P.I.O.Ś. Euro-Ekolas Sp z o.o.

Opinie o P.I.O.Ś. Euro-Ekolas Sp z o.o.

tomtom

Czy ktoś wie w jakich spółkach ukrywają si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prezesi euro krzaku

Trym

Fajnie byłoby sie czegoś dowiedzieć o tej firmie. Jakie warunki pracy, jak płaca. Ktoś coś moze skomentować?

macher

Jestem ciekaw, jak teraz wygląda zatrudnienie w tej firmie - czy ktoś z kolegów może mi opowiedzieć? Czy to rzetelny pracodawca? Czy coś się poprawiło?

prc

Co to za pracodawca, któremu nawet nie chce się uzupełnić profilu. To chyba jakaś lipa.

adw

informacje o upadłości Euro-Ekolas Sp z o.o. można uzyskać w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych, http://www.krpu.pl/postepowania-upadlosciowe/przedsiebiorstwo-inzynierii-ochrony-srodowiska-euro-ekolas-sp-z-o-o jak ktoś nie dostał kasy od syndyka może pozwać prezesa i członków zarządu z art. 299 k.s.h.

Mazelt

Widocznie nikomu specjalnie nie zależy na tym, aby być dla kontrahentów przejrzystym partnerem do biznesu. Ciekawe czy podobnie sytuacja się ma w stosunku do pracowników, czy tutaj bardziej pracują nad zacieśnianiem współpracy? Z drugiej jednak strony chyba nie ma się co spodziewać nie wiadomo jak wysokich wynagrodzeń nie?

cisz

no widze ze niestety nie ma komu chyba tej strony uzupelnic a szkoda bo strona interentowa to wazna sprawa bo dobre zrobiona strona daje duzo informacji o firmie tutaj tez chyba firmy maja jakeis swoje profile. bo widzialem to na innych. poszukuje pracy i chcialbym miesc jak najwiecej informacji...

bzyku76

Wezwanie do sądu pracy jeśli oczywiście ktoś ich zaskarżył

Czy ktoś dostał już wezwanie do sądu na 28 lutego?

kumaty

Daremny prezesina myśli sobie ze bedzie dalej prowadził budowę w Jarocinie pod przykrywką firmy jego zięcia. I tu niestety sie grubo myli , koniec kariery (usunięte przez moderatora) . aha i nie chciałbym byc w twojej (z małej litery bo kompletny brak szacunku) skórze bo podejrzewam,ze dłużnicy długow nie podarują.

dostał ktos moze wylate za pazdziernik? bo ja nie?

jakie papierki i gdzie trzeba je zlozyc ? bo mi wisza za 1,5 miesiaca.

jakie papierki i gdzie trzeba je zlozyc ? bo mi wisza za 1,5 miesiaca.

daroo

pracowałem w tej firmie kilka miesiecy w starych babicach na budowie , i akurat mnie i innym udało sie wydostac z tamtąt tuz przed ogłoszeniem upadłosci , reszta chłopaków urwała sie zaraz po otrzymaniu wypłaty ja posiedziałm kilka dni dłuzej czekałem na przyjecie do innej firmy no i euroekolas obecnie jest mi winny za pół miesiaca pracy , juz zbieram i bede składał papierki o wypłate reszty wynagrodzenia, jedynie dobrze powiedizał kierownik ze w tej firmie nie ma przyszłosci wiec dobrze ze na czas urwalismy sie z tamtąt szkoda chłopaków co robili az do samego konca i nie mieli jak wrócic do domu, pozdrowienia dla ekipy z Stare Babice

maniek

Euro eko srak ma sprawe w sądzie w tym tygodniu tak że bedziemy cos wiedzieli A kierownictwo powinno dostac (usunięte przez moderatora) z biura tak samo

bobi

I co z Eko Krzakiem?

jutro lece do sadu pracy , bo szkoda by wyplata przepadla, radze to innym!

anonim - 2010-11-24 20:54:48 Kasa jest w NEPTUNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma jej w NEPTUNie, to EEL zalega Neptunowi 5 baniek

apacz

mi też niech (usunięte przez moderatora) wypłate wypłaca ,,półtoraj roku w tej firmie,to Był mój bład zycia, pozdrowienia dla moich znajomych

oli

tzn?

Kasa jest w NEPTUNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misza

kolego on naszej firmie zalega kase a znając mojego szefa znajdzie go na końcu świata nie jako ekokrzak tylko jego jako osobe prywatną i i wyrwie to co ma

robert

ale co z wyplatami ? jak odzyskac?

xxx

czy firma oficjalnie oglosila upadlosc?

