Maxcess Sp. z o.o.

Opinie o Maxcess Sp. z o.o.

Maxcess Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Operator Cnc. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Warunki uzaleznione od kompetecji, sa poziomy wynagrodzeń, od razu umowa o pracę bez posredników, mozliwosci awansu na wyższy poziom, duża ilośc benefitów i fajna atmosfera. Ogólnie polecam :-)

Roman

Możesz coś więcej napisać o tych poziomach wynagrodzeń? Jeśli ktoś nie ma dużego doświadczenia, to na start ile może otrzymać?

Polko
@Roman

Jak nie masz doświadczenia to 7500, a jak masz to mniej;)

Adrian
@Polko

Chyba odwrotnie, co? Ludzie bez doświadczenia dostają więcej? To znaczy że nowi pracownicy mają wyższe wypłaty od tych co już dłużej robią? Bo tak zrozumiałem.

Wałeczek
@Adrian

Maxcess jest Arkadią na rynku. Im mniej umiesz i mniej robisz tym więcej Lajków dostajesz...

Andrzej Soliwoda

Dziękuję wszystkim za ponad 12 lat współpracy. Życzę wszystkim sukcesów zawodowych i rozwoju osobistego. Ja będę miło wspominał ten czas z wami i wspólne doświadczenia w budowaniu Firmy.

Były długoletni pracownik
@Andrzej Soliwoda

Panie Andrzeju z smutkiem przeczytałem informacje , czy to prawa że zakończył pan współprace z Maxcess ?

Agnieszka
@Andrzej Soliwoda

To co się stało że odchodzisz?

Złotówa
@Andrzej Soliwoda

Andrzeju, kiedy będą podwyżki?

Adrian
@Złotówa

Myślisz że w ogóle będą? Przydałyby się jak teraz tak wszystko drożeje. Powiesz ile teraz płacą? Chce wysłać CV a nie chce aplikować w ciemno.

Grażyna
@Złotówa

I co do dziś jakieś już były czy od stycznia się zapowiadają? Macie inflacyjne?

On

Witam serdecznie, zapraszamy do najlepszej firmy na rynku AKWA Sp. z o.o. w Gnieźnie.

Programista

Czy po przeniesieniu zakładu będzie prowadzona rekrutacja na stanowisko programisty CNC? Jakie będą warunki zatrudnienia? Jaki zakres obowiązków?

OPCNC
@Programista

Nie ma w tym zakladzie takiego etatu.

Grażyna
@OPCNC

Jemu pewnie o operatora po prostu chodziło?

Aplikowałeś na stanowisko Monter/Elektromonter oferowane przez firmę Maxcess Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Dens

Straszny deficyt pań na parkiecie, ale zabawa miliard na 10. Polecam z całego serca

Weldermaniac

Witam serdecznie czy jest szansa dostać się do pracy jako spawacz?? Jakiej można się spodziewać stawki jeśli to nie jest tajemnica oczywiście...??Dojeżdżają Ludzie z Gniezna?? Pozdrawiam wszystkich ;)

Welder

Witam serdecznie jakiego wynagrodzenia netto można się spodziewać na start jako spawacz?? jeśli to nie tajemnica oczywiście.....Pozdrawiam Wszystkich

@Welder

Proszę o kontakt pod numerem telefonu 61 8977621.

Tajemnica

Tajemnica, tajemnicy, tajemnica poganiana

daras

Witam. Mam pytanie czy praca na obrabiarkach CNC jest 3 zmianowa?

Jaro
@daras

Narazie na 2 zmiany

daras
@Jaro

Dlaczego narazie, mają być wprowadzone 3 zmiany?

Smerf
@daras

Będą ludzie na trzy zmiany to będą trzy.

@Smerf

W tej chwili nie ma żadnych planów wprowadzenia pracy na 3 zmiany.

Gwiazdor

Na forum choinka a w pracy inwentura

Nie muszę się podpisywać, myślę, że wiadomo.

