ITUM OWOCE

Wodzisław Śląski

Opinie o ITUM OWOCE

Szczerze ? ! ? (zawsze): - marne wynagrodzenie za duży wysiłek (1400 brutto na asystencie), - za nadgodziny płacą, ale nie za wszystkie, - premia - zależna od wyników sprzedaży (założona poprzeczka na takim pułapie, żeby tej premii nie dać - wygórowane marzenia czy może ambicje zarządu), - aroganckie zwroty ze strony kierownictwa z Wodzisławia Śl. (Pan A.M. to osoba, która w sposób arogancki rozmawia z pracownikami), NIE POLECAM --->>> jak najdalej od tego całego PRLowskiego układu !!!

Zostaw opinię o ITUM OWOCE - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITUM OWOCE