Opinie o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Luck

Jak na stanowisku kierowcy?

Ewela26

A co powiecie o pracy na magazynie dla kobiety ? A dokładnie kompletując zamówienia internetowe klientów i przygotowywanie do dalszej wysyłki ? Dostałam propozycje przez tymczasowa agencje pracy , a przez to ze mam status studenta to dość dobra stawkę ... Te wszystkie komentarze wyżej trochę sa przerażajace

bęc

Zastanawiam się jakich średnich zarobków można się teraz u nich spodziewać? Podobno oprócz dobrych warunków dorzucają jeszcze jakieś premie do tego, to jeszcze lepiej.

Eska

Pracuję tu od prawie 3 lat, na początku było lepiej, teraz robi się coraz gorzej. Co chwile ktoś się zwalnia albo co druga osoba szuka czegoś innego. Czasy, gdy przychodziłam do pracy nie tyle z przyjemnością, co bez myśli "ja (usunięte przez administratora) znowu muszę iść do tej (usunięte przez administratora) pracy" już dawno minęły. Wywalają za bzdury, a tak na prawdę dlatego, że ten czy tamten kierownik kogoś nie lubi, bo ma swoje zdanie i potrafi się postawić. Zauważyłam, że przekaz informacji w tej firmie między personelem jest znikomy, a potem sapy, że czegoś nie wiesz. Pensja to najniższa krajowa + jakieś tam premie, człowiek ledwo (usunięte przez administratora)zł na rękę wyciąga. Wśród pracowników dużo plotkarzy. Jeśli jest się szarą myszką nie ma realnych szans na jakiś awans, czy podwyżkę, bo musisz (usunięte przez administratora) przełożonym praktycznie o wszystko. Z plusów to chyba jedynie płatność na czas, bony i paczki na święta, ogólnie dobry socjal. Reasumując pracowałam w gorszych miejscach, jeżeli komuś marzy się praca w handlu to myślę, że się tu odnajdzie. Na kasy przyjmują chyba nawet bez doświadczenia. Jako praca tymczasowa też da się wytrzymać lub gdy komuś potrzebna jest byle jaka praca od zaraz.

Czy po rozmowie w Selgros Cash&Carry rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie - biura, dodatkowo - Długołęka
Długołęka
Seris Konsalnet Holding S.A.
gower

klientów moze nie straca tylko ludzi chetnych do pracy ale uwazam ze w tej firmie na pewno oferuja umowe na cały etat i sa wypłacalni czy wiecie moze jak jest naprawde czy mozna tez liczyc na pomoc wspolpracowników i dobre ralacje z przełozonym czy przyjeciem do pracy sugeruja sie posiadanym doswiadczeniem kandydata?

marbył

Brak poszanowania pracownika,plotkarstwo,najlepiej mają ulubieńcy dysponentów mało robią stoją gadają a najlepiej mają a Ty zachorujesz to patrzą by Cię zwolnić.Nawet jak tyrasz ostro to premia i tak pójdzie do ulubionych pracowników.Zgadzam się z kolegą że kierownicy chodzą i obserwują czasami człowiek czuje się jak w (usunięte przez administratora)..oj lepiej żebyś nie stawał na minutę bo będzie rozmowa.Praca W handlu jest ciężka ale tam to ma się wrażenie że kierownicy myślą że ta praca to lajcik.Ceny towarów z Wrocławia a zarobki z Oleśnicy a oni się dziwią że obrót spada...gdzie tu sens?co 2 osoba myśli tam o zmianie pracy...i coraz mniej bezrobotnych chce tam pracować...okaże się że za parę lat zostanie tam tylko kierownictwo jak nic się nie zmieni....a ludzie naprawdę tam ostro pracują.Pracowałem tam długo i przykro że tak się człowieka traktuje...ale życzę powodzenia osobą które chcą tam pracować..trzymam kciuki

lcziLICZI

Pracowałem w Selgros Długołęka. Mam mieszane uczcucia. Po ierwsze siła złego na jednego wiele osób tam pracujących udaje miłych i spoko. Okazuje sie jednak ze częto za plecami knują to i owo. Można sie skumać z załogą ale trzeba uważać. Jednym z powodów "uważania na każdym kroku" jest to że selgros zatrudnia różnorodną kadrę i niektórzy są nie pewni (plotkarze). Zbytnia kontrola ze strony niektórych kierowników powoduje czasem niezręczną atmosferę. Ja sam się stresowałem a będąc osobą z małym dystansem do siebie wszytko brałem osobiście. Jestem osobą która woli wykonywać polecenia a nie rządzić. I mając nawet okazję popędzać ludzi z Bogresu raczej tego nie robiłem tylko realnie patrzyłem na to ile mogą zrobić. Kierownik (usunięte przez administratora) jest fajnym przełożonym i szkoda że mało rozmawiałem z nim o problemach ponieważ on jest najbardziej wyrozumiały. Praca nie była ciężka ale odpowiedzialna i z tego co kierownictwo twierdziło powodem nie przełużenia umowy było nie spełnianie obowiązków i błędy. Wiedziałem jakie. Ale zauważyłem u innych dużo gorsze a nie wszystkie moje błędy były łatwe do przypomnienia (luki w systemie informatyczny powodowały że palety się nie rejestrowały). ALe lojalność mi nie pozwoliła żeby peplać a ten zrobił to a ten tamto!!! Ale jednak czase trzeba było (usunięte przez administratora)ale nie podkablować (jak to niektórzy robili okropne) ale opieprzyć. Selgros to nie miesce dla spolegliwych ludzi tylko stanowczych a nawet władczych. Płaca jak płaca ich sprawa że mało bo ludzie z tamtąd to idą gdzie indziej jak tylko znajdują bardziej płatną posadę. Tylko szkoda ze nie porozmawiałem wcześniej z kim trzeba zanim mi umowy nie przedłużono. Obawiam się ze mojej winy w tym było tylko 35 procent.