Naprawdę jest mi aż głupio z wami rozmawiać poprzez to forum! Gro z chłopaków nie ma problemów, aby porozmawiać w cztery oczy, ale jak widać są i frustraci którzy zarabiają na stanowisku monterskim naprawdę dobrze. I Tomek Ś. naprawdę nie przyjmę twoich argumentów, że twoje zarobki są niskie! Jesli naprawdę cie się tutaj nie podoba to nie zatruwaj innym życia. Wiele osób szuka pracy, a skoro uważasz, że VW Września zaoferuje bajeczne wynagrodzenia to powodzenia i żyj w swoich fantazjach. Nie po to budują fabrykę poza Poznaniem, żeby dawać wynagrodzenia podobne jak w Poznaniu. Wiem, że w waszym wypadku zapewne odejdą koszty dojazdów, ale czy są one aż taj duże jak jeżdzicie w cztery osoby? Oczywiście zawsze możesz aplikować do VW gdzie będziesz trybikiem w dużej firmie i wtedy poczujesz jak to jest, gdzie nawet nikt ciebie nie zauważy, a dla HR będziesz jedynie cyferką w systemie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Polak musi mieć jakąś rzecz do narzekania, bo mu jako naród nie potrafimy się cieszyć z tego co mamy i co osiągnęliśmy! Jeśli naprawdę komuś się nie podobają warunki pracy w tym zakładzie czy stawki wynagrodzeń, ja nikogo naprawdę tutaj trzymać na siłę nie będę, życzę każdemu lepszej pracy i niebotycznych zarobków! Proszę znajdżcie pracę, gdzie możecie liczyć na generalne podwyżki, na moim zdaniem dobrze rozbudowany socjal, kilka fajnych benefitów pozapłacowych, prywatną opiekę medyczną itp. Podwyżka 3,5% to mało, przy inflacji niecałego 1%? Jakby ktoś się nie znał na ekonomii to wczesniej tak były podwyżki rzędu 6%, ale przy inflacji 3,5-4%... Prosto z mostu mówiąc, że jakby inflacja była ok 10% były by i podwyżki ok 12% ale realnie w kieszeni byłoby to nic nie warte. To taki mały wykład dla tych co liczyć nie potrafią. Polska stała się stabilnym krajem i z tego powinniśmy być dumni! A jeśli chodzi o mistrzów i kierowników, to zawsze ktoś będzie niezadowolony, bo te osoby nie są od głaskania pracowników, a mają realizować wyznaczone cele i plany produkcyjne! A frustraci i tak znajdą powód no narzekań... tak było, jest i będzie.

@Nie muszę się podpisywać, myślę, że wiadomo.

W nowym roku mają być obiecane podwyżki, więc warto przypomnieć post Andrzeja. Andrzej pięknie napisał ile powinny wynosić podwyżki w zaleznosci od inflacji. Przypominam że teraz mamy 7% i ciągle rosnie.

Inflacja

Brawo Andrzej, na Ciebie zawsze można liczyć:)

Już prawie 8%.

@Inflacja

Wysokość podwyżek na rok 2022 została oficjalnie ogłoszona na spotkaniu w grudniu.

@Maxcess Sp. z o.o.

Andrzej, ale w Twoim "małym wykładzie dla tych co liczyć nie potrafią" sam napisałeś, że taka podwyżka w kieszeni jest "nic nie warta

Magdalena

Przykre są te dyskusje o Maxcess, połączone z ujawnianiem nazwisk mimo RODO. A firma teraz szuka operatorów CNC - frezerów i tokarzy. Pensja z ogłoszenia to 5 500 brutto/miesiąc. Napiszcie lepiej (proszę), ile trzeba mieć tego doświadczenia z frezarkami CNC, żeby mieć szansę na pracę. Rok wystarczy? Proszę o pilną odp., termin aplikowania minie we wrześniu.

Tadeusz
@Magdalena

Wystarczy

@Tadeusz

Tak. Firma poszukuje nowych operatorów CNC. Stawka wynagrodzenia tak jak zaznaczono w ogłoszeniu. Jeśli chodzi o staż pracy rok wystarczy. Firma stawia na rozwój i wszelkie braki umiejętności zostaną szybko nadrobione.

@Maxcess Sp. z o.o.

Andrzej Soliwoda, brak Wam cohones żeby powiedzieć że będzie zmiana lokalizacji? To brak szacunku wobec ludzi, którzy są tu od początku a także dla tych którzy chcą się zatrudnić. Pozdrawiam

@Long

Możemy potwierdzić, że będzie zmiana lokalizacji. Prezes od kilku miesięcy na spotkaniach z pracownikami produkcji o tym mówi. Naprawdę warto słuchać i czytać co się pojawia na slajdach. Jak zapadnie decyzja i właściciele korporacji zdecydują się na konkretną lokalizację to wszyscy zostaną o tym poinformowani. Na razie nie ma decyzji, więc nie ma o czym mówić i pracujemy w Bugaju.

Zbychu
@Maxcess Sp. z o.o.

Typowe gadanie, które powtarza się na wszystkich spotkaniach "nie ma decyzji więc nie ma o czym mówić". Właśnie że jest o czym mówić! Ta decyzja wpłynie bardzo na życie pracowników, także na życie rodzinne. Dlaczego pracownicy nie zostali poinformowani jakie nowe lokalizacje są brane pod uwagę?

@Maxcess Sp. z o.o.

Prezes nie potwierdził ze będzie zmiana lokalizacji na żadnym że spotkań podsumowujących.

@Maxcess Sp. z o.o.

Albo przynajmniej ja nie słyszałem ????

@Maxcess Sp. z o.o.

To chyba na inne spotkania chodzimy i inne slajdy czytamy bo na żadnym spotkaniu prezes nie potwierdzał przeprowadzki

@Maxcess Sp. z o.o.

Sory, ale prezes nie informuje. Niech wyjdzie i powie. Będzie zmiana lokalizacji na 100 %. Braciszewo/Września wita z otwartymi rękami.

