Euroekolas

Wojkowice

Opinie o Euroekolas

bhxk

widziałam różne, niekoniecznie pozytywne opinie, ale bez uzasadnienia. Powiedzcie jak jest teraz, jak sie pracuje?

Klin

Najgorsza firma pod kazdym wzgledem

tygrys

Co za bzdury piszesz. Akurat jeśli chodzi o pensje to przez 8 miechow pracy tylko raz obsuneli sie o tydzien z wyplata i jeszcze grzecznie przepraszali. Akurat prace i zarobki byly niezle i troche zaluje ze odeszlem, ale budowa sie skonczyla i zaproponowali mi kolejna 150km od domu i zona sie nie zgodzila.

Inżynier

byłem u gościa [usunięte przez moderatora] . jedyne co mnie zdziwilo ze w biurze osoby po 18-22 lata .Zadnej starszej osoby ktora by wzbudzała zaufanie , nie wiem co myslec czy stawiaja na mlodych czy nikt nie chce u nich pracowac . Pan Piotr B. zapewnial o dobrych zarobkach itd i ze kierownicy zarabiaja ponad 100 tys rocznie , Czy to prawda?

miecio_42

Jak masz za dużo kasy to ić tam pracować;) Bo na wypłatę poczekasz ze cztery miechy to ci się odechce.

mozesz napisac co jest nie tak z tą firma? chcialem zlozyc tam podanie do pracy , napisz jesli mozesz

luzak

[usunięte przez moderatora] nikomu nie polecam isc tam do pracy bo szybko zrezygnujecie pzdr

Zostaw opinię o Euroekolas - Wojkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euroekolas