taki sobie zwykły ktoś

a jesli chodzi o zaufanie do dysponentów, to oni trzymają razem, uważają sie za lepszych od reszty pracowników, trzeba uważać co się mówi i robi, wiele jest takich co podpierdzielą zaraz, ze np. staniesz chwile albo zagadasz do kogoś czy podejdziesz na inny dział, nie wazne, czy dla swoich potrzeb czy z klientem, tam ręka ręke myje, oni przeważnie zawsze za sobą nawzajem staną, byle tylko pokazac gdzie twoje miejsce, ci co nie trzymają z nimi, tylko stają za pracownikiem, to dlugo tam nie pracują, wiadomo dlaczego.

taki sobie zwykły ktoś

tu macie w większości racje, bo nie polecam, jeśli chodzi o zarobki to male i brak perspektyw na podwyzki, o wszystko trzeba walczyć, nawet o należacą ci sie umowe na czas nieokreslony, lepiej zwolnic i przyjąć od nowa, a jesli juz to nieliczni mają i to po wielu wysilkach dotarcia podania o to , pracownicy są różni, jak wszedzie, zawsze są jakies wyjątki od reguł, ale często nie jest zle, zalezy gdzie się trafi.A kierownictwo do bani, w sumie tylko pan D.M. nie jest zly, a z resztą nie da się rozmawiac,uwazają ze musi być tak jak postanowią, mimo iz nie mają racji. Nie sluchają, są zawistni i nie uznają sprzeciwu ani sprzecznego zdania z tym co mówią, a spróbuj sie odezwac za duzo, jesli im sie cos nie spodoba, nie wazne ze masz rację, to cie zmieszają z błotem, jak to robi pan R.F. i S.K. Nawet sam pan dyrektor słyszałem, ze nie zniża sie do rozmów bezpośrednio z pracownikiem, jesli jest jakis problem, to od niego uciekają. W sumie tak praca nie jest zła sama w sobie, ale pracowników traktują czasem jak w (usunięte przez administratora)i tyle. Albo na to pozwolisz, albo już tam nie popracujesz dlugo, ja pracowalem w kilku miejscach ale tam to jest z roku na rok coraz gorzej. Najważniejszy klient i ci wysoko a pracownik ma zapierdalać, nie oddzywac sie , najlepiej nie rozmawiac z nikim i nie miec swojego zdania oraz przyjąc zasade kierownik i klient nasz pan....

...

Kierownictwo po szkole podstawowej- nie umie rozmawiać z pracownikiem - nie można mieć swojego zdania - jak ktos walczy o swoje to najlepiej ZWolnić - uciekają przed klientem jak jest problem . (usunięte przez administratora)

Anioł Stróż 3D

Przyjecie do pracy odbywa sie bezpośrednio przez firme lub pośrednio przez pośrednika firme Bogres. Plusem jest 8 zł/h na ręke, 2 przerwy trwające w sumie 40 minut. praca w trybie 3 zmianowym lub na same nocki przez pośrednika, praca jest cieżka i wymaga siły fizycznej, odpowiedzialności za dużo \"rzeczy\" i dostosowania sie do ciagle rosnących wymagań kierowników a takze dystansu do siebie bo napewno napotkasz sie z krytyką niezależnie kim jesteś. Ogólnie polecam przyjmować sie tylko bezpośrednio do firmy Selgros a nie przez pośrednika, bo to całkiem inna bajka, 2 różne prace które dzieli ogromna przepaść choć wynagrodzenie podobne to standard pracy w firmie bogres jest o wiele niższy, lekko mówiąc bedziesz traktowany gorzej. Polecam na krótki okres ludzią zdesperowanym którzy nie widzą innej możliwości zarabania pieniedzy. ;)

anonim - 2009-04-04 10:51:31 beznadzejny sklep i [usunięte przez admina]obsluga beznadzieja jest osoba która to napisała

beznadzejny sklep i [usunięte przez admina]obsluga

Dariusz Rak - Monter Samodzielny

Praca wymagająca dużej skrupulatności i cierpliwości. Ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Długołęka

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros Cash&Carry