Tk Maxx

Gdańsk

Opinie o Tk Maxx

nokm
użytkownik zarejestrowany

alinka, ten TK maxx jest jednym z większych w Warszawie. Akurat nie mam pewności czy u nich jest umowa o pracę. Z tego co kojarzę zwykle TK zatrudnia studentów, bądź osoby, które nie mają zbyt ambitnych planów na przyszłość.

ciekawa

a mogłby ktos cos powiedziec o zarobkach ???

robol

anonim - 2011-09-25 21:27:29 Ogólnie masakra. [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!Nie polecam. no fakt, jeśli jesteś dziunią typowo z butiku, gdzie się siedzi [usunięte przez moderatora] i czeka na klienta to fakt, dla Ciebie taka praca to istny [usunięte przez moderatora] :) niestety są u nas i tacy którzy przychodzą odpocząć, a reszta musi zapierdzielać za nich. Ja nie narzekam, zapierdziel jest, nie ma co ukrywać, ludzi czasem ma się ochotę z karabinem ścigać, ale cóż takie uroki pracy z taką dużą sprzedażą

:P)

nie przesadzaj [usunięte przez moderatora], tu sie nie odpoczywa tylko pracuje. fakt - pracy jest duzo, i przydałoby się wiecej osób na zmianach, ale przeciez nie oczekuja nie mozliwego i nie traktuja cie przede wszystkim jak robola. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a prace mozesz zawsze zmienic.

Ogólnie masakra. [usunięte przez moderatora]!!Nie polecam.

Zostaw opinię o Tk Maxx - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tk Maxx