Bambi

ehhh dnoooo

jacek

opinie kolegów popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prezes to chlopczyk,któremu sie wszystko należy i myśli, że pomimo tego ,że krzak pada to nadal można ludzi nabierać,nie odbiera telefonów i twierdzi ,że sytuacja firmy jest bardzo dobra, moim zdaniem stanowisko ciecia w firmie to dla niego za wysoko!!!!!!!! pozdrawiam miłe panie w biurze,które robiły co mogły,ale wiadomo,że ostatnie słowo należało do pREZESA b. Pozdrawiam kolegów z pracy byli naprawde świetnymi fachowcami i kolegami, szkoda tylko że wszystkich tak nisko cenił

fizol

nie jest tragicznie?????"euro krzak" nie ma na posiłki regeneracyjne dla ludzi!!!!!!!! MASAKRA

Młody

Nie jest taka zła tylko zarządzanie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale problem z kasą nie takie tragiczne

aaa

czy cos sie zmienilo w firmie?

kabi

Jest lepiej...

bezradny

niestety nie utrzymala sie firma na rynku....wszyscy juz odeszli...ja prac owalem na slasku..jaka jest sytuacja na innych budowach?

robol

Niech nie kombinuja tylko mi kasa wyplaca. a z ta firma to raczej nie prawda , bo kto bedzie u nich pracowal?

impreko

hodzą słuchy zefirma ta chce wprowadzic narynek firme curke o nazwie impreko i dalej będą ludzi robić w wała .a prezes ciapak czy niby polak niby grek nie odbiera telefonu myśle ze ktoś nie wytrzyma za duze pieniądze ludziom wisi

pawel

juz chyba wszyscy odeszli z firmy:( pora na nas:( (usunięte przez administratora)

robert

ciekawostka : firma ogłasza upadlosc a tu ogloszenie ze zatrudniaja majstrow. ciekawo kto bedzie w ich brygadzie ? chyba jak to ostatnio jest jednoosobowa armia:D

ewelina

Nie mam dobrych wiesci-firma upada. szkoda ludzi ktorym zablokowali wyplaty

prywaciarz

ta psełdofirma to lipa narynkubudowlanym kilkanaście lat tohyba plajte ogłoszą podwykonawcom nie płacąsą w krd i wogule niepolecam

Zgadzam się z przedmócami:( Pracowałem w tej firmie na dworcu gdańskim, brak zainteresowanie kierownictwa, trzeba bylo sobie samemu robote załatwiac , nie mowiac juz o narzedziach...!!! w dotatku obcinanie godzin i brak wyplat- zenada!!! to juz koniec euro krzaku!!!

rafał

zgadzam się z przedmówcą, najgorszy baran to dareczek z case w serocku, podpierd...o byle g... nawet inż bud, i rudy miruś mgr, banda złodzieji i nieudaczników, szkoda czasu aby tam pracować

robert

Również pracowałem w euro krzaku, czegoś tak głupiego nie widziałem w życiu, bardzo dobry marketing tj znajdowanie budów jest marnowany przez bandę gówniarzy tzw kierowników młode wilki wyścig szczurów/,ktoś dał im duże kompetencje i zaufanie bez ograniczeń a te durnie klasycznie podcinają gałąź na której siedzą, organizacja pracy ZEROWA jeden wielki chaos i bałagan kierownicy potrafią nie pojawiać się na budowach tygodniami szwindle na każdym kroku, wstyd reprezentować to coś przed generalnym wykonawcą, sądzę że pajac Robercik zwany szefem wkrótce obudzi się z ręką w nocniku.A wtedy dostanie ostro po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przez bandę swoich niby wyznawców i komercyjnych dupowłazów bez kompetencji i jakichkolwiek uprawnień przykład debil z Serocka

Daniel

w zupełnosci zgadzam sie z kolegą w krzaku jest całkowity brak organizacji kierownicy to debile bez pojęcia wszystkie budowy do poprawy albo jakies kombinacje totalna lipa

maniek

Firma euro krzak jak mówią pracownicy, zarządzanie poniżej zera, kadra na budowach banda gówniarzy bez żadnych uprawnień i wiedzy fachowej kompletnie nie interesująca się firma i pracą, warunki socjalne pracowników koszmarne, wypłaty albo zaliczkowe albo nie wiadomo kiedy i ile, całkowity chaos, brak narzędzi ogólnie jeden wielki burdel, mieliśmy dwa miesiące majstra który znał się na robocie i był fachowcem, gówniarz kierowniczek się go czepiał bez powodu chyba stanowił zagrożenie dla tego zakompleksionego debila na koniec przeniósł go na inna budowę zdegradował i facet się wkurwił i walnął robota ,to latał za nim kierowniczyna żeby iść na ugodę. Całkowicie porąbane stosunki trzymać się z daleka

ON

Pracowałem tam jako inżynier budowy, nie polecam,marne płace ale najwięcej do życzenia pozostawia osoba Prezesa-porażka, w firmie są też OBOWIĄZKOWE ! imprezy integracyjne, dla mnie żenujące

Nie lubię komentować swoich pracodawców. Zarówno tych dla których pracuję aktualnie, jak również byłych. Wydaje mi się, że jest to nie uczciwe. Jesli jestem niezadowolony z warunków zatrudnienia, po prostu rezygnuję

Zostaw opinię o P.I.O.Ś. Euro-Ekolas Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.I.O.Ś. Euro-Ekolas Sp z o.o.