GT 85 Polska

Lublin

Opinie o GT 85 Polska

Danuta

W pełni się z Tobą zgadzam @taksówkarz, że opinie sprzed dwóch lat często niewiele mają wspólnego z obecną sytuacją w firmie. Piszesz, że wprowadzono wiele zmian w GT 85, a jak jest teraz z premiami? Wcześniej toczył się o to spór na forum, więc może wypowiesz się w tej kwestii?

Taksówkarz

Jest takie już znane prawo marketingu ze ludzie chętniej zostawiają negatywny komentarz niż pozytywny. Uważam że opinie sprzed dwóch lat są już przestarzałe ponieważ w firmie są wprowadzane zmiany. Z mojej obserwacji wynika ze nie widzialem jeszcze zakładu w którym pracownicy mogliby sobie tak relaksowo robić swoje zadania wedle uznania jeśli chodzi o tempo. Jest też dużo wyrozumiałości na początku. Chyba ze powiedziałeś ze jesteś fachowcem swiatowej klasy to się nie dziw, że są wymaganua. Ogólnie to są pewne braki w zarządzaniu produkcją, ale w Lu takiej kasy na start jak tu nie dostanę nigdzie...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w GT 85 Polska? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Szukasz pracy w Lublinie?

Mirek

Czy dobra praca w firmie jest powodem, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda!!

zyo
@Mirek 18.01.2018 19:27

Nikt nie pisze bo negatywne opinie są "ścigane" z całą dostępną mocą przez właściciela

Pracawnik gt85

Witam pracuje tam od ok 4 lat nigdy nie miałem problemów z wypłata pieniędzy zawsze do 10 każdego miesiąca są na kącie. Szkoda, że ludzie zanim przyjmą się do gt85 czytają tę opinię, które wystawiane są przez ludzi, którym nie powiodło się w firmie.W rzeczywistości jest trochę inaczej myślę ,że Prezes jak i całe kierownictwo daje szanse młodym ludziom na rozwijanie swoich umiejętności. Pracowałem w firmach gdzie warunki pracy pozostawiały wiele do życzenia,a kierownictwo bywało dużo gorsze.Zastanawia mnie po co koledzy powyżej przyjmowali się do tej pracy skoro nie odpowiadały im warunki finansowe.Wydaje mi się, że każdy wie za jaką stawkę będzie pracował i albo się na to godzi albo nie ,jeśli się zgodził to widocznie wszystko mu odpowiadało,a teraz coś nie wyszło i swoje frustrację wypisuje na forum.Przykro jest patrzeć na takich ludzi którzy nie potrafią normalnie porozmawiać w cztery oczy tylko wypisują takie bzdury.

Nieważne co ważne , że gadają !

GT_Pracownik

Heh nie wiem skąd te wasze negatywne komentarze, choć wierze, że łatwiej tutaj niż ewentualnie na żywo, jeżeli pracujecie w tej firmie cały czas. ja osobiście nie narzekam, a pracuje tutaj już nie krótki czas.

~

TOP 3 Lubelskich firm nie bierze się z niczego...

Egerton

Co możecie powiedzieć o pracy na produkcji ,ale chemii ( na ul.Tokarskiej 9) warto tam pracować -będę wdzięczny za info ?

Egerton

Dzieki za odpowiedz HelloBaby Co do kasy to chyba nie taka mała jak na Lublin ( ponad 2000 netto -na rękę ) ?

GT_Pracownik

Jeśli na produkcji w jednej z wiodących firm Lubelszczyzny jest tak źle to polecam odwiedzić firmę. Jakość środowiska pracy, sprzęt, opieka socjalna, pakiety sportowe i inne bonusy to tylko kilka argumentów za. Firma się rozwija, pozyskuje nowe kontrakty, inwestuje w kadry i ich rozwój, szkoli, współpracuje z liderami na świecie, zdobywa kolejne rynki. Jeśli ktoś chce wierzyć w te zadufane komentarze - proszę bardzo, jeśli ktoś się chce przekonać zapraszamy, rekrutujemy cały czas.

GT_Pracownik

:) Rekrutuje sie bo sie rośnie :)

Hm

Mam pytanie jak tam jest. Na produkcki jest ????

miłośniczka
@MILOSNIK 16.10.2016 17:19

potwierdzam z tą premią. A kierownictwo, handlowcy i logistyka tragedia młode i nie wie co ma robić, co powoduje chaos w firmie i tylko się kłócą. Stawki Lubelskie, kokosów niema.

Kucharek

Nie polecam tej firmy również. Kurant jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który zwalnia ludzi cały czas bez przyczyny

@Kucharek 28.05.2016 23:52

Jako właściciel ma prawo decydować dla kogo widzi miejsce w swojej firmie, a dla kogo nie. Dobór właściwych pracowników to sztuka, która wymaga wyrachowania i braku skrupułów. Odpowiednich dla siebie i swojego interesu. Pracownik musi zapracować na swoją pensję i zysk dla firmy. Na jednych stanowiskach łatwiej to policzyć lub sprawdzić na innych trudniej. Myślę że tego się trzyma. Wiadomo każde przyjęcie nowego pracownika to inwestycja we wdrożenie i ryzyko czy sie sprawdzi. Widocznie nie widział perspektyw na dalszą współpracę, a czy miał rację czy nie to czas pokaże. No chyba że ktoś "życzliwy" pomógł mu podjąć decyzję.

xxx

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!

mmm

I jeszcze RUDEK od tego co im naobiecujesz i na co się zgodziss.

