej firmy i mogłabyś napisać kila słów o swoich pierwszych wrażeniach? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

Agnieszka
@Maminka

Jeśli masz inną ewentualność to nie idź tam do pracy. Pamiętam jak byłam tam na szkoleniu w Dlugołęce. Biedne te kobietki na kasach były...znaczy nic im się nie działo, ale tam rączka rączkę myje. Dobrze miały tylko pupilki reszta pan pracować po prostu musiała i na swoje nieszczęście godziła się na takie traktowanie. Tam kierowniczki wychodziły z założenia, że z nimi się nie dyskutuje tylko robi. Kazał to idziesz na przerwę, a tak to siedzisz na kasie. Koniec pracy, to o czasie schodziły lizuski reszta czeka na zmianę , czekasz kilkanaście minut, ale za to Ci już nie płacą. Nie polecam, jeśli ktoś ma wybór nie trzyma się z daleka od tego obozu

Anonimowo

Pani z działu rtv była nie miła i przez nie wiedzę nie pomogła

Jasiek

Pewnie każdy zarabia tyle na ile zapracuje i na ile ma umiejętności.

Joanna

@............................, czy to oznacza, że Selgros Cash&Carry nie ma spisanych zasad jakimi kieruje się w przyznawaniu premii? Ile rodzajów premii w takim razie funkcjonuje w tej firmie? Proszę Cię o kilka słów dotyczących tej kwestii. Będzie ona ważna dla innych osób zastanawiających się nad współpracą z tym pracodawcą.

@Joanna

zasady są takie aby jak najmniej płacić

Czy po rozmowie w Selgros Cash&Carry rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie - biura, dodatkowo - Długołęka
Długołęka
Seris Konsalnet Holding S.A.
Kuba

Premia zależy od jakości naszej pracy. Jeśli ktoś ma lewe ręce to premii nie będzie!!

@Kuba

2200 to grosze

3190 brutto, pozdrawiam.

Pracuję tu 10 miesięcy, jestem po dwóch podwyżkach i na umowie mam 3190 :)

Anka

Dlaczego pytasz tą drogą. Wyślij CV, umów się na rozmowę i wszystkiego się dowiesz. Jeśli się zdecydujesz, to z pewnością cię przyjmą. Radzę jednak dobrze przemyśleć swoją decyzję. Dotychczasowi pracownicy masowo uciekają ( dlaczego ????), więc przyjmą każdego chętnego.

D

Pracuję w Dziale Wsparcia Sprzedaży i nie mam na co narzekać. Jedynie na brak chętnych. Praca opiera się na drugich zmianach, ale z grafikiem można zawsze coś ustalić. Dojeżdżam do Długołęki kawałek drogi i mimo tego nie zmienię pracy, bo po prostu ją uwielbiam. Bardzo miła atmosfera na horece. Jeśli lubisz i nie masz problemu z kontaktem z ludźmi - zapraszamy :)

Janek

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie pisze na forum. Mam zamiar aplikować i liczyłem na jakieś podpowiedzi pracowników.

Witek

Jak się pracuje w firmie? Macie jakieś dodatki socjalne?

Irek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Joanna

@.............................., z Twojego wpisu wynika, że na początku rozpoczęcia współpracy z Selgros Cash&Carry nie ma możliwości otrzymania premii. Ile w takim razie należy przepracować czasu w tym miejscu, aby mieć realną szansę na nią? Jak długo pracowałeś u tego pracodawcy?

Zxcvb

Można zarobić dwa tys. netto na miesiąc? Jak z nadgodzinami?

Joanna

@................... dlaczego uważasz, że premia w Selgros Cash&Carry nie występuje? Jakie warunki należałoby spełnić, żeby jednak ją otrzymać? Przedstawiłbyś swoje doświadczenie wynikające ze współpracy z tym pracodawcą? Co powinno Twoim zdaniem zostać wprowadzone do tej firmy, żeby była atrakcyjniejszym miejscem pracy dla obecnych jak i przyszłych pracowników?

..............................
@Joanna

przede wszystkim pensja dziś podstawa to min (usunięte przez administratora)tyś na rękę żeby jakoś przeżyć,szacunek którego w selgrosie nie ma a premii nie ma tylko obiecują pracowałem parę mieś i tylko raz dostałem (usunięte przez administratora)brutto premie w tej firmie jest tak rozdzielona że na wstępie i tak każdy nie dostanie choćby super pracował dostają tylko (usunięte przez administratora)

Joanna

@MMM, nie pracuję dla Selgros Cash&Carry. Zainteresowały mnie oferty pracy w tej firmie i chciałam dowiedzieć się od kogoś zatrudnionego w niej jakie warunki mogą zostać zaproponowanej osobie ubiegającej się prace na wybranym przez siebie stanowisku. @Anka, zapytałam o pracę w Selgros Cash&Carry na tym forum, ponieważ liczyłam, że zapoznam się z aktualnymi opiniami pracowników tej firmy o tym jakim w ich ocenie pracodawcą jest Selgros Cash&Carry.

Małgorzata Burczak

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Kierowca Dawny

Pracuje jako kierowca i na dzień dzisiejszy nie Polecam pracy dlaczego? A mianowanie dlatego ze czasani jak brakuje pikerek musze sam sobie zbierac zamówienia jak i np mam na 6 rano do pracy a wyjeżdżam o 12 gdzie kończę za 2 godziny prace... mało tego towar nie pod drzwi tylko na półki klientowi trzeba układać jak i co najśmieszniejsze jest to że przyjmują na C obiecują ze będą robić uprawnienia na C a wcale jest to nieprawda chcą tylko ludzi do pracy zdobyć bo nikt tu nie daje rady dluzej nix 3msc.

Justyna

Zastanawiam się dlaczego tak dawno nikt nie pisał na forum? Mam zamiar aplikować ale dobrze jest mieć trochę info od pracowników.

Joanna

Pracujesz w Selgros Cash&Carry? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity może liczyć nowy pracownik?

Jako kierowca towar dostarcza się prosto do kociołka kucharek :D :D :D :D dzięki temu już wiem gdzie będą kolejne kuchenne rewolucje.

G

No Cash no Carry, kierowca praca dwustrefowa. 1 strefa: magazynier, pakowacz, ładowacz, mechanik, wszystko ręcznie (brak ramp, chyba zakaz na używanie wózków i wszelkich pomocy, towar lata bez palet) . 2 strefa: kierowca, rozładowywacz, kasjer. Brak zezwoleń na dostawy = zbieranie pkt. karnych za złe parkowanie. Płaca nieadekwatna. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Długołęka

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros Cash&Carry