Lok
@Long

Skąd info o tych lokalizacjach?Wrzesnia to jeszcze rozumiem, ze będą mieli możliwość coś wynająć ale Braciszewo to dziura zabita dechami tam musieliby chyba coś budować…

@Maxcess Sp. z o.o.

Nowa lokalizacja Braciszewo/Gniezno została oficjalnie ogłoszona na spotkaniu 3 grudnia.

Witam, czy osoby pracujące mogą wypowiedzieć się na temat pracy biurowej?Czy warto aplikować i podejmować współpracę?Jak atmosfera w biurach?Czy występują jakieś premie roczne, miesięczne?Czy wspomniana zmiana lokalizacji jest już pewna, ze będzie to jedna z dwóch podanych - Barciszewo/Września?

Marian
@Gość

Miła atmosfera, regulowane biurka, oczyszczacz powietrza, klimatyzacja, ekspres do kawy, przychodzisz na którą chcesz (byle do 9-tej), duże wymagania, niskie zarobki.

@Marian

A jak wyglada rotacja pracowników w biurach?

Krystyna
@Gość

Zależy od działu. W biurze prezesa rotacji brak.

Znafca
@Krystyna

Za to w księgowości co chwila nowe twarze.

@Znafca

Z czego to może wynikać?Słabe płace, atmosfera czy może dużo nadgodzin?

Gościna

Wszystko po trochu

Gość 2
@Gość

Słabe wynagrodzenie, wręcz bardzo jak na wiedzę która posiadają pracownicy działający po 5, 10 lat w tej firmie. Nadgodziny nie przymusowe i płatne jak w kodeksie pracy, więc jako komu pasuje.

Judi
@Gość 2

Wydaje mi się, że z takim stażem to min. 4500zl na rękę każda z księgowych zarabia. ..

Aktualność
W związku z rozwojem firmy Maxcess w Polsce w dniu 3 grudnia 2021 r.  oficjalnie zostały ogłoszone przenosiny zakładu do Braciszewa/Gniezno. To będzie nowy zakład budowany pod nasze potrzeby produkcyjno-magazynowe wraz z niezbędnym zapleczem administracyjnym.
Harry

Dobrze, że pracownicy z Wrześni i Poznania mają cały rok na znalezienie nowej pracy. Święta w spokoju.

Ta firma to zwykły Januszex udajacy międzynarodową poważną korporacje.

Lakiernik

Wazna informacja dla wszystkich ktorzy chca przyjsc do tej firmy!!!! Maxcess planuje przeniesienie siedziby o czym nie informuje w ogloszeniach caly czas podaja stary adres.

bobek

Andrzeju, Sam dzwonisz do ludzi oferując pracę,dobry specjalista za te wasze zaskórniaki nie przyjdzie.Docencie pracowników i nie dajcie im odchodzić w poszukiwaniu lepszego bytu i zarobków.Każdy z nas wie ile dobry pracownik powinien zarabiać i nie zwalniajcie ludzi za to że ktoś wyraził swoje zdanie,a przy tym nacisnął komuś na odcisk. Pozdrawiam

ktos
@bobek

obawiam się że to Oklahoma city rządzi a nie oni. zwalnianie pracowników za wyrażenie nie wygodnej opinii tak zachowują się kadra zarządzająca w koncernach produkcyjnych najgorsze są te amerykańskie.

@bobek

Dziękuję za opinię. Nikt w tej firmie nie zwalnia za wyrażanie swojej opinii i za posiadanie własnego zdania. Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia jest ona uzależniona od posiadanych umiejętności.

@ktos

Od 2020 roku nowi właściciele przenieśli siedzibę główną do Chicago.

Dawid
@Maxcess Sp. z o.o.

Ha ha ha sam Andrzeju wiesz że to nie jest prawda, w tym wypadku umiejętności mają nie duże znaczenie.

Aktualność
Witamy wszystkich na oficjalnym profilu Maxcess Sp. z o.o!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na
pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie
kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się
odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje
nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem
oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez
Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii,
podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
pod adresem: rekrutacja@maxcess.eu

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Maxcess

Regina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

@Regina

Obecnie firma poszukuje ponad 10 nowych pracowników. na kilka stanowisk pracy ( np. operator CNC, monter, lakiernik, księgowa). Wysokość zarobków uzależniona od stanowiska na które się aplikuje.

Allegrowicz

Nie polecam tej pracy

Julia
@Allegrowicz

Dlaczego nie polecasz pracy w Maxcessie? Mógłbyś napisać o swoich doświadczeniach i opisać dokładniej dlaczego Twoja opinia jest negatywna? Do czego masz zastrzeżenia?

Nilt

Mam czasami wątpliwości czy co kolwiek w polsce się zmieni. Te wszystkie firmy w polsce was wywłaszczają tylko dlatego że politycy, partiokracja wywyśliła sobie tani kraj, tanie państwo. Tani polski pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Maxcess Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Maxcess Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxcess Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maxcess Sp. z o.o.?

Maxcess Sp. z o.o.