PM

Konstruktor z 2 letnim doświadczeniem... z doświadczeniem w projektowaniu czego ? Wszystko zależy od tego co potrafisz i czy masz pojecie o automatyce przemysłowej.

Konstruktor

Mógłby ktoś podać przedział zarobków na jakie może liczyć konstruktor z 2 letnim doświadczeniem?

Wadys

Nie o to mi chodzi,piszecie "nie mało", "spoko warunki finansowe". Dla jednego 2000 na rękę będzie spoko i niemało a dla drugiego np. z powodu dojazdów samochodem będzie to mało i na granicy opłacalności.

Wadys

Mógłbyś liczbowo podać zarobki bo "spoko warunki finansowe" niewiele mi mówi.

Wadys

Mógłby ktoś opisać na czym polega stanowisko elektromontera w GT85,jak wyglądają wymagania i obowiązki.Na jakie zarobki można liczyć?

Bartosz

GT85 to widzę, ze chyba jedna z najpopularniejszych firm na GoWork :). Jestem byłym pracownikiem firmy, przepracowałem w niej ok 1,5 roku na stanowisku technologicznym i powiem szczerze, że ciągu tego okresu nauczyłem się więcej niz w ciągu 5 lat studiów. Szefowie (wtedy bylo dwóch, nie wiem jak jest teraz) byli wymagający, w końcu za coś pobiera się pensję - ale jak widzeli, że chcesz pracować, rozwijać się to pomagali i doceniali włożony wysiłek. W każdym razie pracę w GT85 wspominam bardzo dobrze.

Pomocna dłoń kierownika

Droga Zono. ... Po pierwsze - Jeżeli uważasz że jakakolwiek inicjatywa mająca na celu poprawę sytuacji w tej "okropnej" firmie, nawet tak błaha jak wpis na anonimowym forum jest formą wchodzeniem pracodawcy w cztery .... to zanim odezwiesz się kolejny raz proszę zastanów się dwa razy co napiszesz. Uwierz mi, warto :) Po drugie - Czyli według Ciebie na miejscu jest obecność na tym forum wyłącznie niezadowolonych pracowników ich żon i niczego nieświadomych przyszłych pracowników. Ciekawe ... powiedz mi proszę od kiedy to na ogólnodostępnych forach obowiązują takie zasady internetowego sawuar wiwr-u ?? A może uważasz że to forum jest tylko ścianą płaczu i odpowiednie wpisy to tylko te pełne żalu i goryczy ?? Po trzecie i najistotniejsze dla mnie - Skąd taka opinia że się bronimy ?? Jestem na tym forum pierwszy raz i zaciekawiony tą falą niezadowolenia poprosiłem o pomoc osoby bezpośrednio dotkniętej "nieprawością" a Ty uważasz że mam coś na sumieniu ?? Hmmm ... jednak umiejętność rozumienia tekstu czytanego nie jest tak powszechna jak zakładałem. Przeczytaj uważnie co napisałem w poprzednim poscie i wspólnie z mężem pomóżcie mi tak jak o to prosiłem :) Pozdrawiam

Zona.

A czy pomocna dłoń nie za bardzo wchodzi w cztery ...... pracodawcy.Wydaje sie nie na miejscu obecnośc na forum zarœwno kierownictwa,nie mówiąc o właścicielu.Bronicie się Panowie na wszelkie sposoby.Tak zachowujæ się dzieci albo osoby ,które maja coś na sumieniu.

ede

Chłopaki ile w firmie gt85 da sie zarobić jako monter instalacji??

Pomocna dłoń kierownika

Hmmm .. a to interesujące :) Powiedz lepiej drogi przyjacielu kto Cię tam tak skrzywdził i wykorzystał haniebnie, to wspólnymi siłami spróbujemy zakończyć tą straszną fale mobbingu, poniżenia i wykorzystywania w firmie której obecnie pracuje. Bądź odważny, ujawnij się i powiedz co aż tak strasznego Cie u nas spotkało i z czyjej strony, że tyle w Tobie nienawiści i pogardy. Kiedy poznam sedno problemu, wspólnie z moimi kolegami kierownikami spróbujemy go rozwiązać żeby innym żyło się lepiej. Zrób to dla dobra nas wszystkich. Pozdrawiam :)

w bulu i nadzieji

Godna polecenia??? Hahaha chyba tylko masochistom:)i kolegom ze studiów obecnych kierowników:)

Obecny

Firma godna polecenia.

obserwator

A może "jaka firma tacy pracownicy" He! He!

magic

Co tu się dzieje paranoja.

Obecny

Tak rafał890 "jaka praca taka płaca"

Zostaw opinię o GT 85 Polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GT 85 Polska